ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Ο καθενας λεει οτι θελει. Ραδιο αρβυλα. Τραβα και θα δεις ποιο ειναι το καλυτερο σωμα μην αλους κανενανε.

κωστας

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από κωστας »

Ευχαρηστω για την ανταποκριση στην ερωτηση μου αλλα δυσκολευομαι να βγαλω ακρη. Κατι αλλο. Μετα τη βασικη εκπεδευση δηλωνουμε κατα σειρα προτεραιωτητας αυτο που θελουμε η κατι συγκεκριμ
κωστας

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από κωστας »

Ευχαρηστω για την ανταποκριση στην ερωτηση μου αλλα δυσκολευομαι να βγαλω ακρη. Κατι αλλο. Μετα τη βασικη εκπεδευση δηλωνουμε κατα σειρα προτεραιωτητας αυτο που θελουμε η κατι συγκεκριμενο?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Greek_Army »

Φίλε μου υπάρχουνε τα κάταλληλα θέματα για τις ερωτήσεις σου κοίταξε και εδώ /forum/forum_topics.asp?FID=19
ΟΥΚ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2010 3:27 pm
Τοποθεσία: ΣΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
Ενδιαφέροντα: ΤΑ ΟΥΚ
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ΟΥΚ »

Ποι πεζοναυτες μωρε τωρα κοροηδευομαστε

ZvS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τρί Μάιος 11, 2010 2:56 am
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ZvS »

Οταν λετε καποια πραγματα οπως του τυπου "Πηγαιντε οπου θελετε εκτος απο πεζοναυτες" ή "Ποιοι πεζονευτες μωρε τωρα κοροιδευομαστε", παρακαλω να εξηγησετε ακομα για ποιον λογο το λετε. Γιατι υπαρχουν παιδια (οπως και εγω τωρα) που θελουν να μαθουν γιατι οντως να μην επιλεξουν τους πεζοναυτες. Ή αντιθετως μπορει να τους πεισετε για να πανε σε αυτο το σωμα.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Greek_Army »

Φίλε μου μην δίνεις σημασία ο χρήστης ΟΥΚ είναι ο παλιός χρήστης Θρύλος. Είναι το ίδιο παιδί, δεν έχει πάει ακόμα στρατό οπότε μην δίνεις σημασία στα λεγομενά του
ΟΥΚ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2010 3:27 pm
Τοποθεσία: ΣΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
Ενδιαφέροντα: ΤΑ ΟΥΚ
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ΟΥΚ »

Αμα θες να πας μονιμος τραβα ΟΥΚ βαιβαια δεν εναι ευκολα. Τωρα αμαθες απλη θειτεια Και μετα να φυγεις τοτε τραβα ΛΟΚ η ΑΛΕΞΙΤΩΤΗΣΤΕΣ η ΜΑΚ θα σου ελεγα ΛΟΚ αυτη ειναι η γνωμη μου και τα αλα το ιδιο ειναι, εκτος απο τους Πεζοναυτες ειναι η ποιο αθλιοι ασε που καποτε ειχαν βγει καποτε απο Ε. Δ. Αλα δεν το λεω γι'αυτο γιατι και παλι Ε. Δ. Ειναι, αλα δεν εχει την εκπαιδευση την σκληρη οπως τα αλα σωματα

ΟΥΚ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2010 3:27 pm
Τοποθεσία: ΣΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
Ενδιαφέροντα: ΤΑ ΟΥΚ
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ΟΥΚ »

Τη λες ρε Greek_Army ιλε μην τον ακους.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Greek_Army »

Μάθε για ποιό λόγο τους είχανε βγάλει από τις ειδικές δυνάμεις και μάθε και για ποιό λόγο τους ξαναβάλανε. Είσαι 17 χρονών το μόνο που σκέφτεσαι είναι να μπεις μόνιμος στα ΟΥΚ, ξεκόλα λίγο με αυτό το θέμα, έχεις καναντήσει κομπλεξικός με το θέμα των πεζοναυτών μην συνεχίζεις να εκτίθεσαι. ΦιλικάΕικόνα
ZvS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τρί Μάιος 11, 2010 2:56 am
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ZvS »

Ξερω ποιον να ακουσω και οποιον οχι :) τεσπα ωραιο το θεμα αυτο με τους πεζοναυτες.

Αλλα εγω ειμαι αναμεσα με αλεξιπτωτιστης προφανος Χανια, και ΛΟΚ εθελοντης Κυπρο. Τωρα δεν ξερω τι να διαλεξω απο αυτα τα δυο. Αν μπορεσετε βοηθιστε οσο μπορειτε γιατι μπαινω τον Αυγουστο και δεν εχω αποφασισει ακομα.
ΟΥΚ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2010 3:27 pm
Τοποθεσία: ΣΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
Ενδιαφέροντα: ΤΑ ΟΥΚ
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ΟΥΚ »

ΛΟΚ Θα σου πρωτηνα και η Αελξιπτωτηστες καληα ειναι

παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από παπακι »

Ρε παιδια ακυρο... Τους πεζοναυτες απο ποτε τους ξαναβαλαν στις Ε. Δ.
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Και ειμαστε η μονη χωρα σε ολο των κοσμο που οι πεζοναυτες ειναι στον ΣΞ ενω παραδοσιακα ειναι στο ναυτικο... Και αντι να δοσουν βαρος σε αυτους που ειναι οι μονοι που ειναι ειδικοι στην ανακαταλιψη βραχονισιδας... Στα ιμια πχ επρεπε να μας διδαξει αυτο το πραγμα και οχι στην διμιουργια ΜΑΚ... Αλλα τι να πεις στην Ελλαδα ολα γινονται, οσο για το αν ειναι ειδικες δυναμεις η οχι μπορουν να το κρινουν μονο οσοι εχουν παει.(διαολε αυτοι ειναι καλοι !) αυτο ειπε ενας αμερικανος αξιματικος σε μια προσφατη κοινη εκπεδευση με Αμερικανους και Ελληνες πεζοναυτες, και για να το λεει αυτος κατι θα ξερει, πιος μπωρει να πει κατι για τους αμερικανους πεζοναυτες που ειναι ξεχωρισο κοματι του Αμερικανικου στρατου;
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες