Διαγραφές μελών

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Terminator »

Μήπως έχεις καμιά σχέση με τον lokatzi?
stallone

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από stallone »

οχι δεν εχω ουδεμια σχεση με αυτο τον τυποπρωτη φορα κανω λογαριασμο σε εσας

με ολο το σεβασμο μπορειτε να μου φτιαξετε το λογαριασμο?

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Terminator »

Δεν είναι δικιά μου η αρμοδιότητα αλλά του αρμόδιου διαχειριστή
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από D.Y.K »

stallone έγραψε:οχι δεν εχω ουδεμια σχεση με αυτο τον τυποπρωτη φορα κανω λογαριασμο σε εσας

με ολο το σεβασμο μπορειτε να μου φτιαξετε το λογαριασμο;



Μόρτη πριν από ένα μήνα και βάλε σου έγραψα το εξής:

D.Y.K έγραψε:Σε επανέφερα, αλλά να ξέρεις ότι είναι η πρώτη και τελευταία σου.

Φρόντισε να μην ανακατεύεις πάλι τα θέματα και να μην ρωτάς άκυρα πράγματα, όταν έχουν δοθεί ήδη απαντήσεις ή μπορείς κάλλιστα να ψάξεις και να βρεις πληροφορίες στο διαδίκτυο (πέρα από το φόρουμ).

Σε προειδοποιώ.

Καλή συνέχεια!



Αντ'αυτού όχι μόνο δεν το σεβάστηκες, αλλά συνέχισες το χαβά σου.

Σου λέω για τελευταία φορά, ότι ο λογαριασμός σου έχει απενεργοποιηθεί οριστικά και αμετάκλητα και δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να σε επαναφέρουμε.

Μην με αναγκάσεις να σου μπανάρω και την IP ώστε να μην ξαναγράψεις ποτέ εδώ μέσα και μην μπαίνεις συνεχώς στην διαδικασία να φτιάχνεις νέους λογαριασμούς διότι βλέπουμε τα πάντα.

Το θέμα με εσένα θεωρείται λήξαν.

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Terminator »

Lokatzi ούτε το κουράγιο να πεις αντρίκια οτι ναι εγώ είμαι και έφτιαξα λογαριασμό για τον τάδε λογο. Τα βλέπουμε όλα τα ελέγχουμε όλα οπότε μην κάνεις τον κόπο να φτιάχνεις νέους λογαριασμούς
proin melos

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από proin melos »

υπαρχει περιπτωση να κανω εγγραφη χωρις να μου δωσετε ban

ειναι επειγον να φτιαξω λογαριασμο και εχω κουραστει να περιμενω μεχρι παρει εγκριση και να ανεβει

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Terminator »

Ο dyk σου έδωσε μια προειδοποιήση τελείωσε το φόρουμ για σένα
proin melos

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από proin melos »

οριστικα και αμετακλητα?

ειστε αμιληκτοι δειξτε λιγο ελεος

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Terminator »

Οι διαχειριστές αποφασίζουν οχι εγώ
osfp7

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από osfp7 »

Παιδιά τι έπαθε ο λογαριασμός μου και δεν μπορώ να μπω;κάποιος διαχειριστής ας μου στείλει email

ΥΓ: Ο λογαριασμός σου απενεργοποιήθηκε οριστικά και δεν υπάρχει περίπτωση / δικαίωμα επαναφοράς. Μην προσπαθήσεις να δημιουργήσεις νέο λογαριασμό διότι η IP σου φαίνεται και θα απενεργοποιείται συνεχώς. Τους λόγους στους έχουμε αναφέρει εκατοντάδες φορές, αλλά δεν συμμορφώθηκες με τις συστάσεις μας. Καλή συνέχεια.

Εκ της διαχείρισης.

Greek_Army

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Greek_Army »

Τι email να σου στείλουν... Δεν την πάλευες, ρωτούσες συνέχεια τα ίδια και τα ίδια είχες καταντήσει κουραστικός, το φόρουμ δημιουργήθηκε για να παρέχει πληροφορίες σε ανθρώπους, είμαι σίγουρος πως ούτε αυτό το μήνυμα θα τα καταφέρεις να κατανοήσεις για αυτό και δεν θα το αναλύσω περαιτέρω.

Υ. Γ Να είσαι σίγουρος πως αν δεν είχα αποχωρήσει από το φόρουμ θα είχες φύγει πολύ πιο νωρίτερα, θα σου έδινα μόνο μια βδομάδα προσαρμογής Εικόνα

Greek_Army

menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

Εγω προτεινω να αλλαχτουν οι διαχειριστες μιας και ειρωνευονται λογω τις εξουσιας που εχουν εδω
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

menios έγραψε:Εγω προτεινω να αλλαχτουν οι διαχειριστες μιας και ειρωνευονται λογω τις εξουσιας που εχουν εδω


Θα μου επιτρέψεις μερικές παρατηρήσεις.

1. Οι διαχειριστές δεν έχουν εξουσία. Έχουν πολλές υποχρεώσεις και η διαγραφή υβριδικών μηνυμάτων ήδη μετακίνηση τους στα σωστά θέματα είναι ιδιαίτερα κοπιαστική και βαρετή διαδικασία

2. Χωρίς διαχειριστές το φόρουμ αυτό δεν μπορεί να λειτουργήσει. Πίστεψε με σε αυτό. Προσωπικά είμαι υπόχρεος για την δουλειά που κάνουν

3. Εάν έχεις συγκεκριμένα παραδείγματα όπου θεωρείτε ότι έγιναν λάθη, μπορείς να τα αναφέρεις. Κάνεις δεν είναι αλάνθαστος.

4. Οι διαχειριστές δεν γεννήθηκαν έτσι. Είναι χρήστες του φορουμ για χρόνια και έχουν αποδείξει έμπρακτα πόσο αγαπούν τον χώρο και το συγκεκριμένο φόρουμ.

Θα πρέπει πάντως να είμαστε όλοι ευγενικοί και αν καμιά φορά ξεφεύγουμε, εγώ προσωπικά δεν έχω πάρα να ζητήσω συγγνώμη.

menios

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από menios »

yandr έγραψε:Θα μου επιτρέψεις μερικές παρατηρήσεις.

1. Οι διαχειριστές δεν έχουν εξουσία. Έχουν πολλές υποχρεώσεις και η διαγραφή υβριδικών μηνυμάτων ήδη μετακίνηση τους στα σωστά θέματα είναι ιδιαίτερα κοπιαστική και βαρετή διαδικασία

2. Χωρίς διαχειριστές το φόρουμ αυτό δεν μπορεί να λειτουργήσει. Πίστεψε με σε αυτό. Προσωπικά είμαι υπόχρεος για την δουλειά που κάνουν

3. Εάν έχεις συγκεκριμένα παραδείγματα όπου θεωρείτε ότι έγιναν λάθη, μπορείς να τα αναφέρεις. Κάνεις δεν είναι αλάνθαστος.

4. Οι διαχειριστές δεν γεννήθηκαν έτσι. Είναι χρήστες του φορουμ για χρόνια και έχουν αποδείξει έμπρακτα πόσο αγαπούν τον χώρο και το συγκεκριμένο φόρουμ.

Θα πρέπει πάντως να είμαστε όλοι ευγενικοί και αν καμιά φορά ξεφεύγουμε, εγώ προσωπικά δεν έχω πάρα να ζητήσω συγγνώμη.


εσυ πουθενα δεν φαινεσαι οι αλλοι κανουν την δουλεια!

το ανεφερα το θεμα που ειχα με καποιον συγκεκριμενο διαχειριστη λογω προσβλητικου σχολιου σε εμενα και εφαγα ban

ενω καποια αλλα μελοι που σπαμαρουν συνεχεια και δημιουργουν εντασεις δεν τους γινονται παρατηρησεις καθολου

εγω πιστευω οτι βγαζουν τα κομπλεξ τους πανω στα μελοι!

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Δευ Οκτ 05, 2020 5:43 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Terminator »

Ο Yandr εννοείται πως δεν διαχειρίζεται ο ίδιος την ιστοσελίδα άμεσα την εποπτεύει έμμεσα αν ήταν να ασχολούταν και με αυτά δεν θα μας χρειαζόταν τους υπόλοιπους. Οσο για το θέμα του ''κόμπλεξ'' έχουμε και εμείς οικογένειες όπως έχεις εσύ και όλοι οι υπόλοιποι του φόρουμ.

Δεν ξυπνήσαμε στραβά ένα πρωί και είπαμε τι θα κάνουμε θα ρίξουμε ban στον menio στο ellinikos-stratos.com. Αν κάποιο μέλος έφαγε μπαν σημαίνει ότι του έγιναν επανειλημμένα συστάσεις να συμμορφωθεί και δεν το έκανε και έφαγε μπαν. Το ότι υπάρχουν κι άλλοι που κάνουν το ίδιο δεν σημαίνει οτι πρέπει να φαν μπαν ακόμα αλλά δεν σημαίνει και ότι μένουν απαρατήρητοι.

Όταν θα ξεχειλίσει το ποτήρι να είσαι σίγουρος οτι θα φάνε και αυτοί μπαν εσένα δεν σε ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλοι αλλα εσύ. Ήσουν εσύ σωστός ως προς τον άλλο χρήστη; Γιατί τον προσέβαλες; Στον έξω κόσμο ξέρεις πόσα άτομα κάνουν εγκλήματα; Είδες να τους πιάνει η αστυνομία όλους;

Κάποιοι είναι απο τους τυχερούς κάποιοι δεν είναι αλλά και πάλι αν βλέπεις κάποιον που ξεφεύγει και πρέπει να τιμωρηθεί υπάρχει η αναφορά μέλους και θα επιληφθούν αμέσως απο την ΟΔ τα μέλη.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Δευ Οκτ 05, 2020 5:43 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες