Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

eleni έγραψε:
marilena έγραψε:Καλησπέρα παιδιά! Να ρωτήσω κατι, έχω γράψει στην Υπεύθυνη Δήλωση υποδ Α1: Έχώ υποβάλλει τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά και δεν είμαι κοινός υποψήφιος για το διαγωνισμό των ΕΠ. ΟΠ του πολεμικού Ναυτικού, της Πολεμικής Αεροπορίας και του Στρατολογικού Σώματος.

Είναι σωστό; Έχω κάτι αίτηση μόνο για την Πολεμική Αεροπορία! Ευχαριστώ!



Έπρεπε να γράψεις "δεν έχω... " και "δεν ειμαι... "! Έτσι, τουλαχιστον, μου είχαν πει από τα γραφεία της αεροπορίας στην Σόλωνος! Ελπίζω να μην σου δημιουργήσει πρόβλημα αυτο!



Εγώ το έγραψα όπως είπε ο φίλος με τα κόκκινα γράμματα ελπίζω να περάσει.
Δεν έχει λογική αυτό που σε είπαν απο τα γραφεία της αεροπορίας πάντως αλλά τι να πεις
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημερα...

Συμπληρωματικη αιτηση μπορεί να στείλει κανείς; Ξεχασα να βαλω στον φακελο (γκρρρ απο μαλακια του μπαμπα) το πιστοποιητικο του δημου. Μπορώ να ξαναστείλω την αίτηση; Πρεπει να γραψω κατι εξτρα στον φακελο πχ συμπληρωματική η κατι αλλο;

Ευχαριστώ
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από kastoras »

Οταν την ειχα κανει και εγω αυτη την πατατα και ειχα παρει τηλ. Για να το στειλω μου ειχαν πει να περιμενω να βγουν τ αποτελεσματα και μετα να το στειλω. Οποτε δεν παιρνεις ενα τηλ. Να δεις μηπως εχει αλλαξει κατι και μπορεις να το στειλεις τωρα; Αν και την κοβω να σου μιλανε οπως μιλησαν σε μενα την περασμενη εβδομαδα που ειχα προβλημα.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

Γιωργος έγραψε:Καλημερα...

Συμπληρωματικη αιτηση μπορεί να στείλει κανείς; Ξεχασα να βαλω στον φακελο (γκρρρ απο μαλακια του μπαμπα) το πιστοποιητικο του δημου. Μπορώ να ξαναστείλω την αίτηση; Πρεπει να γραψω κατι εξτρα στον φακελο πχ συμπληρωματική η κατι αλλο;

Ευχαριστώ
φυσικα και μπορεις! Αρκει να εισαι μεσα στην προθεσμια! Και αυτο φυσικα το λεω διοτι κατι αναλογο γινεται κ σε αλλες προκηρυξεις που εχεις το δικαιωμα να στειλεις συμπληρωματικα εγγραφα... Αλλα παρε και τηλ για να τους ρωτησεις ή να τους ενημρωσειςΕικόνα
Dum spiro spero
billopc
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ Σεπ 02, 2009 7:02 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από billopc »

Μήπως γνωρίζει κανείς Επειδή τα χαρτιά τ ειχα εκτυπώσει απο τν προκύρηξη μαζί μ τν υπέυθυνη δήλωση στην υπεύθυνη δήλωση έγραψα κάτω απο αυτά π έγραφε σν υπόδειγμα το εχω υποβαλει κτλ μήπως υπάρχει πρόβλημα και ήθελαν καινούργια δήλωση απο περίπτερο κ δν ισχύει αυτν;
blocker

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από blocker »

Γνωρίζει κάποιος να μου πει υπεύθυνα αν χρειάζεται στις υγειονομικες, αθλητικές και ψυχοτεχνικές εξετάσεις, να έχουμε και αντίγραφο της αίτησης που στείλαμε;
ειρηνη

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ειρηνη »

Στα χαρτια που σου εδςσαν ειναι 2 αντιγραφα και το ενα το εχεις μαζι σου οπως και ταυτοτητα
blocker

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από blocker »

Ειρηνη δεν θυμαμαι να μου έδωσαν αντίγραφα, μόνο ότι έστειλα εγώ. Από που να μου δώσουν αντίγραφα δλδ;

Να με συγχωρείτε που ξεφεύγω από το θέμα αλλά θα σκάσω αν δεν μάθω!

ειρηνη

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ειρηνη »

Εννοω την υπευθηνη δηλωση που ς εδωσαν να συμπληπωσεις ονομα ειδικοτητα και αλλα σχετικα περιποθ 2 σελιδες αν θυμαμαι ειναι... Ηταν 2 και την αλλη ελπιζω να την κρατησες γιατι θα την εχεις μαζι σου
blocker

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από blocker »

Η υπεύθυνη δήλωση - αίτηση ήταν όντως δύο σελίδες και τις οποίες τις έστειλα μαζί με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά. Το ερώτημα είναι έπρεπε να κρατήσω αντίγραφο αυτής της αίτησης;(δλδ επικυρωμένη φωτοτυπία)

ειρηνη

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ειρηνη »

Ναι αυτο ητανε 2 ιδια... Και σου ελεγε το ενα θα τ στειλεις και το αλλο θα το κρατησεις... Κι αν θυμαμαι καλα και τα 2 επικυρωνες...
Spectre
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 30, 2010 5:14 am
Τοποθεσία: Πεζοναυτης
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Spectre »

Γεια σας παιδια, θα ηθελα να ρωτησω κατι... Λοιπον ακουσα πως για να καταταγεις για ΕΠΟΠ πρεπει να στειλεις ταχυδρομικα τα χαρτια σου στο υπουργειο σωστα; Μπωρειτε να μου πειτε τι χαρτια χρειαζωνται; Η κανα url να τσεκαρω; Ευχαριστω
ANNA3
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2010 2:34 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ANNA3 »

Πρεπει πρωτα να βγαλει προκυρηξη ομως, δεν στελνεις ετσι!
insomniacgr
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 6:22 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από insomniacgr »

Spectre έγραψε:Γεια σας παιδια, θα ηθελα να ρωτησω κατι... Λοιπον ακουσα πως για να καταταγεις για ΕΠΟΠ πρεπει να στειλεις ταχυδρομικα τα χαρτια σου στο υπουργειο σωστα; Μπωρειτε να μου πειτε τι χαρτια χρειαζωνται; Η κανα url να τσεκαρω; Ευχαριστω


Πρέπει να βγει προκήρυξη πρώτα. Οταν βγει, θα διαβάσεις τις οδηγίες που θα περιλαμβάνονται εκεί για το τι πρέπει να κάνεις.
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από OMEGA »

Spectre έγραψε:Γεια σας παιδια, θα ηθελα να ρωτησω κατι... Λοιπον ακουσα πως για να καταταγεις για ΕΠΟΠ πρεπει να στειλεις ταχυδρομικα τα χαρτια σου στο υπουργειο σωστα; Μπωρειτε να μου πειτε τι χαρτια χρειαζωνται; Η κανα url να τσεκαρω; Ευχαριστω
φιλε μου οτι πληροφορια χρειαζεσαι υπαρχει σε αυτο το forum δεν εχεις παρα να κοιταξεις !

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης