Διαγραφές μελών

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

Terminator έγραψε:Ο Yandr εννοείται πως δεν διαχειρίζεται ο ίδιος την ιστοσελίδα άμεσα την εποπτεύει έμμεσα αν ήταν να ασχολούταν και με αυτά δεν θα μας χρειαζόταν τους υπόλοιπους. Οσο για το θέμα του ''κόμπλεξ'' έχουμε και εμείς οικογένειες όπως έχεις εσύ και όλοι οι υπόλοιποι του φόρουμ.

Δεν ξυπνήσαμε στραβά ένα πρωί και είπαμε τι θα κάνουμε θα ρίξουμε ban στον menio στο ellinikos-stratos.com. Αν κάποιο μέλος έφαγε μπαν σημαίνει ότι του έγιναν επανειλημμένα συστάσεις να συμμορφωθεί και δεν το έκανε και έφαγε μπαν. Το ότι υπάρχουν κι άλλοι που κάνουν το ίδιο δεν σημαίνει οτι πρέπει να φαν μπαν ακόμα αλλά δεν σημαίνει και ότι μένουν απαρατήρητοι.

Όταν θα ξεχειλίσει το ποτήρι να είσαι σίγουρος οτι θα φάνε και αυτοί μπαν εσένα δεν σε ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλοι αλλα εσύ. Ήσουν εσύ σωστός ως προς τον άλλο χρήστη; Γιατί τον προσέβαλες; Στον έξω κόσμο ξέρεις πόσα άτομα κάνουν εγκλήματα; Είδες να τους πιάνει η αστυνομία όλους;

Κάποιοι είναι απο τους τυχερούς κάποιοι δεν είναι αλλά και πάλι αν βλέπεις κάποιον που ξεφεύγει και πρέπει να τιμωρηθεί υπάρχει η αναφορά μέλους και θα επιληφθούν αμέσως απο την ΟΔ τα μέλη.



εμενα δεν μου εγιναν συστασεις απλως μια μερα πηγα να μπω και δεν εμπαινα

γιατι; ! επειδη με ειρωνευτηκε και του ζητησα τον λογω, ουτε εβρισα εγω καποιο μελος ουτε τιποτα

ακουστε πως εγινε εγραψα ενα μηνυμα και ο ΔΥΚ με ειρωνευτηκε και με μειωσε νοητικα πως και ενα παιδι νηπιαγωγειου θα το ειχε σκεφτει και πως δεν κανεις για αυτην την δουλεια

ομως αναφορα σε διαχεριστη δεν μπορεις να κανεις!

fsafsa

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από fsafsa »

menios έγραψε:εμενα δεν μου εγιναν συστασεις απλως μια μερα πηγα να μπω και δεν εμπαιναγιατι; Επειδη με ειρωνευτηκε και του ζητησα τον λογω, ουτε εβρισα εγω καποιο μελος ουτε τιποτα

ακουστε πως εγινε εγραψα ενα μηνυμα και ο ΔΥΚ με ειρωνευτηκε και με μειωσε νοητικα πως και ενα παιδι νηπιαγωγειου θα το ειχε σκεφτει και πως δεν κανεις για αυτην την δουλεια

ομως αναφορα σε διαχεριστη δεν μπορεις να κανεις!


Ο ΔΥΚ στο συγκεκριμένο νήμα του φόρουμ (ΕΠΟΠ) σας έχει απαντήσει 300 φορές για τα ίδια πράγματα, αν εσύ ενδιαφέρεσαι να μπεις ΕΠΟΠ και δεν μπορείς να κατανοήσεις/διαβάσεις μια προκήρυξη και ρωτάς συνεχώς τα ίδια τότε ναι μεγάλε δεν κάνεις ούτε για νηπιαγωγείο.

Τώρα αν εσένα σε ενόχλησε που σου είπε την αλήθεια και ήρθες εδώ και το παίζεις παρεξηγημένος και κάνεις μουτράκια για να τον κάνουν "ντα" είναι δικό σου το πρόβλημα και όχι του κάθε διαχειριστή.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Δευ Οκτ 05, 2020 4:25 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

fsafsa έγραψε:Ο ΔΥΚ στο συγκεκριμένο νήμα του φόρουμ (ΕΠΟΠ) σας έχει απαντήσει 300 φορές για τα ίδια πράγματα, αν εσύ ενδιαφέρεσαι να μπεις ΕΠΟΠ και δεν μπορείς να κατανοήσεις/διαβάσεις μια προκήρυξη και ρωτάς συνεχώς τα ίδια τότε ναι μεγάλε δεν κάνεις ούτε για νηπιαγωγείο.

Τώρα αν εσένα σε ενόχλησε που σου είπε την αλήθεια και ήρθες εδώ και το παίζεις παρεξηγημένος και κάνεις μουτράκια για να τον κάνουν "ντα" είναι δικό σου το πρόβλημα και όχι του κάθε διαχειριστή.

δεν ασχολουμαι με εσενα με τους διαχειριστες μιλουσα! Ουτε λογαριασμο δε φτιαχνεις

απλως καποιες ερωτήσεις εκανα και ο ΔΥΚ ηταν παλια υποψήφιος και ρωτουσε αλλα μαλλον τα ξεχναει αυτά

απαιτω τον σεβασμο από τους διαχειριστες αλλιως να φυγουν από εδώ

δεστε μελοι DK2000 που βριζει,LK94 και navy που σπαμαρουν συνεχεια και παρατηρηση καμια

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Δευ Οκτ 05, 2020 10:11 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

Σιωπει βλεπω πανω στο θεμα
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

menios έγραψε:Σιωπει βλεπω πανω στο θεμα


Αν πιστεύεις ότι έχεις αδικηθεί κάπου, στείλε μου ΠΜ με συγκεκριμένα παραδείγματα.

Από εκεί και πέρα, θα συμφωνήσω μαζί σου ότι πρέπει όλοι να δείχνουν σεβασμό, και ιδιαίτερα οι διαχειριστές.

menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

yandr έγραψε:
menios έγραψε:Σιωπει βλεπω πανω στο θεμα


Αν πιστεύεις ότι έχεις αδικηθεί κάπου, στείλε μου ΠΜ με συγκεκριμένα παραδείγματα.

Από εκεί και πέρα, θα συμφωνήσω μαζί σου ότι πρέπει όλοι να δείχνουν σεβασμό, και ιδιαίτερα οι διαχειριστές.



δεν μπορω να σου στειλω πμ, αφου δεν εχω λογαριασμο!

εγω παντως ακομα δεν εχω καταλαβει τον λογω που εχχω φαει ban, ουτε εβρισα και ειρωνευτηκα κανεναν

menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

yandr έγραψε:Γράψε εδώ http://www.ellinikos-stratos.com/epikoinwnia.asp - http://www.ellinikos-stratos.com/epikoinwnia.asp


και τι να γραψω; Αυτα που γραφω εδω δεν ακρουν;

δεν νομιζω να μου απαντησει και κανεις

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

menios έγραψε:και τι να γραψω; Αυτα που γραφω εδω δεν ακρουν;

δεν νομιζω να μου απαντησει και κανεις



Θα σου απαντήσουν Εικόνα

menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

yandr έγραψε:
menios έγραψε:και τι να γραψω; Αυτα που γραφω εδω δεν ακρουν;

δεν νομιζω να μου απαντησει και κανεις



Θα σου απαντήσουν Εικόνα



για να δω! Εγώ το έγραψα πάντως

αντί να δίνεται ευκαιρίες στον κόσμο που θέλει να μάθει κάποια πράγματα τους διώχνετε

menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

yandr έγραψε:
menios έγραψε:και τι να γραψω; Αυτα που γραφω εδω δεν ακρουν;

δεν νομιζω να μου απαντησει και κανεις



Θα σου απαντήσουν Εικόνα



εν το μεταξυ εχω στειλει μηνυμα και απαντησει πουθενα!

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

menios έγραψε:εν τω μεταξυ εχω στειλει μηνυμα και απαντησει πουθενα!
Εντωμεταξύ όχι μόνο έχω δει το μήνυμά σου αλλά σου έχω απαντήσει κιόλας.

Δες στα junk mail.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Οκτ 14, 2020 10:18 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

yandr έγραψε:
menios έγραψε:εν τω μεταξυ εχω στειλει μηνυμα και απαντησει πουθενα!
Εντωμεταξύ όχι μόνο έχω δει το μήνυμά σου αλλά σου έχω απαντήσει κιόλας.

Δες στα junk mail.



δεν έχω λάβει τίποτα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

menios έγραψε:δεν έχω λάβει τίποτα


Έχεις δίκιο. Έκανα reply αλλά η διεύθυνση δεν ήταν σωστή. Δες τώρα.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Οκτ 15, 2020 6:07 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

yandr έγραψε:Έχεις δίκιο. Έκανα reply αλλά η διεύθυνση δεν ήταν σωστή. Δες τώρα.


το έλαβα και σου απάντησα

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Οκτ 15, 2020 6:06 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες