Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Marina2 »

Οταν πάνε ειδικες δυνάμεις σιγουρα δεν πάνε για να κάτσουν Σε γραφειο, και μιλαω για τα νορμάλ ατομα. Τωρα τα βυσματα ειναι βυσματα και χωράνε παντού, χωρις περιορισμούς! Σιγουρα αυτοι θα κάνουν τη θητεια τους παρασιτικά! Αλλα ειναι κριμα οπως ειπε και ο φιλος παραπάνω να διωχνουν παιδι που εινααι απολυτα ικανό και να βάζουνε μέσα εναν γιωτά, οπως θα ελεγε και ο αδελφούλης μου.
Anonymous

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Για αυτο να κανουν εποπ της ειδικες να τελειωνει και τα βυσματα ας πανε να γινουν καντιλαναφτες.

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Marina2 »

Ακόμα και οι ΕΠΟΠ χρησιμοποιούν βυσμα, ακόμη και για να μπουν. Η Ελλάδα ειναι Ελλάδα και δεν προκειτε να αλλάξει ουτε αυτή, ουτε και ο στρατός της!
Anonymous

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Τουλαχιστον ο εποπ θα γνωριζει 5 πραγματα δεν θα παει μονο 1 χρονο αλλα ειναι και μεγαλη διαφορα καταρτησης ενος εποπ με εναν εφεδρο λουφαδερο που θα κατσει 11 μηνες στο στρατο.

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Marina2 »

Συμφωνώ μαζι σου. Εξάλλου εδω και ενάμιση χρονο απο τοτε δηλαδη που παρουσιαστηκε εκει ο αδελφός μου, μονο οι ΕΠΟΠ κάνανε ουσιαστική εκπαιδευση. Οι φαντάροι σκοπιες και καμια βολή μεσα μεσα και ελαχιστα πραγματα από ασκησεις. Αλλα και οι ΕΠΟΠ θελουν το βυσμα τουςΕικόνα!
jorz
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί Δεκ 02, 2008 1:34 am
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από jorz »

Θα συμφωνισω με ολες τις αποψεις που ακουσα... Αλλα ελεος ρε π... Μ δλδ, να διωχνουν πχ εμενα ας πουμε που τους εχω κανει οτι ζητανε και να με κοψουν και να βαλουν εναν χαμαλι... Ελεος δλδ... Τι να πω... Εγω να σας πω... Θα βαλω τα δυνατα μ για να τα κανω τελεια και αν δω γκουκ μουκ θα βαλω οτι βυσμα εχω... Γτ εχω μαθει απο την οικογενιεα μ, να καταφερνω κατι με την αξια μ... Και οχι με την θεση του καθε μεγαλουπα... Ρα!:)
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Marina2 »

Κανε την προσπάθειά σου και βλέπεις! Παντως οντως διωχνουν χωρις λογο και αιτια παιδια γερά και δυνατα που ηταν πρωτα σε ολα και κρατανε σε πολλες περιπτωσεις λογω βυσματος κατι αντρακια!
ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

Μαρίνα1 έγραψε:Κανε την προσπάθειά σου και βλέπεις! Παντως οντως διωχνουν χωρις λογο και αιτια παιδια γερά και δυνατα που ηταν πρωτα σε ολα και κρατανε σε πολλες περιπτωσεις λογω βυσματος κατι αντρακια!
γι'αυτο τον λογο πανε οι ενοπλες δυναμεις κατα διαολου. Ελεος. Απο σημερα αλλαζουν ονομα.ενοπλες δυναμεις γιωταδων.ι4 for ever.
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από tzovana18 »

Ετσι ειναι πιαιδια δυστηχως θυμαμαι οταν εδινα εποπ και ηταν η στιγμη να περασουμε απαλλαγες εκοψαν παιδια που ειχαν υπηρετησει κανονικα, τα παιδια ειχαν υπηρετησει στης ειδικες δυναμεις και ηθελαν να γινουν μονιμοι ηταν και μερικοι φανταροι και τους εκοψαν δλδ τωρα τη να πεις; Οτι θελεις γινετε κριμα!
Anonymous

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Εαν βαλω καποιο μεσο (ο θειος μου εχει υψηλο βαθμο στον στρατο ξυρας), υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξουν καπως τα πραγματα;
Athan
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 12:32 am
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Athan »

Παναγιωτης έγραψε:Εαν βαλω καποιο μεσο (ο θειος μου εχει υψηλο βαθμο στον στρατο ξυρας), υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξουν καπως τα πραγματα;

Υπαρχει αν του δωσεις το Α. Σ. Μ* σου εγκαιρως.

*Αριθμος Στρατιωτικου μητρωου, το περνεις απο τη στρατολογια.
Anonymous

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Συγνωμη που ρωταω τοσα αλλα για ποσο εγκαιρα μηλας;
Athan
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 12:32 am
Επικοινωνία:

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Athan »

Παναγιωτης έγραψε:Συγνωμη που ρωταω τοσα αλλα για ποσο εγκαιρα μηλας;

αν θες για την Δ'ΕΣΣΟ του Νοεμβριου πηγαινε τελος αυγουστου το πολυ αρχες σεπτεμβριου... 3-4 μηνες πριν.

Anonymous

Βύσματα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες φιλε!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες