Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
αρισ

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από αρισ »

Παιδια Εχω κανει μια εγχειρηση στο θωρακα... Αφαιρεση καλοηθη αδενα το 2000 ξερει κανεις αν θα εχω προβλημα για εποπ; Ειμια μια χαρα τωρα απο τοτε. Κ στο στρατο που πηγα κ υπηρετησα με ειχαν κανονικα ι1. Σας ευχαριστω

ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Οχι αφου ησουν Ι1 μετα την εγχειρηση ολα καλα
ARIS

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ARIS »

Ρωτω επειδή είμαι επιτυχων εποπ αεροποριας κ αγχωνομαι... Την εγχειρηση την εκανα το 2000 το 2005 εκανα τη θητεία κ ημουν Ι1 και απολυθηκα κ Ι1. Εχω και χαρτια που το πιστοποιουν τη σωματικη μ ικανοτητα και χαρτια απο το νοσοκομειο... Ελπιζω να πανε ολα καλα... Τι λετε

ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Ολα καλα θα πανε.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Δευ Φεβ 22, 2010 11:49 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
arisba
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 11:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από arisba »

Παιδια Εχω κανει μια εγχειρηση στο θωρακα... Αφαιρεση καλοηθη αδενα το 2000 ξερει κανεις αν θα εχω προβλημα για εποπ; Ειμια μια χαρα τωρα απο τοτε. Κ στο στρατο που πηγα κ υπηρετησα με ειχαν κανονικα ι1.

kostaslou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 1:58 am
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από kostaslou »

arisba έγραψε: Παιδια Εχω κανει μια εγχειρηση στο θωρακα... Αφαιρεση καλοηθη αδενα το 2000 ξερει κανεις αν θα εχω προβλημα για εποπ; Ειμια μια χαρα τωρα απο τοτε. Κ στο στρατο που πηγα κ υπηρετησα με ειχαν κανονικα ι1.

αν εισαι καλα τωρα δν νομιζω να σε κοψουν. Το θεμα ειναι πως θα το δουν αυτοι στην ακτινογραφια θωρακος
arisba
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 11:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από arisba »

Εχω χαρτι απο στατολογια που λεει οτι ημουν Ι1 και απολυθηκα και Ι1
kostaslou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 1:58 am
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από kostaslou »

arisba έγραψε: Εχω χαρτι απο στατολογια που λεει οτι ημουν Ι1 και απολυθηκα και Ι1
δν ξερω... Θα δεις οταν πας
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Στις υγεονομικες καθοριζεται η σωματικη ικανοτητα ξανα διοτι αν εγω που πχ αποληθυκα το 07 εχω γινει βοδι τι να κανουν κ αυτοι... Αλλα δεν εγινα (κρατηθηκα!)
lena

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από lena »

Να ρωτισω κατι; Αν στεις εξετασεις σου δωσουν ι1 και περασεις υπαρχει περιπτοση στο κεντρο να σου βρουνε κατι αλλο και να σου το αλαξουν σε ι2 η ι3;
mpampinos
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 12:47 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από mpampinos »

HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ έγραψε:Στις υγεονομικες καθοριζεται η σωματικη ικανοτητα ξανα διοτι αν εγω που πχ αποληθυκα το 07 εχω γινει βοδι τι να κανουν κ αυτοι... Αλλα δεν εγινα (κρατηθηκα!)
ευτυχως που το καταλαβες γιατι στο λεμε αλλα δεν το καταλαβαινεις. ΧαχαχαχαχαΕικόναΕικόναΕικόνα
ΧΑΡΑ

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ΧΑΡΑ »

Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει μία απάντηση. Θέλω να κάνω και εγώ τα χαρτιά για ΕΠΟΠ ξηράς αλλά έχω 9 βαθμούς μειωπία θα κοπώ στις ιατρικές εξετάσεις; Αν ναι ισχύει το ίδιο και για το πολιτικό προσωπίκο γιατί έχω πτυχίο λογιστικής και ασφαλιστικού συμβούλου.
?

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ? »

ΧΑΡΑ έγραψε:Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει μία απάντηση. Θέλω να κάνω και εγώ τα χαρτιά για ΕΠΟΠ ξηράς αλλά έχω 9 βαθμούς μειωπία θα κοπώ στις ιατρικές εξετάσεις; Αν ναι ισχύει το ίδιο και για το πολιτικό προσωπίκο γιατί έχω πτυχίο λογιστικής και ασφαλιστικού συμβούλου.


Με 9 βαθμους δεν μπορεις να μπεις σαν στρατιωτικο προσωπικο, τωρα οσον αφορα το πολιτικο προσωπικο μπορεις αλλα παιρνουν λιγα κ σπανια για καλυπτονται απο στρατιωτικο προσωπικο.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Τρί Ιουν 08, 2010 4:40 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από OMEGA »

ΧΑΡΑ έγραψε:Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει μία απάντηση. Θέλω να κάνω και εγώ τα χαρτιά για ΕΠΟΠ ξηράς αλλά έχω 9 βαθμούς μειωπία θα κοπώ στις ιατρικές εξετάσεις; Αν ναι ισχύει το ίδιο και για το πολιτικό προσωπίκο γιατί έχω πτυχίο λογιστικής και ασφαλιστικού συμβούλου.
καλυτερα να ρωτησεις σε καποιο στρατολογικο γραφειο...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες