Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
αρισ

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από αρισ »

Παιδια Εχω κανει μια εγχειρηση στο θωρακα... Αφαιρεση καλοηθη αδενα το 2000 ξερει κανεις αν θα εχω προβλημα για εποπ; Ειμια μια χαρα τωρα απο τοτε. Κ στο στρατο που πηγα κ υπηρετησα με ειχαν κανονικα ι1. Σας ευχαριστω

ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Οχι αφου ησουν Ι1 μετα την εγχειρηση ολα καλα
ARIS

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ARIS »

Ρωτω επειδή είμαι επιτυχων εποπ αεροποριας κ αγχωνομαι... Την εγχειρηση την εκανα το 2000 το 2005 εκανα τη θητεία κ ημουν Ι1 και απολυθηκα κ Ι1. Εχω και χαρτια που το πιστοποιουν τη σωματικη μ ικανοτητα και χαρτια απο το νοσοκομειο... Ελπιζω να πανε ολα καλα... Τι λετε

ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Ολα καλα θα πανε.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Δευ Φεβ 22, 2010 11:49 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
arisba
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 11:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από arisba »

Παιδια Εχω κανει μια εγχειρηση στο θωρακα... Αφαιρεση καλοηθη αδενα το 2000 ξερει κανεις αν θα εχω προβλημα για εποπ; Ειμια μια χαρα τωρα απο τοτε. Κ στο στρατο που πηγα κ υπηρετησα με ειχαν κανονικα ι1.

kostaslou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 1:58 am
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από kostaslou »

arisba έγραψε: Παιδια Εχω κανει μια εγχειρηση στο θωρακα... Αφαιρεση καλοηθη αδενα το 2000 ξερει κανεις αν θα εχω προβλημα για εποπ; Ειμια μια χαρα τωρα απο τοτε. Κ στο στρατο που πηγα κ υπηρετησα με ειχαν κανονικα ι1.

αν εισαι καλα τωρα δν νομιζω να σε κοψουν. Το θεμα ειναι πως θα το δουν αυτοι στην ακτινογραφια θωρακος
arisba
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 11:21 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από arisba »

Εχω χαρτι απο στατολογια που λεει οτι ημουν Ι1 και απολυθηκα και Ι1
kostaslou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 1:58 am
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από kostaslou »

arisba έγραψε: Εχω χαρτι απο στατολογια που λεει οτι ημουν Ι1 και απολυθηκα και Ι1
δν ξερω... Θα δεις οταν πας
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Στις υγεονομικες καθοριζεται η σωματικη ικανοτητα ξανα διοτι αν εγω που πχ αποληθυκα το 07 εχω γινει βοδι τι να κανουν κ αυτοι... Αλλα δεν εγινα (κρατηθηκα!)
lena

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από lena »

Να ρωτισω κατι; Αν στεις εξετασεις σου δωσουν ι1 και περασεις υπαρχει περιπτοση στο κεντρο να σου βρουνε κατι αλλο και να σου το αλαξουν σε ι2 η ι3;
mpampinos
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 12:47 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από mpampinos »

HΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ έγραψε:Στις υγεονομικες καθοριζεται η σωματικη ικανοτητα ξανα διοτι αν εγω που πχ αποληθυκα το 07 εχω γινει βοδι τι να κανουν κ αυτοι... Αλλα δεν εγινα (κρατηθηκα!)
ευτυχως που το καταλαβες γιατι στο λεμε αλλα δεν το καταλαβαινεις. ΧαχαχαχαχαΕικόναΕικόναΕικόνα
ΧΑΡΑ

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ΧΑΡΑ »

Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει μία απάντηση. Θέλω να κάνω και εγώ τα χαρτιά για ΕΠΟΠ ξηράς αλλά έχω 9 βαθμούς μειωπία θα κοπώ στις ιατρικές εξετάσεις; Αν ναι ισχύει το ίδιο και για το πολιτικό προσωπίκο γιατί έχω πτυχίο λογιστικής και ασφαλιστικού συμβούλου.
?

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από ? »

ΧΑΡΑ έγραψε:Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει μία απάντηση. Θέλω να κάνω και εγώ τα χαρτιά για ΕΠΟΠ ξηράς αλλά έχω 9 βαθμούς μειωπία θα κοπώ στις ιατρικές εξετάσεις; Αν ναι ισχύει το ίδιο και για το πολιτικό προσωπίκο γιατί έχω πτυχίο λογιστικής και ασφαλιστικού συμβούλου.


Με 9 βαθμους δεν μπορεις να μπεις σαν στρατιωτικο προσωπικο, τωρα οσον αφορα το πολιτικο προσωπικο μπορεις αλλα παιρνουν λιγα κ σπανια για καλυπτονται απο στρατιωτικο προσωπικο.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Τρί Ιουν 08, 2010 4:40 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από OMEGA »

ΧΑΡΑ έγραψε:Γεια σας θέλω να ρωτήσω κάτι μήπως μπορεί κάποιος να μου δώσει μία απάντηση. Θέλω να κάνω και εγώ τα χαρτιά για ΕΠΟΠ ξηράς αλλά έχω 9 βαθμούς μειωπία θα κοπώ στις ιατρικές εξετάσεις; Αν ναι ισχύει το ίδιο και για το πολιτικό προσωπίκο γιατί έχω πτυχίο λογιστικής και ασφαλιστικού συμβούλου.
καλυτερα να ρωτησεις σε καποιο στρατολογικο γραφειο...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες