Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από D.Y.K »

Όχι φίλε μου δεν υπάρχει κάτι τέτοιο στον ορίζοντα.

Έχε υπόψη σου ότι κοιτάνε πως θα διώξουν και τους ήδη υπηρετούντες σαν πολιτικό προσωπικό στις Ένοπλες Δυνάμεις και κυρίως αυτούς που έχουν κατοχυρώσει δικαίωμα συνταξιοδότησης.

κουρεασ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Δεκ 17, 2014 9:47 am
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από κουρεασ »

Σας εφχαριστω πολυ! Απλα ως σμηνιτης ημουν κουρεας στο ΓΕΑ και μου ειχαν προτεινει. Να μεινω μονιμοσ... Και απλα δεν εμεινα. Βεβαια πανε και καποια χρονια... Απο το 98"
Νατασα

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Νατασα »

Εχετε ακουσει αν θα βγει καποια προκυριξη για αεροπορια συντομα; Γυναικες μπορουν να παρουν μερος; Ευχαριστω εκ των προτερων
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από D.Y.K »

Νατασα έγραψε:Εχετε ακουσει αν θα βγει καποια προκυριξη για αεροπορια συντομα; Γυναικες μπορουν να παρουν μερος; Ευχαριστω εκ των προτερων


Αν αναφέρεσαι σε προκήρυξη που να απευθύνεται σε Πολιτικό προσωπικό έχω απαντήσει ήδη και στον φίλο πιο πάνω.

Αν αναφέρεσαι σε προκήρυξη που να αφορά Επαγγελματίες Οπλίτες υπάρχει ήδη αντίστοιχο θέμα το οποίο μπορείς να παρακολουθείς και που φυσικά έχουν τοποθετηθεί ήδη αρκετά μέλη του φόρουμ.

Μαρία

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Μαρία »

Καλησπερα. Εγω ειμαι στην σχολη ΣΕΜΦΕ (Σχολη Εφαρμοσμενων Μαθηματικων και Φυσικων Επιστημων) του Πολυτεχνειου και θα ηθελα μολις την τελειωσω να προσπαθησω να μπω στην Πολεμικη Αεροπορια. Μπορει καποιος να μου απαντησει αν γινεται απο την σχολη αυτη; Γιατι ξερω οτι επιλεγουν πτυχιουχους απο Πανεπιστημια και οχι πολυτεχνεια. Επισης, μηπως γνωριζετε καθε ποσο γινονται αυτες οι προκηρυξεις;Ευχαριστω εκ των προτερων !

Μιχάλης Διάκου

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Μιχάλης Διάκου »

Καλημέρα σας μπαίνω στην διαδικασία και σας στέλνω διότι ενδιαφέρομαι για προκυρηξη στην θέση του εποπ της αεροπορίας είμαι στην ηλικία των 23 ετών έχω τελειώσει την ένοπλη θητεία μου και τον τελευταίο καιρό με ενδιαφέρει αρκετά το συγκεκριμένο κομμάτι μήπως μπορεί κάποιος από εσάς να με βοηθήσει στο που πρέπει να κατευθύνω και τι πρέπει να κάνω; Σας ευχαριστώ
Fsasa

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Fsasa »

Μιχάλης Διάκου έγραψε:Καλημέρα σας μπαίνω στην διαδικασία και σας στέλνω διότι ενδιαφέρομαι για προκυρηξη στην θέση του εποπ της αεροπορίας είμαι στην ηλικία των 23 ετών έχω τελειώσει την ένοπλη θητεία μου και τον τελευταίο καιρό με ενδιαφέρει αρκετά το συγκεκριμένο κομμάτι μήπως μπορεί κάποιος από εσάς να με βοηθήσει στο που πρέπει να κατευθύνω και τι πρέπει να κάνω; Σας ευχαριστώ
Ξέρεις από ποτέ έχει να βγει προκήρυξη για Εποπ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες