Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
eleni
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 29, 2009 6:13 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από eleni »

illy έγραψε:Χαχαχαχα, και εγω αυτο ηθελα να κανω για να μην το γραφω... Εισαι ομως σιγουρη οτι η επιτροπη θα το δεχτει; Ιδου το ερωτημαΕικόναΕικόνα


ΝΑι ρε 'συ! Γιατί να μην το δεχτεί; Από την στιγμή που όλα είναι επικυρωμένα και υπάρχει επάνω σφραγίδα ούτως ώστε να μην μπορείς να το αλλάξεις, όλα είναι οκ!Εικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

Επιτελους, με εσωσες απο την πολλη χαρτουρα... ΕικόναΕικόνα Απλα μωρε ειναι λιγακι μυστηριοι κ ελεγαν μηπως δεν το δεχτουν... Ολα να τα περιμενεις απο αυτους!
Dum spiro spero
eleni
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 29, 2009 6:13 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από eleni »

illy έγραψε:Επιτελους, με εσωσες απο την πολλη χαρτουρα... ΕικόναΕικόνα Απλα μωρε ειναι λιγακι μυστηριοι κ ελεγαν μηπως δεν το δεχτουν... Ολα να τα περιμενεις απο αυτους!


Μην το σκέφτεσαι! Όλα καλα θα πάνε! Άσε που αν θέλουν να μας κόψουν ντε και καλά, σε διαβεβαιώ, ότι στο μέλλον μπορούν να βρούν χίλιους δυο λόγους (ύψος, βάρος, κλπ, κλπ) Εικόνα!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

Αυτο να μου πεις... Αλλα απο την αλλη δεν εχει επιτροπη απαλλγων στην αεροπορια, αραγε πως θα πηγαινεις στην επομενη διαδικασια των αθληματων εφοσον δεν θα περνας απο επιτροπη που θα σου λεει αν συνεχιζεις ή αν κοβεσαι;
Dum spiro spero
eleni
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 29, 2009 6:13 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από eleni »

Εεε, ή θα μας το λένε κατ' ευθείαν Ή θα ελπίζουμε εμείς ότι πάμε καλά και θα μας έρθει η κεραμίδα στο τέλος!Εικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

eleni έγραψε:Εεε, ή θα μας το λένε κατ' ευθείαν Ή θα ελπίζουμε εμείς ότι πάμε καλά και θα μας έρθει η κεραμίδα στο τέλος!Εικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Dum spiro spero
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

Στην αιτηση στο (1) για την προσληψη εποπ που προκηρυχθηκε με την εδυεθα, τι γραφουμε στις τελιτσες;
Dum spiro spero
Bill89
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2009 1:21 am
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Bill89 »

Η ερώτηση έχει να κάνει με την προκύρηξη της Πολεμικής Αεροπορίας. Σε ειδικότητες που ζητάει αποφοίτους από ΤΕΕ μπορούν απόφοιτοι αντίστοιχης ειδικότητας από ΕΠΑΛ να γίνουν δεκτοί;

Για παράδειγμα στην ειδικότητα Τεχνίτες Μηχανικοί Μεταφορικών Μέσων ζητάει απόφοιτους από ΤΕΕ του τομέα Μηχανολογικού και ειδικότητας Μηχανών και Συστημάτων αυτοκινήτου. Μπορεί κάποιος που τέλειωσε ΕΠΑΛ τομέα Οχημάτων με ειδικότητα Μηχανικών και Ηλεκτρολογικών Συστημάτων Αυτοκινήτου να περάσει;

Αν κάποιος ξέρει ας βοηθήσει. Θα ήταν πολύ σημαντική η βοήθεια γιατι η προθεσμία τελειώνει και το τηλεφωνικό κέντρο στο ΓΕΑ είναι συνήθως κατειλλημένο.
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από kastoras »

Τι εχεις τελειωσει; Β κυκλο σπουδων;
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από kastoras »

Τοτε φιλε μου μπορεις! Απλα πρεπει να τρεξεις αυριο να τα μαζεψεις για να το στειλεις συστημενο! Πρεπει οπωσδηποτε αυριο να εχουν φυγει τα χαρτια!
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

kastoras έγραψε:Τοτε φιλε μου μπορεις! Απλα πρεπει να τρεξεις αυριο να τα μαζεψεις για να το στειλεις συστημενο! Πρεπει οπωσδηποτε αυριο να εχουν φυγει τα χαρτια!


Τα χαρτια μπορεις να τα στειλεις μεχρι κ την Δευτερα
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα παιδιά! Να ρωτήσω κατι, έχω γράψει στην Υπεύθυνη Δήλωση υποδ Α1: Έχώ υποβάλλει τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά και δεν είμαι κοινός υποψήφιος για το διαγωνισμό των ΕΠ. ΟΠ του πολεμικού Ναυτικού, της Πολεμικής Αεροπορίας και του Στρατολογικού Σώματος.

Είναι σωστό; Έχω κάτι αίτηση μόνο για την Πολεμική Αεροπορία! Ευχαριστώ!

eleni
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 29, 2009 6:13 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από eleni »

marilena έγραψε:Καλησπέρα παιδιά! Να ρωτήσω κατι, έχω γράψει στην Υπεύθυνη Δήλωση υποδ Α1: Έχώ υποβάλλει τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά και δεν είμαι κοινός υποψήφιος για το διαγωνισμό των ΕΠ. ΟΠ του πολεμικού Ναυτικού, της Πολεμικής Αεροπορίας και του Στρατολογικού Σώματος.

Είναι σωστό; Έχω κάτι αίτηση μόνο για την Πολεμική Αεροπορία! Ευχαριστώ!



Έπρεπε να γράψεις "δεν έχω... " και "δεν ειμαι... "! Έτσι, τουλαχιστον, μου είχαν πει από τα γραφεία της αεροπορίας στην Σόλωνος! Ελπίζω να μην σου δημιουργήσει πρόβλημα αυτο!

Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευτυχώς δεν τα έχω στείλει τα χαρτιά ακόμα. Θα πάρω μια νέα αίτηση και θα το διορθώσω. Σ΄ευχαριστώ eleni! Να΄σαι καλά!Εικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης