Θάλασσας

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
γιωργος

Θάλασσας

Δημοσίευση από γιωργος »

Οταν τους ειπα τα αυτια τι τα θελεται, μου ειπε τους μιλαω και με ακουνε... (1995 646μτπ κομοτηνη)
314 αποζουγκλε

Θάλασσας

Δημοσίευση από 314 αποζουγκλε »

Έγω έχω ακούσει οτι ο θάλασσας έχει αυτιά απο διάφορους άλλοεθνείς και τα κρατάει σε ξεχωριστά βαζάκια (απο μαρμελάδα μου φαίνεται) με τη σημαία της χώρας προέλευσης απάνω
argykrav
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2011 2:25 am
Τοποθεσία: Έφεδρος Αξιωματ
Επικοινωνία:

Θάλασσας

Δημοσίευση από argykrav »

Πάντως τον μύθο του Θάλασσα τον έχω ακούσει τρεις φορές σε ανύποπτο χρόνο από διαφορετικούς ανθρώπους στο πέρασμα των χρόνων. Μόνο ο Στρατηγός Κόκκινος στην Ρόδο το '92 μου δημιούργησε μεγαλύτερο δέος...
Άβαταρ μέλους
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 6:48 am
Επικοινωνία:

Θάλασσας

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ »

O Θαλασσας οντως εκανε αυτο το πραγμα (με τα αυτια) ... Ειναι και ***** τ ατομα πολυ καλος ανθρωπος... Και Απίστευτο Κομμαντο

τον Καρονα το ξερει κανενας ;)

ΓΙΩΡΓΟΣ

Θάλασσας

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Γιωργος και εγω 646 μτπ θαλλασας for ever

vekris nektarios

Θάλασσας

Δημοσίευση από vekris nektarios »

Jrhellas έγραψε:
ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ έγραψε:Ο θαλασσας υπαρχει. Τον ειχα υπολοχαγο στο ΚΕΕΔ πριν απο 26 χρονια.

Σιγουρα ο συναδελφος jrhellas θα ξερει.

Τελος

Καλα αλματα και παντα ορθιες προσγειωσεις

Ο Θαλασσας σαφεστατα υπαρχει... Και ναι ειναι ενας ζωντανος θρυλος τον καταδρομων! Και δεν ειναι ο μονος...

ΔΕΝ εχει χασει (τουλαχιστον με τον τροπο που λενε διαφοροι εδω μεσα) κανενα γυιο η αδελφο και Πιθανα να εχει χασει φιλο αφου ο ανθρωπος εχει πολεμησει και στις μαχες που εχει λαβει μερος υπηρξαν και απωλειες.

Το ονομα του (οπως καθε ζωντανου θρυλου) συνδεεται με πολλα αλλα αληθινα και αλλα μυθους...

Ελπιζω να σας καλυψα.

σωστα τα λες ημουν και εγω το 1985 στο κεεδ Τον ειχα στα λυβ υπολοχαγο, τιμη μου που τον ειχα για 2 μηνες διοικητη στα λυβ.178 σειρα ειμαι το ονομα του το γνωριζω και ειναι απο την μυτιληνη

thalassas

Θάλασσας

Δημοσίευση από thalassas »

http://www.stoxos.gr/2011/12/blog-post_6433.html

δειτε τον θαλασσα
Τασος

Θάλασσας

Δημοσίευση από Τασος »

Ρε παιδιά κάθομαι και λέω την ιστορία του θάλασσα και με ρωτάνε το όνομα του και δεν το ξέρω. Μήπως είναι μύθος;
superman

Θάλασσας

Δημοσίευση από superman »

Ολα αυτα που λετε για αυτια και τετοια εφοσον ο εν λογο αξιωματικος υπηρετησε το 1974 στην κυπρο μπορω να τα εξηγησω... Αν ομως δεν ηταν στην Κυπρο το '74 Ισως να ειναι και μουφα ολα αυτα, αν και ειναι αρκετα ευκολο να σφαξεις ενα νυσταγμενο σκοπο, δεν ειναι κατι το ηρωικο που λετε.

Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Θάλασσας

Δημοσίευση από dimitris mak »

Υπηρετησα στις ειδικες δυναμεις. Προσφατα απολυθηκα. Πριν καιρο ομως, πριν μπω στον στον στρατο ακουσα την ιστορια και το ονομα απο εναν ξαδελφο μου που υπηρετησε σε αμφιβια μοιρα. Οταν πηγα στην μοιρα το ξανακουσα απο καποιες σειρες μου οι οποιοι ρωτησαν τον γιο του αν ισχυει. Ο γιος του ηταν υπολοχαγος μας και οταν ξανακουσα απο τις σειρες μου την ιστορια και το ονομα του υπολοχαγου μας εμεινα ##@$...
typos

Θάλασσας

Δημοσίευση από typos »

Μην λεμε χαζομαρες, ο ανθρωπος φυσικα και υπαρχει και εχει περασει απο σημαντικα ποστα. Τωρα αν αυτα που λενε πως εκανε ισχυουν ειναι αλλο θεμα.
Για την ιστορια, ειχα και εγω τον γιο του υπολοχαγο στην 2α ΜΑΛ, φοβερος,@#! Τα ατομα! Κυριε λοχαγε καλη συνεχεια σε οτι και αν κανετε!
Kωστας

Θάλασσας

Δημοσίευση από Kωστας »

1996 646ΜΚΤΠ απολυτηριο απο Ευστρατιο Θαλασσα
green beret 92

Θάλασσας

Δημοσίευση από green beret 92 »

Παιδια πρεπει να σας πληροφορησω οτι η ιστορια του Θαλασσα ειναι αληθινη 100%! Εγω υπηρετησα στη 35η μοιρα καταδρομων κ ειχα τον γιο του, Δημητρη Θαλασσα. Μια μερα που καναμε ειδικοτητα των ρωτησαμε αν η ιστορια που ειχαμε ακουσει ηταν αληθεια... Κ εβγαλε το κινιτο του κ μας εδειξε το βαζο μ τν φορμολη κ τα αυτια!

.........

Θάλασσας

Δημοσίευση από ......... »

Κυριοι. ο κυριος θαλλασας υπαρχει... τον εχω δει, εχω μιλησει μαζι του... ! ειμαι τυχερος γιατι τον συναντησα σε τρια διαφορετικα μερη στην θυτεια μου! τον ειχα ταξιαρχο στην αερομεταφερομενη, περνωντας αποσπαση τον συναντησα στο β σωμα οπου ηταν επιτελαρχησ... ! εγω ειχα αναλαβει το κυλικειο του στρατηγειου οποτε ειχα συνεχομενη επαφη μαζι του! και τελος στο φυλακιο του δροσατου ερχονταν σαν επισκεπτης και να επιθεωρησει τις εκπεδευσεις που περνουσαν διαφορα ταγματα εκει! εχω ακουσει απο το στομα του οτι ολες οι ιστοριες που εχουν ακουστει γιαυτον ειναι παραμυθια... ! προσωπικη μου αποψη τωρα... και αληθεια να ηταν ειμαι σιγουρος οτι ενας τετοιος ανθρωπος δεν θα το διαφημιζε ποτε και δεν θα το διαλαλουσε στον κοσμο. οπως και να εχει ο ανθρωπος αυτος ειναι παραδειγμα προς μιμηση για ολους μας και πραγματικα θα τον ηθελα ακομα και πρωθυπουργο αυτης της χωρας.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες