Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από dimitris mak »

Μαλλον καποιοι εχουν σοβαρο προβλημα! Αν θελετε να μαθετε παιδες ο σωστος κομμαντο δεν ειναι ο πολεμοχαρης αλλα ο ηρεμος χαρακτηρας που δεν μιλαει για αυτο που κανει πουθενα και σε κανεναν και οποτε χρειαστει ειναι εκει... Οι αρετες του κομμαντο δεν εχουν καμια σχεση με τους χαρακτηρες σας.
Άβαταρ μέλους
Titis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 9:01 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Titis »

Titis έγραψε:
REPAINER έγραψε:
Titis έγραψε:Χαχαχα φίλε στρατόκ***λος ε; Μια απ'τα ίδια και γω... Θέλω να με στείλουνε σε μάχες με φοβερούς εχθρούς να γίνει χαμός... ! Τι να τα κάνω τα στρατόπεδα κτλ. Να με στείλουν να φάω κόσμο! Και γω θέλω να μάθω πιο σώμα είναι το πιο ετοιμοπόλεμο σε περίπτωση πολέμου-μάχης. Δηλαδή ποια θα είναι η πρώτη επιλογή για να στείλουν;
μηπως να πας να κοιταχτεις;
Όπως σε μια μάχη αυτοί θα θέλουν να φάνε εμένα έτσι και γω θέλω να φάω αυτούς! Ο πιο δυνατός θα επηζήσει Εικόνα


""Αμφιβια θα κανουμε καταδρομικη τα συνορα θα σπασουμε με βαρκα φουσκωτη θα παρουμε την Αγκυρα θα παρουμε την Πολη θα καψουμε το βοσπορο και την τουρκια ολη! "" Την ίδια άποψη έχω και γω με σένα... Αν ποτέ γίνω κάποιος δυνατός κομάντο στην πρώτη μάχη με Τούρκο που θα κάνω (αν κάνω) θα ήθελα να τον τσακίσω... Σημαίνει πως ο χαρακτήρας μου δεν έχει καμία σχέση με ενός κομάντο; Δηλαδή ο κομάντο δεν πρέπει να είναι πολεμοχαρής; Δεν πρέπει να πάει στην μάχη καυλωμένος και πισμωμένος για την νίκη; Πες μου για να ξέρω... Δεν έχω μάθει πολλά ακόμα!
Illusion never changed into something real!
Giannhs224
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Μάιος 25, 2011 2:22 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Giannhs224 »

dimitris mak έγραψε:Μαλλον καποιοι εχουν σοβαρο προβλημα! Αν θελετε να μαθετε παιδες ο σωστος κομμαντο δεν ειναι ο πολεμοχαρης αλλα ο ηρεμος χαρακτηρας που δεν μιλαει για αυτο που κανει πουθενα και σε κανεναν και οποτε χρειαστει ειναι εκει... Οι αρετες του κομμαντο δεν εχουν καμια σχεση με τους χαρακτηρες σας.


κ σένα τι σε νοιάζει, εμείς θα γίνουμε, εσύ κάτσε να κριτικάρεις ένα φορουμ
και γω --λακίζομαι που κάθομαι και γράφω... Το παραδέχομαι, είναι ένας άθλιος τρόπος να σκοτώσεις την ώρα σουΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Καλά χαλαρώστε όλοι και εννοείται ότι κανένας μας δεν θέλει να γίνει πόλεμος εδώ μιλάμε για τα σχολεία των ειδικών δυνάμεων
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Deathdiver »

Titis έγραψε:
Titis έγραψε:
REPAINER έγραψε:
Titis έγραψε:Χαχαχα φίλε στρατόκ***λος ε; Μια απ'τα ίδια και γω... Θέλω να με στείλουνε σε μάχες με φοβερούς εχθρούς να γίνει χαμός... ! Τι να τα κάνω τα στρατόπεδα κτλ. Να με στείλουν να φάω κόσμο! Και γω θέλω να μάθω πιο σώμα είναι το πιο ετοιμοπόλεμο σε περίπτωση πολέμου-μάχης. Δηλαδή ποια θα είναι η πρώτη επιλογή για να στείλουν;
μηπως να πας να κοιταχτεις;
Όπως σε μια μάχη αυτοί θα θέλουν να φάνε εμένα έτσι και γω θέλω να φάω αυτούς! Ο πιο δυνατός θα επηζήσει Εικόνα


""Αμφιβια θα κανουμε καταδρομικη τα συνορα θα σπασουμε με βαρκα φουσκωτη θα παρουμε την Αγκυρα θα παρουμε την Πολη θα καψουμε το βοσπορο και την τουρκια ολη! "" Την ίδια άποψη έχω και γω με σένα... Αν ποτέ γίνω κάποιος δυνατός κομάντο στην πρώτη μάχη με Τούρκο που θα κάνω (αν κάνω) θα ήθελα να τον τσακίσω... Σημαίνει πως ο χαρακτήρας μου δεν έχει καμία σχέση με ενός κομάντο; Δηλαδή ο κομάντο δεν πρέπει να είναι πολεμοχαρής; Δεν πρέπει να πάει στην μάχη καυλωμένος και πισμωμένος για την νίκη; Πες μου για να ξέρω... Δεν έχω μάθει πολλά ακόμα!


Aδερφε ασε το χολυγουντ κατα μερος που οι κομαντος τρεχουν και οι σφαιρες σκανε διπλα τους και αυτοι ατσαλακωτοι... Αν νομιζεις οτι ο κομαντο κανει αυτο το πραγμα τοτε καταρχας δεν ξερεις ποια ειναι η αποστολη του...

Άβαταρ μέλους
Titis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 9:01 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Titis »

Γενικά και αόριστα μιλάω θέλωντας να απαντήσω στον φίλο από πάνω που μίλησε για τον χαρακτήρα ενός κομμάντο... ! Δεν αναφέρομαι σε κάποια αποστολή!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Το θέμα μας είναι τα σχολεία των Ειδικών Δυνάμεων στα οποία μπορεί να συμμετάσχει ένας Επαγγελματίας! Άς μην ξεφεύγουμε παρακαλώ απο αυτή την γραμμή διότι θα αναγκαζόμαστε πάλι να σβήνουμε μηνύματα!Σας ευχαριστώ Εικόνα
καποιος πετρος

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από καποιος πετρος »

Εκτος απο το σχολειο καταδρομων (και λογικα σπεποπεδ), υπαρχει κανενα αλλο που να μην εχει θαλασσα?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου συγχαρητήρια στους συναδέλφους που αποφοίτησαν επιτυχώς απο το Σχολείο Προκεχωρημένης Εκπαίδευσης Επαγγελματιών Οπλιτών Ειδικών Δυνάμεων στο ΚΕΑΠ πρόσφατα και να ευχηθώ καλή δύναμη και καλό κουράγιο πλέον στην σταδιοδρομία τους στις Ειδικές Δυνάμεις! Εικόνα Εικόνα
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από capo »

Ρε παιδια και το σχολειο αλεξιπτωτιστη δεν ειναι απαραιτητο; Αλλιως με ειπαν κοβεσαι απο ειδικες δυναμεις... Μιλαω για συναδελφους που ειναι ηδη εποπ και μετα πηγαν ειδικες δυναμεις...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

capo έγραψε:Ρε παιδια και το σχολειο αλεξιπτωτιστη δεν ειναι απαραιτητο; Αλλιως με ειπαν κοβεσαι απο ειδικες δυναμεις... Μιλαω για συναδελφους που ειναι ηδη εποπ και μετα πηγαν ειδικες δυναμεις...


Το Σχολείο (Το ΣΒΕΑ στην ΣΧΑΛ) είναι απαραίτητο για κάθε στέλεχος που υπηρετεί στις καταδρομές. Οι Συντηρήσεις ΔΕΝ είναι απαραίτητες πλέον για τα Στελέχη.(Ανά 6μηνο).

capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από capo »

D.Y.K έγραψε:
capo έγραψε:Ρε παιδια και το σχολειο αλεξιπτωτιστη δεν ειναι απαραιτητο; Αλλιως με ειπαν κοβεσαι απο ειδικες δυναμεις... Μιλαω για συναδελφους που ειναι ηδη εποπ και μετα πηγαν ειδικες δυναμεις...


Το Σχολείο (Το ΣΒΕΑ στην ΣΧΑΛ) είναι απαραίτητο για κάθε στέλεχος που υπηρετεί στις καταδρομές. Οι Συντηρήσεις ΔΕΝ είναι απαραίτητες πλέον για τα Στελέχη.(Ανά 6μηνο).



ξερουμε αν φετος βγαλει παλι για ειδικες δυναμεις; Αναφερομαι πιο πολυ στους εποπ πεζικου γτ σας περνουν και πιο πολυ εσας... Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Λοιπόν άκυρο το παραπάνω μήνυμα που σου έγραψα. Η ΣΧΑΛ δεν είναι πλέον απαραίτητη (όπως παλιότερα) για κάθε Στέλεχος που υπηρετεί στις καταδρομές. Είναι προαιρετικό το Σχολείο. Σχετικά με το σήμα, λογικά θα βγεί πάλι τον Αύγουστο όπως και πέρυσι, αλλά όπως πολύ σωστά αναφέρεις και εσύ προτιμούνται περισσότερο Επαγγελματίες που υπηρετούν στο Πεζικό Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Vessty
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Vessty »

Σορρυ φιλε DYK που ποσταρω εδω απλα διαβασα τα παραπανω και μπερδευτικα... Για αυτο που ειπες οτι θα βγαλει... Δεν πρεπει να βγαλει προκυρηξη στην οποια θα ζηταει ΕΠ. ΟΠ για Ε. Δ?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ναι φίλε μου εννοείται ότι θα πρέπει κάποιος να είναι ΕΠ. ΟΠ και μάλιστα στις Ειδικές Δυνάμεις για να παρακολουθήσει αυτά τα σχολεία. Ο φίλος που ρωτάει πιο πάνω είναι ήδη ΕΠ. ΟΠ στα Τεθωρακισμένα και απλά ενδιαφέρεται να πάει στις Ειδικές Δυνάμεις.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες