ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από eleni sti »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ 7 ΝΟΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ(ΚΑΤΑΔΡΟΜΡΕΙΣ, ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΕΣ Η ΑΜΦΙΒΙΟΥΣ) Η ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ.
commando
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ Σεπ 12, 2007 10:31 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από commando »

Φυσικα και υπαρχει. Ειναι το λεγομενο και "Μεγαλο Πευκο". Αν πας με ταξι θα σε παει καρφι. Αν σε πανε οι δικοι σου ειναι διπλα στο λιμανακι της Νεας Περαμου. Θα το βρεις ευκολα. Αν ρωτησεις και κανεναν απο κει κοντα, ακομα καλυτερα.

Anonymous

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ; ΜΠΗΚΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΕΔ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ. ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Κ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑΣ;

kotsos
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 2:04 am
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από kotsos »

NADIA έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ; ΜΠΗΚΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΕΔ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ. ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Κ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑΣ;



Αν μεινει Ειδικες Δυναμεις 8α κατσει καμποσο.
Αν φυγει η κοπει τοτε 19 μερες
Η αδεια ειναι 3 μερες απο παρασκευη που θα ορκιστει μεχρι τη Δευτερα το βραδυ
eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από eleni sti »

Ναdia ο αδερφος μου που μπηκε 7 νοεμβρη εκατσε 2 μηνες περιπου αλλα περασε και λυβ στο μεγαλο πευκο. Ο αδερφος σου τωρα αν δεν παει λυβ θα κατσει γυρω στον 1.5 μηνα. Οπως ειπε και ο προλαλλησαντας Εικόνα η αδεια ορκομωσιας ειναι 3 μερες.
NADIA

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από NADIA »

ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ.ANYWAY, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. Εικόνα

rewind
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Φεβ 23, 2007 9:04 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από rewind »

παρουσιαστηκα την δευτερα 11/2 στο μεγαλο πευκο τωρα εχω αδεια ορκομωσιας. γενικα σαν κεντρο ειναι αρκετα μεγαλο. εχω μετρησει 2 με 3 στιβους μαχης τους οποιους 1 χρησιμοποιουν οι εφεδροι. οι υπολοιποι ειναι επικινδυνοι ακουσα. εχει 5 λοχους εκπαιδευσης και ενα λοχο διοικησεως.. οι αξιωματικοι φερονται καλα εκτος ορισμενων περιπτωσεων στρατιωτων γιωταδων θα ελεγα που δρουν κατα το καβλουν(συγνωμη για τη φραση αλλα ετσι κανουν)που την πληρωνει ολος ο λοχος. οι εκπαιδευτες εχουν απεριοριστες αρμοδιοτητες και για αυτο οι μισοι φοβουνται και φευγουν.. παντως οποιος θελει να εχει θεα θαλασσα και βουνο μαζι ας παει Εικόνα
sniper1977
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 8:42 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από sniper1977 »

NADIA έγραψε: ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ.ANYWAY, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. Εικόνα

Σιγα τα ωα... Απλα ειναι πιο ζορικα απο τα αλλα σωματα καταδρομων, ομως μη φανταστεις κατι φοβερο. Ετσι τα θυμαμαι εγω παντως...Εικόνα

299 ΛΕΛΕ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 15, 2008 2:25 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από 299 ΛΕΛΕ »

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;
sniper1977
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 8:42 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από sniper1977 »

299 ΛΕΛΕ έγραψε:ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;
Σιγα ρε κομμαντο, μας πηρανε τα αιματα...Εικόνα

Anonymous

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΠΕΥΚΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ, ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ; ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΘΕΛΩ... Η' ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ;
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Στέλιο, ότι και αν δηλώσεις στο Πεύκο θα σε στείλουν εκεί που έχει μεγαλύτερη ανάγκη η υπηρεσία. Μπορεί να σε στείλουν ορεινό, αλλά μπορεί να πας και σε Ετεθ αμφίβιος. Πάνω κάτω τα ίδια είναι εκτός και αν σου αρέσουν πολύ τα χιόνια.
Η 35 ΜΚ είναι στην Κύπρο, η Ελδυκ των ειδικών δυνάμεων.
ΙΜΙΑ 1996-ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ - Ι ΜΑΚ
Anonymous

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

ειναι κανενας 298 στο forum απο 5ο λοχο στο πευκο;
ΥΣΜΙΑΣ

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από ΥΣΜΙΑΣ »

Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ Μ. ΠΕΥΚΟ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.
1]ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ 2ΕΤΕΘ ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΚΕΙ-ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΑ Η' ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΑΤΙ; Π. Χ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΦΙΒΙΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙ Η' ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;
2]ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ''ΓΛΥΨΙΜΟ'' Η' ΟΧΙ
3]ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες