Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
say-4-

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από say-4- »

Εχει ερθει σιγουρα αυτη η διαταγη ρε παιδια; Εγω δεν βρισκω τιποτα.
Άβαταρ μέλους
vaggelis
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 29, 2009 7:18 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από vaggelis »

Το πρωτο γραφειο την εχει παιδια η το τεταρτο ρωτηστε
raf

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από raf »

Εχει ερθει και σημερα φορατε τα λοχιοσημα. Την εχει το 1ο γρ
epop maria

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από epop maria »

Γεια σας ψαχνω τη διαταγη για την 6η σειρα αν μπορει καποιος... Ας με εξυπηρετησει...
ορεστης

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από ορεστης »

Αν την εχει κανεις την εδυεθα για τους εποπ 2004 που γινονται λοχιες μπορει να μου τη στειλει στο email:
orestisg4@yahoo.gr
none

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από none »

Οι προαγωγές ανακοινώνονται στην εφημερίδα της κυβερνήσεως www.et.gr εκει ψαξτε τευχος Γ είναι.
indi

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από indi »

Ρε παιδια ουτε εδω www.et.gr Την εχει
πολιτης

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από πολιτης »

Βρε παιδια απο τα 1α γραφεια αυτα. Τι τα ψαχνετε στα ιντερνετ; Ειναι δυνατο να δημοσιοποιουνται αμ και ονοματεπωνυμα στα νετ;
dimis

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από dimis »

Καλησπερα συναδελφοι, μηπως μπορει καποιος να μου στειλει με email την εδυεθα για την προαγωγη της τριτης σειρας (υπηρετουντων) σε λοχιες; Το email μου ειναι dimis7@mai.gr Ευχαριστω...
thodoros avra.

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από thodoros avra. »

Καλησπερα συναδελφοι, μηπως μπορει καποιος να μου στειλει με email την εδυεθα για την προαγωγη της τριτης σειρας (υπηρετουντων) σε λοχιες; Το email μου ειναι psychoteo@hotmail.com Ευχαριστω...
laios

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από laios »

Ακου thodoros avra. Πας στη μοναδα σου και πιο συγκεκριμενα στο πρωτο γραφειο και αυτοι ειναι, πιστεψε με, υποχρεωμενοι να σε απαντησουν. Απλα ειναι τα πραγματα μη τα κανετε δυσκολα.
malinoua

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από malinoua »

Καλημερα νουμερο 62 για την 3 σειρα εδΥΕΘΑ για οσους εχουν υπρετησει
Διονύσης

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από Διονύσης »

Παιδιά καλημέρα. Αν υπάρχει κάποιος που έχει την ΕΔΥΕΘΑ 62 Που γινεται η 3η σειρά ΕΠΟΠ Λοχίες, παρακαλώ πολύ να μου την στείλει. Το mail moy είναι DjDDionisis@netscape.net . ψάχνω αυτήν που έχει τις προαγωγες για τα Τεθωρακισμένα, γιατί το 1ο Γραφείο το δικό μας ειναι για κρέμασμα.

Ευχαριστ'ω εκ των προτέρων.

dimis

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από dimis »

Παιδια οποιος εχει την ρημαδα την εδυεθα για την τριτη σειρα σε ηλεκτρονικη μορφη ας μου την στειλει με ενα mail γιατι μας βλεπω εμας εδω να γινομαστε κατευθειαν επιλοχιες... Το mail μου ειναι dimis7@mail.gr ευχαριστω εκ των προτερων... (μην μου λετε να απευθυνθω στο 1ο γραφειο. Αν με εξυπηρετουσε δεν θα την εψαχνα εδω την διαταγη)
none

Προαγωγές Επαγγελματιών Οπλιτών

Δημοσίευση από none »

Απο τη στιγμη που ξερεις το νουμερο εδυεθας η το Φ και εισαι σιγουρος οτι εισαι μεσα μπορεις να βαλεις το βαθμο σου. Προαγωγη παιρνεις την μερα που μπαινει η υπογραφη οχι τη μερα που ερχετε στο γραφειο.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης