Διακοπή αναβολής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Jay27
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2018 2:55 pm
Επικοινωνία:

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Jay27 »

Γεια σας. Σήμερα έκοψα την αναβολή μου 3/12. Θα καταταγώ με την Β' ΕΣΣΟ του Μαρτίου; Επίσης πρέπει να μπω στην ιστοσελίδα του στρατού ώστε να συμπληρώσω τα στοιχεία μου για το που επιθυμώ να καταταχθώ; Ευχαριστώ πολύ.Εικόνα
Weniko
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Δεκ 24, 2018 11:59 pm
Επικοινωνία:

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Weniko »

Παίδες άμα κόψω την αναβολή τον Ιανουάριο ποτέ μπαίνω;
Ashen

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Ashen »

Μαιο θα μπεις φίλε
Weniko
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Δεκ 24, 2018 11:59 pm
Επικοινωνία:

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Weniko »

Έκοψα την αναβολή μου στις 3 Ιανουαρίου. Θα φανεί τώρα στο site του στρατού με ποια εσσο μπαίνω;
Άβαταρ μέλους
JohnTehGreek
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2015 2:27 pm
Επικοινωνία:

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από JohnTehGreek »

Λογικά πρέπει να σου γράφει με ποια ΕΣΣΟ είναι να μπεις του στυλ "Είστε υπόχρεος κατάταξης με την Γ ΕΣΣΟ χωρις να έχουν οριστικοποιηθεί η ημερομηνία και ο τόπος κατάταξης"

Κκ

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Κκ »

Η αναβολή μου έληξε το Γενάρη και το σάιτ λέει ότι μπαίνω β εσσο Μάιο. Γίνεται με κάποιο τρόπο να μπω με την Α τώρα τον Φλεβάρη; Κάποια αίτηση η κάτι σχετικό ;
Χρήστος Μ

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Χρήστος Μ »

Καλησπέρα, θα ήθελα ρωτησω επειδή είχα περάσει σε μια σχολή στα ΤΕΙ και ειχα παρει αναβολη για τον στρατο μεχρι το 2021 αλλα δεν γραφτηκα για 2 εξάμηνα στη σχολή με αποτέλεσμα να διαγραφώ από αυτήν. Η αναβολή μου ισχύει κανονικά; Χρειάζεται να απευθυνθώ κάπου ή ακόμη και να υπάρχει ποινή;
Πάυλος

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Πάυλος »

Γειά σας θέλω να κόψω την αναβολή το Απριλίο για να μπω Αύγουστο δ εσσο... τη ημερομηνίες περίπου θα είναι η κατάξη;
firm

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από firm »

Τον Αύγουστο είναι Γ ΕΣΣΟ. Μπορείς να την κόψεις απο τώρα, δε χρειάζεται να περιμένεις τελευταία στιγμή. Οι ημερομηνίες βγαίνουν λίγες βδομάδες πριν.
Abgd

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Abgd »

Αν κόψω την αναβολή μπαίνω Μάιο;
Μιχαλης

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Μιχαλης »

παιδια καλημέρα,

Είχα αναβολή λόγω διδακτορικού που την έκοψα πριν από 10 μέρες πηγαίνοντας στο στρατολογικό γραφείο. Το stratologia.gr δεν έχει ανανεωθεί ακόμα και δείχνει ότι ακόμα ότι έχω αναβολή. Γνωρίζετε αν αργούν να το περάσουν online; Να ανησυχήσω ότι δεν την έχουν κόψει?

Update

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Update »

Έκανε 20 μέρες περίπου αλλα τώρα πια το λέει και online
Alex22
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Μάιος 01, 2019 7:54 pm
Επικοινωνία:

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Alex22 »

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση. Εχω κανει αίτηση διακοπης αναβολης στο ΚΕΠ μπήκα συμπλήρωσα τα στοιχεία που οφειλα στην στρατολογική υπήρεσια (περιμετρο κεφαλής, μέσης κλπ) και μπήκα σήμερα να δώ αν κόπηκε η αναβολή ενω προχθές έδειχνε οτι δεν έχω πλεον αναβολή σήμερα έδειχνε οτι έχω κανονικά. Θέλω να μπώ Αύγουστο και η τελευταία μέρα που όφειλες να δηλώσεις ήταν η 31η απριλιου. Γνωρίζει μήπως κανείς τι γίνεται; Υπάρχει περίπτωση να μην δέχτηκαν την αίτηση διακοπής αναβολής; Η αργεί το σιτε να δείξει οτι δεν έχω πλέον αναβολή.
Μike

Διακοπή αναβολής

Δημοσίευση από Μike »

Παιδιά έκοψα την αναβολή αλλά δεν έχω βεβαίωση του τρέχοντος εξαμήνου από τη σχολή και θα πάω μια από προηγούμενο εξάμηνο. Θα έχω θέμα; Πρπςει οπωσδήποτε να τους πάω βεβαίωση του τρεχοντος εξάμηνου; Ευχαριστώ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης