ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Politikos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 29, 2019 9:04 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Politikos »

Εφόσον με αλλάξουν για πεζικό όπως φαντάζομαι και πολλούς άλλους που επέλεξαν σαν και εμένα αλλά τους έφεραν και αυτούς ειδικές δυνάμεις τι ασκήσεις θα κάνουμε; Μου είπες πάνω κάτω τι ακριβώς αλλά έτσι καμία λεπτομέρεια ακόμη για να ξέρω. Και αν με δώσουν μετάθεση για Έβρο η κάνα νησί τον ήπια, αν με επέμεναν πεζικό από την αρχή θα ήμουν τώρα κοντά στην περιοχή μου. Τελως πάντων σε ευχαριστώ πολύ για ότι απορία έχω ξανά θα επανέλθω. Να σαι καλά.
Άβαταρ μέλους
Νεκταριος Κ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Μαρ 22, 2019 9:25 pm
Τοποθεσία: Στρατηγος
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Νεκταριος Κ »

Οσοι ειμαστε για ΚΕΕΔ τωρα την μαμησαμε😂 Επισης, ποιοι θα δωσετε για αθληματα να μπειτε αλεξιπτωτα?

Μαν 7

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Μαν 7 »

Καλησπερα! Ειμαι τελειοφοιτος Ιατρικης και ενδιαφερομαι για Ειδικες δυναμεις. Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν υγειονομικοι μεσα στις Ε. Δ.. Δηλαδη θα με βαλουν να κανω και υγειονομικος και καταδρομεας ή ενα απο τα δυο;Επισης με υψος 1.65 θα εχω προβλημα να με παρουν ειδικες; Υπαρχει καποιο οριο; Γενικα ειμαι γυμνασμενος.

Tom

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Tom »

Παιδιά καλησπέρα,

Στις 16/10 παρουσιάζομαι στο Μεγάλο Πεύκο. Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την αυστηρότητα που επιδεικνύουν στα αθλήματα. Περνάω τα όρια για κάμψεις, τρέξιμο, αλλα δεν το έχω με τις έλξεις. Αν δεν κανεις 4, σε διώχνουν κατευθείαν;

Παυλος

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Παυλος »

Γεια σας παρουσιαζομαι κεεδ επιτρεπεται ο υπνοσακος, επειδη μου ειπα οτι στο κεεδ πριν την ορκομωσια δεν επιτρεπεται
Άβαταρ μέλους
miketr
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Σεπ 11, 2019 8:08 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από miketr »

Το θέμα του παιδιού όπως και το δικό μου που παρουσιάζομαι ΚΕΕΔ, δεν είναι αν θα μας κόψουν από τις ειδικές αλλά αν θα μας πάρουν (επιλέξουν καλύτερα). Γενικά απ ότι έχω διαβάσει στο forum εξαρτώνται πολλά πράγματα όπως την ζήτηση για ειδικές, τον εκπαιδευτή που μετράει για έλξεις, κάμψεις κλπ και φυσικά τα βύσματα.
Άβαταρ μέλους
rokabo
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Απρ 19, 2019 9:48 am
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από rokabo »

Δεν υπάρχει περίπτωση να κοπεί κανενας αν έχει μια ελάχιστη φυσικη κατάσταση τα στρατόπεδα θέλουν άτομα μην αγχώνεστε υπομονή και θα τα δείτε από κοντά σε λίγο καιρό
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Παυλος έγραψε: Γεια σας παρουσιαζομαι κεεδ επιτρεπεται ο υπνοσακος, επειδη μου ειπα οτι στο κεεδ πριν την ορκομωσια δεν επιτρεπεται
Φυσικα κι επιτρεπεται. Ολοι με sleeping bags ειμασταν οι νεοι το 13' !!
Lefteris 2αμαλ
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2019 6:06 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Lefteris 2αμαλ »

Πιο παλια τη δικια μου σειρα το 13' , οποιος δεν επιανε ορια για να φυγει απο ΚΕΕΔ για 2αΜαλ , κοβοταν !! Με Υπολοχαγο Κοτσωνα τοτε αμα ζητουσε 30 καμψεις και εκανες 29 σου εδινε ενα ωραιοτατο ακυρο ! Αλλα τα χρονια αλλαξανε πλεον λογω το οτι αργουν να μπουν και οι Εσσο και κοψανε μια οσοι δηλωσουν Ε. Δ θα τους παρουν κατα 99% , αλλα να εχετε και μια Α φυσικη κατασταση , δηλαδη οχι στον 1ο γυροι τρεξιμο να πεφτετε κατω ! Καλη επιτυχια στα νεα κομαντα !
jimis

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από jimis »

Αυτα ισχυουν και για τις μαλ
Λευτέρης

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Λευτέρης »

Καλησπέρα σας, μπαίνω 14/10 ΚΕΕΔ και σκέφτομαι να συνεχίσω με ειδικές δυνάμεις. Έχω κάποιες αποριες.1ον ποτέ δηλώνεις ότι θέλεις να κάτσεις ειδικές δυνάμεις και ποτέ περνάς τα αθλήματα.2ον Θέλω αν γίνεται να πάω ΜΑΚ υπάρχει δυνατότητα επιλογής ή όπου θέλουν σε στέλνουν.3ον Μου είπαν ότι μπορεί να με στείλουν και Κύπρο 35μκ αλλά αυτό δεν το θέλω γίνεται να το αποφύγω ; Ευχαριστώ πολύ
Γιώργος

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Γιώργος »

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος αν δηλώσω ότι θα παρουσιάστω σε κεντρο υποδοχης οπλιτων (Αφαντου, Ρόδος) μετά θα μπορέσω να πάω ειδικές δυνάμεις η θα πρέπει να το δηλώσω στο site;
Άβαταρ μέλους
GreekGod
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευ Ιαν 20, 2020 7:32 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από GreekGod »

Καλησπέρα παιδιία. Σεπτέμβριο μπαίνω στρατό στο ΚΕΕΔ. Ήθελα να ρωτήσω εάν επιτρέπεται ο υπνόσακος και το κινητό τηλέφωνο ή υπάρχει αυστηρότητα στο συγκεκριμένο θέμα;
The only easy day was yesterday.
Louk

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Louk »

Και εγώ παρουσιάζομαι 9/9 μεγάλο πεύκο. Δεν επιθυμώ να συνεχίσω ειδικές δυνάμεις όμως. ΑΥΤΟ το δηλώνω με το που παρουσιαστώ στο στρατόπεδο σωστά; Μετά η αλλαγή σε πεζικό γίνεται άμεσα; Μας στέλνουν σε νέο στρατόπεδο?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης