Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
304 lele.......
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Οκτ 09, 2009 6:57 pm
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από 304 lele....... »

Γεια σας παιδια εγω δηλωσα οδηγος τι λετε καλα ειναι;

Anonymous

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγω οδηγος δηλωσα :) κανεις αλλος που δηλωσε οδηγος εδω; Για αεροπορια μιλαμε ε;
geo_gio
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 24, 2009 11:41 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από geo_gio »

Ανοιξαμε θεμα για οδηγους και γενικα; Και εγω οδηγος δηλωσα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από yandr »

Αν θέλτε πληροφορίες για την ειδικότητά σας, ρωτάτε Εδώ.
Αν τα μηνύματα για μία συγκεκριμένη ειδικότητα είναι πολλά, τότε τα βάζουμε σε ξεχωριστή συζήτηση.

Αν θέλετε να πείτε απλά τι δηλώσατε, υπάρχει και συζήτηση με τίτλο "Τι δηλώσατε στην προκήρυξη".
Anonymous

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχει δηλωσει κανενας στην προκυρηξη της αεροποριας "βοηθος ελεγκτη πτησεων";
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από capo »

Γεια σας εγω θελω να μαθω επειδη δηλωσα τεθωρακισμενα πληρωμα αρματος λεοπαρντ 1Α1. Στο περιπου τι κανουν οι εποπ στα αρματα. Κα ισιγκεκριμενα στην ειδικοτητα αυτην. Ευχαριστω πολυ... Εικόνα
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από Nassos »

capo έγραψε:Γεια σας εγω θελω να μαθω επειδη δηλωσα τεθωρακισμενα πληρωμα αρματος λεοπαρντ 1Α1. Στο περιπου τι κανουν οι εποπ στα αρματα. Κα ισιγκεκριμενα στην ειδικοτητα αυτην. Ευχαριστω πολυ... Εικόνα


Τα πάντα. Από το να κάνουν βίδες το άρμα μέχρι τη συντήρηση του, και οπωσδήποτε βολές, τακτικές μάχης κλπ.

Απο'κει και πέρα, υπάρχουν οι ειδικότητες του Οδηγού (ΟΔΜΑ), του Πυροβολητή-Ασυρματιστή (ΠΑΜΑ), του Αρχηγού (ΑΠΜΑ) και του Γεμιστή.

w3rsend
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 08, 2009 7:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από w3rsend »

Καλησπερα για ειδικοτητα αστυνομικος τι γνωριζετε;

capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από capo »

Nassos έγραψε:
capo έγραψε:Γεια σας εγω θελω να μαθω επειδη δηλωσα τεθωρακισμενα πληρωμα αρματος λεοπαρντ 1Α1. Στο περιπου τι κανουν οι εποπ στα αρματα. Κα ισιγκεκριμενα στην ειδικοτητα αυτην. Ευχαριστω πολυ... Εικόνα


Τα πάντα. Από το να κάνουν βίδες το άρμα μέχρι τη συντήρηση του, και οπωσδήποτε βολές, τακτικές μάχης κλπ.

Απο'κει και πέρα, υπάρχουν οι ειδικότητες του Οδηγού (ΟΔΜΑ), του Πυροβολητή-Ασυρματιστή (ΠΑΜΑ), του Αρχηγού (ΑΠΜΑ) και του Γεμιστή.

σε ευχαριστω πολυ νασσο. Απλα το ειχα απορια.!
Anonymous

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σας, εδω και μερες ρωταω αλλα καμια απαντηση... ξερει καποιος να μου πει για τις ειδικοτητες του ναυτικου, χαρτογραφου και υδρογραφου; ειναι για στερια η οχι; Θα εχω ταξιδια; κτλ... ειναι καλα που εκανα για ναυτικοπ η οχι; σας παρακαλω δωστε μου καποια στοιχεια!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από Rafale »

Χαρτογραφος υδρογραφος εγω δεν γνωριζω να εχει τετοια ειδικοτητα το πολεμικο ναυτικο
Anonymous

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από Anonymous »

Γνωριζει καποιος για την ειδικοτητα βοηθος ελεγκτη πτησεων τι ειναι και τι ακριβως κανει; Για γυναικα καλα ειναι; Την εχει δηλωσει καποιος αλλος;
nini84
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Δευ Σεπ 28, 2009 5:27 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από nini84 »

Καλημερα σασ! Η ειδηκοτητα διαβιβαστης πυροβολικου δεν ειναι ιδια ειδηκοτητα με τις διαβιβασει που ειναι σωμα! Δεν ειναι καθολου βισματικη ειδηκοτητα! Εγω που την γνωριζω καλα δεν καθεσε σε κανενα γραφειο... Αντιθετα κανεις ολες τις δουλειες που μπορει να υπαρξουν μεσα σενα στρατοπαιδο. Και απο υπηρεσιες κανεις οσοι κανουν ολοι οι εποπ δλδ πχ 7 η 8... Και ακομα δεν καθεσε σε κανενα γραφειο...
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από anna.nikos »

nini84 έγραψε: Καλημερα σασ! Η ειδηκοτητα διαβιβαστης πυροβολικου δεν ειναι ιδια ειδηκοτητα με τις διαβιβασει που ειναι σωμα! Δεν ειναι καθολου βισματικη ειδηκοτητα! Εγω που την γνωριζω καλα δεν καθεσε σε κανενα γραφειο... Αντιθετα κανεις ολες τις δουλειες που μπορει να υπαρξουν μεσα σενα στρατοπαιδο. Και απο υπηρεσιες κανεις οσοι κανουν ολοι οι εποπ δλδ πχ 7 η 8... Και ακομα δεν καθεσε σε κανενα γραφειο...
γνωριζω οτι αλλο διαβιβαστης κ αλλο διαβιβασεις. Εγω οταν την δηλωσα δεν μου ειπαν οτι ηταν βυσματικη κ οτι καθεσαι παντως. Μακαρι να μην ειναι βυσματικη
Άβαταρ μέλους
diavivastis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2009 7:16 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Γενικές πληροφορίες για ειδικότητες

Δημοσίευση από diavivastis »

anna.nikos έγραψε:
nini84 έγραψε: Καλημερα σασ! Η ειδηκοτητα διαβιβαστης πυροβολικου δεν ειναι ιδια ειδηκοτητα με τις διαβιβασει που ειναι σωμα! Δεν ειναι καθολου βισματικη ειδηκοτητα! Εγω που την γνωριζω καλα δεν καθεσε σε κανενα γραφειο... Αντιθετα κανεις ολες τις δουλειες που μπορει να υπαρξουν μεσα σενα στρατοπαιδο. Και απο υπηρεσιες κανεις οσοι κανουν ολοι οι εποπ δλδ πχ 7 η 8... Και ακομα δεν καθεσε σε κανενα γραφειο...
γνωριζω οτι αλλο διαβιβαστης κ αλλο διαβιβασεις. Εγω οταν την δηλωσα δεν μου ειπαν οτι ηταν βυσματικη κ οτι καθεσαι παντως. Μακαρι να μην ειναι βυσματικη


μακαρι να μην ειναι βυσματικη, σαν στρατιωτης καθεσε σε αυτην την θεση αλλα σαν επ. Οπ τρεχεις κανονικα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες