Ποιο είναι το μότο σας;

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

Πρεπει να φτασεις πολυ κοντα στην αληθεια για να αναγκαστεις να πεις το ψεμμα (cristi)
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Παρ Φεβ 26, 2010 8:23 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Su-35 »

Πρεπει να φτασεις πολυ κοντα στην αληθεια για να αναγκαστεις να πεις το ψεμμα (Su-35) -Απο το παρελθον εμαθα. Το μελλον τι εχει να μου δωσει και να με κανει πιο σοφο;(Su-35)

- αν η ζωη μου χαμογελασε στα μισα του δρομου εγω δεν καταφερα να βγω απο το αδιεξοδο (Su-35) - αν ακουσεις ποτε πικρη αληθεια προσεχε ερχονται και αλλες (Su-35)

- αυτος που σηκωνει το αναστημα του στην ιδια τη ζωη αυτος ειναι ο ηρωας της ζωης.(Su-35)

- ς ευχαριστω θεε μου που ακομα μπορω και σκεφτομαι (Su-35)

- Γιατι το πολυ αληθινο Και εντονο τεινει προς το ψευτικο;(Su-35)

- Αν ποτε ενα τραγουδι Ακουστει τοσο Μελωδικο στα αυτια σου Και σε κανει να κλαψεις να εχεις το νου σου καποιος σε καλει.(Su-35) Εικόνα




Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Su-35 την Παρ Φεβ 26, 2010 3:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

Δεν πρέπει να χάνεις ούτε μια στιγμή από την ζωή σου, γιατί αν συγκεντρώσεις όλες τις χαμένες σου στιγμές φτιάχνεις μια ολόκληρη ζωή.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

- Ο αισιόδοξος πιστεύει πως βρισκόμαστε στον καλύτερο δυνατό κόσμο. Ο απαισιόδοξος φοβάται πως είναι πράγματι έτσι!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

Αν κάποτε σου χαρίσουν τσουκνίδα, χάρισε τους τριαντάφυλλο και θα δεις ότι αυτοί θα πονέσουν πιο πολύ! σου 35; Αφιερωμενο Εικόνα

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Su-35 »

Το μεγαλυτερο πλεονεκτημα του να εισαι γυναικα, ειναι οτι μπορεις να δειχνεις περισσοτερο ηλιθια απο οτι πραγματικα εισαι και κανεις να μην εκπλησεται. Freya Stark
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

Το ποσο βλακας ειναι ενας ανδρας Φαινεται απο το τροπο σκεψης και απο την ασχολια του με την ιδια γυναικα. (Benjamin Franklin)

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Su-35 »

Ο αρχαιολογος ειναι ο ιδανικος συζυγος για καθε γυναικα. Οσο αυτη θα μεγαλωνει τοση μεγαλυτερη αξια θα εχει γι'αυτον.Agatha Christie
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

Πραγματικα ευτυχισμενοι ειναι οι ηλιθιοι, οι νεκροι και οι ερωτευμενοι. Βεβαια οι τελευταιοι μπορει να καταληξουν ηλιθιοι ή νεκροι.
(Stroumfo)
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Su-35 »

TΑ κομπιουτερ περιεχουν τοση νοημοσυνη, οσο τα στερεοφωνικα συγκροτηματα περιεχουν μουσικα οργανα.Arno Penzias, φυσικος (βραβειο νομπελ)
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

Όταν πιστεύουμε σε κάτι ανύπαρκτο με πάθος, τελικά το δημιουργούμε. Ότι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά - Ν. Καζαντζάκης

- Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος! - επιγραφή στον τάφο του Ν. Καζαντζάκη - Διάφανες αυλαίες είναι τα βλέφαρά μου: Όταν τα ανοίγω βλέπω οτιδήποτε, όταν τα κλείνω βλέπω τα πάντα - Εμπειρίκος

- Αν φοβάσαι να πλησιάσεις την κυψέλη, τότε δεν είσαι άξιος της κηρήθρας - Σαίξπηρ

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

- Όταν η παρτίδα τελειώνει, ο βασιλιάς και το πιόνι μπαίνουν στο ίδιο κουτί -Όταν απορρίπτεις την ιδέα ενός ανθρώπου, βεβαιώσου ότι απορρίπτεις την ιδέα και όχι τον άνθρωπο.

- Ο χειρότερος απ΄ όλους τους κινδύνους είναι να φοβάσαι να αναλάβεις έναν.

- Οι άνθρωποι μπορεί να ξεχάσουν τι ακριβώς έκανες και είπες, μα πάντα θα θυμούνται πως τους έκανες να αισθάνονται.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Rafale »

- Δεν θέλω του κισσού το πλάνο ψήλωμα, σε ξένα αναστυλώματα δεμένο. Ας είμαι ένα καλάμι, ένα χαμόδεντρο. μα όσο ανεβαίνω, μόνος ν' ανεβαίνω - Γ. Δροσίνη - Αν οι άνθρωποι μιλούσαν μόνο για όσα καταλαβαίνουν, η σιωπή που θα επικρατούσε στο κόσμο θα ήταν αφόρητη.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Κυρ Μαρ 07, 2010 12:00 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ποιο είναι το μότο σας;

Δημοσίευση από Signaller »

Κάτι που μου είχε πει μια φίλη μου, "Οι άντρες είναι θησαυρός. Γι'αυτό πρέπει να τους θάψουμε"
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες