Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Η

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Η »

Θα παρουσιαστώ μεγάλο πεύκο σε λίγες μέρες, πότε δηλώνω σε ποια μονάδα θέλω να πάω μετά την ορκομωσία;
Γιάννης

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Γιάννης »

Αδερφέ γιατί και εγώ έχω θυροειδή και παίρνω χάπι κάθε μέρα (δεν έχω κάνει αφαίρεση) και θέλω και εγώ επίσης να πάω λοκ, τελικά τι έγινε σε κόψανε η δεν υπάρχει θέμα;
MakisD
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2021 12:01 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από MakisD »

Δεν νομίζω να σε αφήσουν να παίρνεις δικά σου χάπια στους καταδρομείς απλα αν δεν είναι τόσο σοβαρό το θέμα που έχεις μην τους το πεις καν
Nek

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Nek »

Γεια σας, εχω μυωπια μονο ενος βαθμου, δεν με εμποδιζει καθολου εκτος αν δω καμια ταινια στα 10 μετρα, για αυτο σκεφτομαι να μην το αναφερω, επειδη θελω οπωσδηποτε να παω ΛΟΚ και μετα 35 ΜΚ, ή θα περασω απο κανα οφθαλμιατρο και θα δει οτι δεν το δηλωσα και θα με στειλουν πακετο πισω?
Άβαταρ μέλους
MarkosCrete
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2020 4:54 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από MarkosCrete »

Παιδιά σχετικά με τα χάπια. Ο θυρεοειδής είναι μια ασθένεια που δεν φαίνεται σε κανένα βιβλιάριο, σε κανένα αρχείο, σε καμία εξέταση (εφόσον είναι ρυθμισμένος) και γενικότερα είναι μια ασθένεια απ' την οποία πάσχει ο μίσος κόσμος (οι περισσότεροι δεν το ξέρουν καν και το μαθαίνουν όταν είναι αργά). Μπορείτε να το κρύψετε και να μην το αναφέρετε καν. Κάθε μέρα στο εγερτηριο θα έχετε αρκετό χρόνο να πάρετε το χάπι σας το οποίο κρατάει το πολύ μισό λεπτό. Μην αναφέρετε τίποτα, κρύψτε τα χάπια σας και κάντε θητεία εκεί που πραγματικά γουστάρετε. Αυτά μου τα έχει πει και ολόκληρος διοικητής. Δεν είναι ούτε σοβαρή αρρώστια ούτε τίποτα ο θυρεοειδής. Κρύψτε το, πάρτε το χάπι σας και θα είστε μια χαρά.
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Var »

Παιδιά έμαθα ότι για να μπεις ειδικές δυνάμεις πρέπει να περάσεις 1 μίλι, έλξεις, κάμψεις και κοιλιακούς ισχύει; Ξέρει κανείς τα όρια;
fsafsa

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από fsafsa »

Var έγραψε:Παιδιά έμαθα ότι για να μπεις ειδικές δυνάμεις πρέπει να περάσεις 1 μίλι, έλξεις, κάμψεις και κοιλιακούς ισχύει; Ξέρει κανείς τα όρια;


Σε έχει βαρέσει η ζέστη στο κεφάλι; Το είχες ρωτήσει στο θέμα αθλήματα για κατάταξης στις ειδικές δυνάμεις και σου είχε απαντήσει ένας χρήστης με Το όνομα "Νέος".

Άμα ξεχνάς τι ρωτάς υπάρχει στο προφίλ σου ιστορικό με αναζήτηση στα μηνύματα.

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Var »

Έχεις δίκιο φίλε το είχα ξεχάσει τελείως αλλά δεν χρειάζεται να αρπάζεσαι χαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από greenalexyo »

Var έγραψε:Παιδιά έμαθα ότι για να μπεις ειδικές δυνάμεις πρέπει να περάσεις 1 μίλι, έλξεις, κάμψεις και κοιλιακούς ισχύει; Ξέρει κανείς τα όρια;
Δεν ισχύει, απλά άμα σε πάρουν σε πήρανε ... (Κανονικά όμως θα έπρεπε να τα περνάς)

Βέβαια άμα σε πάρουν πεζικό πχ και έρθει η επιτροπή, τότε θέλει να δώσεις αθλήματα.

Houdini
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 8:00 pm
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Houdini »

Παιδιά ποια ορεινή μοίρα καταδρομών (ΛΟΚ) να επιλέξω ; Νάουσα, Ρεντίνα ή Δράμα ;

Όποιος έχει εμπειρίες, πληροφορίες σχετικά με την εκπαίδευση, συνθήκες στρατοπέδων κτλ ας πει την γνώμη του.

Ευχαριστώ !

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Var »

Μετά τα ΤΠΕΝ δεν έχει μεγάλη εντύπωση είναι περισσότερο καψόνι και. Υπηρεσίες αν θες πιο καλά δήλωσε Γλαυκη Ξάνθης εκεί είναι πιο μαχιμα
Άβαταρ μέλους
petrostamak
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Ιαν 07, 2022 4:37 pm
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από petrostamak »

Houdini έγραψε:Παιδιά ποια ορεινή μοίρα καταδρομών (ΛΟΚ) να επιλέξω ;Νάουσα, Ρεντίνα ή Δράμα ;

Όποιος έχει εμπειρίες, πληροφορίες σχετικά με την εκπαίδευση, συνθήκες στρατοπέδων κτλ ας πει την γνώμη του.

Ευχαριστώ !

Αν θες εκπαίδευση πήγαινε αμφίβιος, ειδικά στη Ρόδο ο Διοικητής είναι τρελό κομάντο και κάνει τρομερή εκπαίδευση.370 Α'ΜΑΚ

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Houdini έγραψε:Παιδιά ποια ορεινή μοίρα καταδρομών (ΛΟΚ) να επιλέξω ;Νάουσα, Ρεντίνα ή Δράμα ;

Όποιος έχει εμπειρίες, πληροφορίες σχετικά με την εκπαίδευση, συνθήκες στρατοπέδων κτλ ας πει την γνώμη του.

Ευχαριστώ !



Διάλεξε όποια θέλεις. Έτσι κι αλλιώς αυτοί θα σε στείλουν όπου θέλουν. Λίγο πολύ η εκπαίδευση είναι ίδια παντού. Ανύπαρκτη δηλαδή.

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Var »

Εγώ και γλαυκη και δράμα εκπαίδευση ανύπαρκτη και Νάουσα τα ίδια είναι οπότε όπου και να πας δεν έχει διαφορά, σου προτείνω αμφίβιος ή αλεξίπτωτα
Gio

Ορεινοί Καταδρομείς (ΛΟΚ)

Δημοσίευση από Gio »

Από έναν φίλο που μπήκε τώρα τον Δεκέμβρη θα έλεγα α μαλ Χανιά που για οπλίτες θητείας είναι ΛΟΚ και όχι αλεξίπτωτα.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες