Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Για να μπεις πολιτικό προσωπικό στην πολεμική αεροπορία, πρέπει να εκδοθεί προκήρυξη ή υπάρχει κι άλλος τρόπος;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από yandr »

Προσωπικά για προκυρήξεις γνωριζω μόνο.

Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

πότε θα βγει προκύρηξη για εποπ πολεμικής αεροπορίας και πότε για πολιτικό προσωπικο; Τι ειδικότητες θα ζτούν;

ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

Για πολιτικο προσωπικο εχει βγει. Ομως τωρα το πολιτικο προσωπικο δεν ειναι μονυμο. Με συμβαση. Οσο για επ. Οπ ολοι το περιμενουμαι.

Οι ειδικοτητες που θα παρει ειναι οι εξης:

Τεχνίτη Τηλεπικοινωνιών - Ηλεκτρονικών, Τεχνίτη Ηλεκτρολόγο Εμπειρίας Κλιβάνων, Τεχνίτη Ηλεκτρολόγο, Πυροσβέστης, Χειριστή RADAR, Στρατολόγο, Συντηρητή θόλου RADAR Άμυνας Αεροδρομίων, Φρουρό Μετά Σκύλου, Αστυνομικό Ειδικών Επιχειρήσεων, Μετεωρολόγο - ΒοηθόΕλεγκτή Πτήσεων, Χειριστή Εγκαταστάσεων Καυσίμων, Τεχνίτη Οπλουργό, Μουσικό, Τεχνίτη Μηχανικό Αεροσκαφών, Τεχνίτη Συντηρητή Εγκαταστάσεων, Εργοδηγό Δομικών Έργων, Τεχνίτη Μηχανικό Μεταφορικών Μέσων, Τεχνίτη Ελασματουργό Μηχανουργό, Οδηγό - Χειριστή Οχημάτων Μηχανημάτων, Χειριστή Εργαλειομηχανών, Τεχνίτη Ψυκτικό, Τεχνίτη Αντιδιαβρωτικής Προστασίας, Τεχνίτη Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Η/Υ) , Χειριστή Συντηρητή Μηχανογραφικών Φωτοτυπικών Τηλεπικοινωνιακών Συσκευών, Βοηθό Χημικών-Εργα-στηρίων, Αναλυτή - Προγραμματιστή Η/Υ, Υλικονόμο - Αποθηκάριο, Οικονομικό - Ταμειακό, Μάγειρα, Κουρέα, Τραπεζοκόμο, Ράπτη, Βοηθό Φυσικοθεραπευτή, Βοηθό Οδοντοτεχνίτη, Βοηθό Ακτινολόγου, Βοηθό Ραδιοϊσοτόπων, Βοηθό Βιοπαθολογίας, Βοηθό Οδοντίατρου, Βοηθό Νοσοκόμου, Βρεφονηπιοκόμο, Βρεφονηπιαγωγό, Βοηθό Φαρμακείου, Διασώστη, Βοηθό Βιβλιοθηκονόμου, Φωτογράφο - Φωτοερμη-νευτή, Αρμενιοτή, Ξυλουργό, Μεταφορέα Ασθενών, Τραυματιοφορέα και Τεχνίτη Υδραυλικών Εγκαταστάσεων. Εικόνα

ελπιζω να σε βοηθεισα!
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!Εικόνα

Την προκήρυξη όμως για το πολιτικό προσωπικό της αεροπορίας από πού μπορώ να την βρώ; Από κάποιο κεπ ή θα δημοσιευτεί μέσω ασέπ; Πότε λήγει η διορία; Να ξέρω αν προλαβαίνω...

Καλό μεσημέρι!
Ελενη26
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 28, 2009 1:22 am
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Ελενη26 »

Μαρινα διαβασα πως θα βγει για πολιτικο προσωπικο αεροπορια ναυτικο ακουσες τιποτα;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από illy »

Ναι και εγω το διαβασα, πριν απο κανενα μηνα, ειχα διαβασει και τις ειδικοτητες αλλα ολες ευνοουν οσους εχουν τελειωσει τεχνικες σχολες ή σχολες ιεκ διοτι τετοια πτυχια ζητανε... Και εγω ηθελα να δηλωσω αλλα δεν εχω κανενα χαρτι απο ολα αυτα που ζητανε
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειμαι φυσικοθεραπευτης και δεν εχω κανει τη θητεια μου. Ακουσα πως μπορω να την κανω και να δηλωσω αιτηση για μονιμος ως φυσικοθεραπευτης στο στρατο. Που μπορω να απευθηνθω για λεπτομερειες επι του θεματος;

ευχαριστω πολυ
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από yandr »

Δεν παίζει κάτι τέτοιο.

Μόνο από διαγωνισμό, προκήρυξη κλπ.
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Τελικά ξέρει κάποιος να μου πει που να απευθυνθώ για να βρω την προκήρυξη για το πολιτικό προσωπικό; Να ρωτήσω σε στρατολογία μήπως; Αν όχι, που αλλού να ρωτήσω;
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχει βγει προκυρηξη για πολιτικο προσωπικο; Και αν ναι τι περιπου χρειαζεται;
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειμαι μάγειρας και θα ήθελα να μάθω που μπορώ να ρωτησω για πολιτικό προσωπικό για αεροπορία η στρατό ξηρας.
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Που μπορώ να βρώ την προκύρηξη για το πολιτικό προσωπικό αν έχει βγεί και που μπορώ να μάθω κάτι γι΄αυτήν αν ναι πότε λίγει και τι χαρτία χριάζεται
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

OΛες οι προκυρηξεις για τους δημοσιους υπαλληλους αναρτωνται στα ΚΕΠ η στις κατα τοπους Νομαρχιες, υποβολη δικαιολογητικων γίνονται στις Νομαρχιες που υπάγονται οι θέσεις που διακυρησονται, ασχετως αν ειναι για υπουργεια Εθνικης Αμυνας η αλλα Υπουργεια και φορεις.
Anonymous

Πολιτικό προσωπικό στην Πολεμική Αεροπορία

Δημοσίευση από Anonymous »

Ολες οι προκυρηξεις για τους δημοσιους υπαλληλους αναρτωνται στα ΚΕΠ η στις κατα τοπους Νομαρχιες, υποβολη δικαιολογητικων γίνονται στις Νομαρχιες που υπάγονται οι θέσεις που διακυρησονται, ασχετως αν ειναι για υπουργεια Εθνικης Αμυνας η αλλα Υπουργεια και φορεις.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες