Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Guest

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Guest »

Γεια σας μια ερωτηση σημερα ειδα στο haf.gr οτι εχω ελλειπη δικαιολογιτικα και συγκεκριμενα αναφερει ... ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΧΟΛΩΝ ΟΠΛΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛ. ΑΣ τι ακριβως πρεπει να κανω; Να κανω νεα αιτηση; Και να βαλω και σχολη ΣΜΥ οπλα; Οποιος γνωριζει ας κανει ενα κοπο να απαντησει
georgekaterini

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από georgekaterini »

Κλεοπατρα εχω το ιδιο ακριβως προβλημα με εσενα. Μονο η ιστοσελιδα της σσας δεν εχει δημοσιευσει ττη λιστα με τα ατομα που εχουν ελλειπη δικαιολογητικα. Ο, τι να ναι. Θα περιμενω μεχρι την δευτερα να παρω τηλ. Γιατι τωρα ειναι κλειστα.
κωστας

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από κωστας »

Παιδια καλησπερα εστειλα τα χαρτια μου για τη σμυ και μου ειπαν οτι εχω ελειπη στοιχεια, τι πρεπει να κανω τωρα;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Greek_Army »

Να ξαναδιαβάσεις την προκήρυξη και να δεις τι ξέχασες
kevlar

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από kevlar »

http://www.sse.gr/files/katastasi_ypopsifiwn_me_ellipi_dikaiologitika_.pdf

Εδω οι υποψηφιοι με ελλιπη στοιχεια
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Δευ Μάιος 17, 2010 1:03 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Xalvas7
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2009 5:59 pm
Επάγγελμα: ΜΠΟΥΖΟΥΞΗΣ
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Xalvas7 »

Παιδια εχω απελπιστει. που θα βρω την κατασταση των υποψηφιων με ελλιπη δικαιολογητικα για τη σαν; η ιστοσελιδα εχει 1000 χρονια να ανανεωθει. πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν περιμενε! θα αναρτηθουν στην ιστοσελιδα. δεν ξερω τινα κανω. η προθεσμια ειναι μεχρι τις 21 και δε νομιζω να προλαβω γιατι ειναι και οι πανελληνιες στη μεση. μπορει καποιος να βοηθησει?
βασω

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από βασω »

Ρε παιδια βοηθεια ξερουμε αν εχουν ανακοινωθει τ ονοματα μ ελλειπη δικαιολογιτικα για ασει-ασσυ; Κ που μπορω ν τ μαθω; Εχω ψαξει παντου αλλα τιποτα
vamos_kostakis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Απρ 16, 2010 4:57 am
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από vamos_kostakis »

Παιδιά καλησπέρα...

Μπήκα σήμερα στην σελίδα της σχολής ικάρων και είδα ότι απορρίφθηκα για τον εξης λογο:
... ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

Λίγες μέρες μετά την δημοσιοποίηση της λίστας με τα ονόματα των υποψηφίων με ελλειπή δικαιολογητικά μπήκα και είδα ότι δεν είχε το όνομά μου... ( http://www.sse.gr/files/katastasi_ypopsifiwn_me_ellipi_dikaiologitika_.pdf )
Σήμερα που είδα οτι απορρίφθηκα, ξενέρωσα αφού δεν με είχαν ενημερώσει ότι κάτι είχα κάνει λάθος... Και αφού δήλωσα ΜΟΛΙΣ 2 ΣΧΟΛΕΣ και τη σχολή πρώτης προτίμησης την γράφω στην πρώτη σελίδα, Πείτε μου πόσο δύσκολο είναι να καταλάβει κανείς τη σειρά προτίμησης...
χρηστος

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από χρηστος »

Παιδιά, ειχα κανει τα χαρτια μου για ΣΣΑΣ. Στην προκηρυξη για τα ελλιπη δικαιολογητικα, το ονομα μου ηταν μεσα. Αλλα δεν εδωσα σημασια, και δεν εφτιαξα τα χαρτια, καθως ειδα πως δεν επιανα την βαση.
Και τυχαια, εριξα μια ματια στους δεκτους υποψηφιους, και το ονομα μου ηταν μεσα! Τρελο;Εικόνα
παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από παπακι »

Χαχαχα... Τελικα παντου μπορει να γινουν καποια λαθη! Πες μου το επιθετο σου να σε καρφωσω.
Αντωνης

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Αντωνης »

Γεια σας, εγω εχω το εξης προβλημα: Εστειλα τα χαρτια μου κ ειναι ολα ενταξει αλλα ξεχασα να βγαλω φωτοτυπια την υπευθυνη δηλωση που χρειαζεται να δειξω στα αγωνισματα. Καμια ιδεα για το τι να κανω?
Kwstas13
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2011 2:17 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Kwstas13 »

Πολυ πιθανον να μην στη ζητησουν καν. Μην ανησυχεις ^^. Περσι εγω δεν την ειχα παρει μαζι μου καν τις 4/5 μερες των προκαταρκτικων. Αν στη ζητησουν πες οτι την εχεις χασει.
Γιάννης

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Γιάννης »

Ο σύνδεσμος που είναι για την σσας δεν λειτουργεί. Μπορώ να τα δώ από αλλού
Χρηστος

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Χρηστος »

Αν το ονομα μας δν ειναι στα ελλειπη πως ξερουμε οτι για καποιο λογο δεν μας κοψανε τελειως; Η δν γινετε κατι τετοιο;

lefterisg
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 428
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2009 12:14 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι με ελλειπή δικαιολογητικά

Δημοσίευση από lefterisg »

Δεν γίνεται. Αν δεν βρείς το όνομά σου είσαι οκ.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες