Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από greenalexyo »

Flawless έγραψε:Η βάση ήταν 571 μόρια. Και έχουν κοπεί όβα. Μάλιστα γνωστός μου από ι1 που ήταν σαν όβα τον έβγαλαν ι2 και υπάρχει περίπτωση να τον διώξουν και από όβα. Πήγε για καλύτερα και τα έκανε χειρότερα
Σε ποιο όπλο;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Κυρ Ιούλ 04, 2021 9:24 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rsofia
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί Ιουν 22, 2021 7:41 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Rsofia »

Καλημέρα. Προς ενημέρωση, δεν κυνηγάω τίποτα. Απλά είναι πολλές οι απορίες, όχι μόνο δικές μου υποθέτω. Μπορεί ακόμη να καλούσαν την κόρη μου και να αποτυγχάνει στις πκε. Έχω ακούσει πολλά αυτές τις μέρες. Ο καθένας μπορεί να ξέρει για το δικό του γκρουπακι που έγινε πχ στη Λάρισα. Ξέρει τι έγινε στην Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη κτλ; Νιωθω όμως ότι κάποιοι μάλλον δεν ΘΈΛΟΥΝ να υπάρξει δεύτερος γύρος λες και θα χάσουν τη θέση τους. Παράδοξο ήταν και το ότι 20.000 αιτήσεις δεν ήταν σωστές. Όπως και να έχει " Η ΕΛΠΊΔΑ ΠΕΘΑΊΝΕΙ ΠΆΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ"
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από greenalexyo »

Rsofia έγραψε:Καλημέρα. Προς ενημέρωση, δεν κυνηγάω τίποτα. Απλά είναι πολλές οι απορίες, όχι μόνο δικές μου υποθέτω. Μπορεί ακόμη να καλούσαν την κόρη μου και να αποτυγχάνει στις πκε. Έχω ακούσει πολλά αυτές τις μέρες. Ο καθένας μπορεί να ξέρει για το δικό του γκρουπακι που έγινε πχ στη Λάρισα. Ξέρει τι έγινε στην Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη κτλ; Νιωθω όμως ότι κάποιοι μάλλον δεν ΘΈΛΟΥΝ να υπάρξει δεύτερος γύρος λες και θα χάσουν τη θέση τους. Παράδοξο ήταν και το ότι 20.000 αιτήσεις δεν ήταν σωστές. Όπως και να έχει " Η ΕΛΠΊΔΑ ΠΕΘΑΊΝΕΙ ΠΆΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ"
Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία αλλά μην έχουμε και ψευδαισθήσεις.

Είναι απλά μαθηματικά, λυπάμαι για την κόρη σας, αλλά καλό είναι να αρχίζει να το εμπεδώνει και να ξεκινήσει να μαζεύει μόρια για την επόμενη προκήρυξη.

XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από XristosMP »

Rsofia έγραψε:Καλημέρα. Προς ενημέρωση, δεν κυνηγάω τίποτα. Απλά είναι πολλές οι απορίες, όχι μόνο δικές μου υποθέτω. Μπορεί ακόμη να καλούσαν την κόρη μου και να αποτυγχάνει στις πκε. Έχω ακούσει πολλά αυτές τις μέρες. Ο καθένας μπορεί να ξέρει για το δικό του γκρουπακι που έγινε πχ στη Λάρισα. Ξέρει τι έγινε στην Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη κτλ; Νιωθω όμως ότι κάποιοι μάλλον δεν ΘΈΛΟΥΝ να υπάρξει δεύτερος γύρος λες και θα χάσουν τη θέση τους. Παράδοξο ήταν και το ότι 20.000 αιτήσεις δεν ήταν σωστές. Όπως και να έχει " Η ΕΛΠΊΔΑ ΠΕΘΑΊΝΕΙ ΠΆΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ"
Μα προσπαθουμε να σας πουμε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να κοπηκαν και τα 123 ατομα που ειχα καλεσει στην ειδικοτητα Leo1.(ζητημα να κοπηκαν 20 ατομα και πολλα λεω)

Προσπαθουμε να σας το εξηγησουμε εδω και πολλα μυνηματα πισω αλλα δεν θελετε/μπορειτε να το καταλαβετε.

Rsofia
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί Ιουν 22, 2021 7:41 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Rsofia »

Xristosmp... Δε είπε κανείς ότι κόπηκαν 123 άτομα... Μπορεί ... Όμως 85... Αλλα μάλλον έχετε πολύ καλές πληροφορίες ή είστε μέσα στα πράγματα και είστε τόσο σίγουρος... Οπως και να έχει " Κοντός ψαλμός αλληλούια" "
XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από XristosMP »

Rsofia έγραψε:Xristosmp... Δε είπε κανείς ότι κόπηκαν 123 άτομα... Μπορεί ... Όμως 85... Αλλα μάλλον έχετε πολύ καλές πληροφορίες ή είστε μέσα στα πράγματα και είστε τόσο σίγουρος... Οπως και να έχει " Κοντός ψαλμός αλληλούια" "
Δεν ξερω αν το λετε ειρωνικα αλλα δεν εχω καμια πληροφορια ουτε ειμαι μεσα στα πραγματα.

Απλη λογικη ειναι. Το να κοπουν 85 ατομα σημαινει οτι ολοι υποψηφιοι ηρθαν απο το ΚΑΤ ή απο τρελαδικο.

Σε περιπτωση που νομιζετε οτι εχω καποιο συμφερον απο ολο αυτο να σας πω οτι ειμαι επιτυχων σε αλλο κλαδο και οχι στον στρατο ξηρας. Καλη συνεχεια.

Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από greenalexyo »

Rsofia έγραψε:Xristosmp... Δε είπε κανείς ότι κόπηκαν 123 άτομα... Μπορεί ... Όμως 85... Αλλα μάλλον έχετε πολύ καλές πληροφορίες ή είστε μέσα στα πράγματα και είστε τόσο σίγουρος... Οπως και να έχει " Κοντός ψαλμός αλληλούια" "
Ναι θα γίνει 2ος γύρος πκε, κόπηκαν όλοι στην ειδικότητα της και θα την πάρουν αμέσως.

Αυτό δεν θέλατε να ακούσετε; Ορίστε λοιπόν ...

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Politis1994 »

Οφείλω να τοποθετηθώ και να πω ότι Ο ΧΡΉΣΤΟΣ ΜΡ ΈΧΕΙ ΔΊΚΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΌΛΟΙ ΕΔΏ. ΣΌΦΙΑ τέλος οι εποπ παπαλα. Ποιες πκε κλπ αεροπορία και νομικό σώμα μπορεί να είχαν μπει. Πριν την προκυρηξη με το βισμα που θα είχαν! Στα υπόλοιπα τώρα πολλά παιδιά μπήκαν με αξιοκρατία και μπράβο τους. Αλλά με βισμα πάλι μπράβο. Σε άλλες προκύρηξεις τώρα. Τα παιδιά απλά περιμένουν να μπούν. Δεν υπάρχει λόγος για συζήτηση...
Flawless
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2021 1:44 am
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Flawless »

Νομίζω πως πρέπει να δημιουργηθεί νέο νήμα. Τελειώσαν οι ΠΚΕ
Άβαταρ μέλους
andreas2021
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τετ Απρ 07, 2021 1:11 pm
Τοποθεσία: ΕΠΟΠ ΠΝ
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από andreas2021 »

Flawless έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να δημιουργηθεί νέο νήμα. Τελειώσαν οι ΠΚΕ


Συμφωνώ

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Flawless έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να δημιουργηθεί νέο νήμα. Τελειώσαν οι ΠΚΕ


Κανένα πρόβλημα.

Γιατί δεν δημιουργείς εσύ ένα;

Flawless
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2021 1:44 am
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Flawless »

D.Y.K έγραψε:
Flawless έγραψε:Νομίζω πως πρέπει να δημιουργηθεί νέο νήμα. Τελειώσαν οι ΠΚΕ


Κανένα πρόβλημα.

Γιατί δεν δημιουργείς εσύ ένα;

Νόμιζα ότι μόνο εσύ μπορείς φίλε. Αν και δεν υπάρχει κανένα θέμα να συζητάμε εδώ μέσα. Το ανέφερα απλά και μόνο για να καταλάβουν μερικοί ότι είμαστε σε φάση που περιμένουμε τους τελικούς πίνακες και δεν υπάρχει ενδεχόμενο να γίνουν άλλες πκε

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ο οποιοσδήποτε έχει τη δυνατότητα να φτιάξει νέο θέμα .
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες