UFO!

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

UFO!

Δημοσίευση από Anonymous »

1)Έχετε δει ποτέ κάτι περίεργο στον ουρανό;
2)Το σύμπαν σας φαίνεται τεράστιο και άρα λέτε ότι δεν είμαστε μόνοι;
3)Νομίζετε ότι η περιοχή 51 υπάρχει;
4)Λέτε ότι κάποιοι ίσως διαθέτουν εξωγήινη στρατιωτική τεχνολογία;
5)Σας αρέσει που και που να βλέπετε ταινίες , η να διαβάζετε βιβλία με παρόμοια θέματα;

Ελάτε τώρα.Μην μου πείτε ότι δεν τα έχετε σκεφτεί ποτέ.Εικόνα
Δεν είναι ντροπή!
Είναι κακό να έχουμε λίγη φαντασία; Εικόνα

Για να δούμε λοιπόν.
Θα τολμήσει κανείς να πει την γνώμη του; Εικόνα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από yandr »

Πραγματικά το θέμα που σου ταιριάζει !

Άψογος...

Για την ιστορία, προσωπικά θεωρώ πιθανή την ύπαρξη εξωγήινων, χωρίς ωστόσο να θεωρώ πιθανή μια οποιαδήποτε συνάντηση μαζί τους.
Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Kάπου στην ίδια άποψη με τον γιάννη βρίσκομαι και γω, αν και για να πω την αλήθεια, ίσως θέλω να πιστεύω ότι πιθανόν να υπάρχουνε κάπου-κάποιοι, γιατί είναι πολύ πιο γοητευτική σκέψη από το να σκέφτεσαι ότι δεν υπάρχει τίποτα άλλο.
αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Το θεμα εχουν ερθει στην γη και κατι αλλο υπαρχουν στοιχεια για εμφανιση ατια πριν απο 200 χρονια πριν ακομα και το αεροστατο;
Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Βέβαια τα στοιχεία αυτά που αναφέρεις, δεν είναι και τα πλέον αποδεικτικά. Είναι εντελώς αμφισβητίσημα από την επιστημονική κοινότητα.

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Οχι δεν γνωριζω καποιο στοιχειο και εγω ρωταω; Απλα αν υπηρξαν μαρτυριες για κινουμενα φωτα το 1500 στον ουρανο ειναι ενα στοιχειο για εμενα δεν μπωρει αν υπηρχαν ατια να ηρθαν μονο μετα το 1950
Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Με την επιστημονική συνείδηση των ανθρώπων το 1500, μπορεί να βλέπανε και το πιο απλό φυσικό φαινόμενο και να το μεταφράζανε ως κάτι μεταφυσικό.

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Ναι σιγουρα τοτε ηταν μια εποχη γεματη μαγεια και πολυ σκοτεινη ακομα δεν ειχε εξηλεκτιστη ο πλανητης και υπηρχαν πολλες δυσιδαιμονιες αλλα αν υπηρξαν καποιες μαρτυριες η ακομα και πινακες η και τοιχογραφιες με ακριβες λεπτομεριες σιγουρα δεν πρεπει να της αποκλεισουμε

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Oι πίνακες και οι τοιχογραφίες δεν κάνουνε τις μαρτυρίες περισσότερο αξιόπιστες. Εδώ στην δική μας εποχή οι διάφορες φωτογραφίες, βίντεο και γενικά μαρτυρίες είναι εντελώς αμφίβολης ποιότητας και θα λέμε ότι είναι άξια προσοχής αυτά που γίνανε πριν 500 χρόνια;

Anonymous

UFO!

Δημοσίευση από Anonymous »

Υπάρχουν μέσα σε σπηλιές κάτι αρχαίες βραχογραφίες.
Αυτές ζωγραφίστηκαν με αίμα ζώων.
Μερικές απεικονίζουν έναν άνθρωπο, που στην σημερινή εποχή θα τον έλεγες αστροναύτη!

Οι ιδικοί εκτιμούν ότι πρόκειται για απεικόνιση, του ιερέα-μάγου της εποχής, του οπίου η φιγούρα μοιάζει με αυτήν του αστροναύτη.
Έχουν δίκιο!
Ακόμα και σήμερα θα συναντήσουμε φυλές, που οι τελετουργικές τους στολές, μοιάζουν με αυτές της nasa!
Ωραία μέχρι εδώ.

Υπάρχει όμως ένα προβληματάκι με αυτούς τους αρχαίους ανθρώπους.
Ζωγράφισαν και τα διαστημόπλοια.Εικόνα

Κανείς επιστήμονας δεν πρόκειται να παραδεχτεί ότι τα βλέπει.
Θα τον πάρουν με τις ντομάτες μετά.
Το πιθανότερο είναι ότι ο ζωγράφος τους, είχε πολύ φαντασία και τα ζωγράφισε κατά τύχη! Εικόνα

Όμως μοιάζουν πολύ τα ρημάδια.Εικόνα
Κάποιες από τις βραχογραφίες είναι 12.000 ετών.Εικόνα

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Σημερα μπωρει ενα βιντεο να πλαστογραφηθει αν ομως μια τοιχογραφια δειχνει ακριβως εναν αστροναυτη που το ειχε δει ο ανθρωπος του 1500; πρεπει να το βιωσε αλλα δεν ειμαι απολητως σε αυτο αν δεν υπαρχουν μαρτυριες ποιο παλιες απο την πτηση ΤΠυ ανθρωπου τοτε αυτα που βλεπουν πολλοι πιθανων να ειναι αεροπλανα η πειραματικα αεροσκαφη θελω να πω δηλαδη οτι δεν μπωρει ξαφνικα με την ανακαληψη της πτησης να ηρθαν και τα ατια θα υπηρξαν περιστατικα με ακριβη περιγραφη και ποιο μπρωστα

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Φιλε ufo εμενα μου φαινεται δυσκολο ενας που δεν εχει ιδεα να ζωγραφιση κατι με ακριβεια εκτος αν παμε σε ανθρωπους που βλεπουν μεσα στο χρονο και παμε αλλου. Βεβαια γιατι και εγω δυσπιστος ειμαι, υπαρχουν και απατεωνες και πλαστογραφοι [βλεπε δρ καμπερα]
Anonymous

UFO!

Δημοσίευση από Anonymous »

αβτζ έγραψε:Εμενα μου φαινεται δυσκολο ενας που δεν εχει ιδεα να ζωγραφιση κατι με ακριβεια... [βλεπε δρ καμπερα]
Και εμένα... Εικόνα

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Τωρα αν αυτα που λεει και εχει ανακαληψει οδρ καμπερα ειναι τα μισα αληθεια τοτε μιλαμε οτι ολα περι ιστοριας και δημιουργιας ερχονται τα πανω κατω μιλαμε για επανασταση. Αλλα ξερω γω ειναι;
Anonymous

UFO!

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαλλον δεν ειναι. Αλλα ποτε δεν ξερεις! Εικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης