Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
evdokia
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:44 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από evdokia »

Νανά εμένα η γυναικολόγος πρώτα μου έκανε υπερυχο και στη συνέχεια με έστειλε να κάνω και την β χοριακη. Απλά για να είμαι καλυμμένη απο όλες τις πλευρές. Σου εύχομαι καλή επιτυχία Εικόνα
LUNARET
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2021 7:54 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από LUNARET »

Την Ακτινογραφία ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ και τα μικροβιολογικα ο μικροβιολογος
marinakouf
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Μαρ 30, 2021 9:19 am
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από marinakouf »

Καλησπέρα, σε εσάς έδωσαν κανονικά ακτινογραφία; Γιατί στο νοσοκομείο της περιοχής μου, μου έδωσαν ένα cd, ένα έντυπο που είναι σαν γνωμάτευση όπου έβαλαν μία φωτογραφία μου και σφραγίδα πάνω. Τους ρώτησα αν υπάρχει πρόβλημα που δεν θα πάω την κλασσική ακτινογραφία και μου απάντησαν ότι πλέον κανένα νοσοκομείο δεν δίνει του παλιού τύπου και δεν θα έχω θέμα.
EIRINI96
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τετ Ιαν 06, 2021 3:25 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από EIRINI96 »

Κορίτσια εμένα η γυναικολόγος μου έκανε υπέρηχο αλλά όπως μου είπε τους υπερήχους δεν τους εκτυπώνει. Οπότε δεν μου τον έδωσε στο χέρι, μόνο ένα χαρτί που έλεγε ότι όλα είναι φυσιολογικα. Με έστειλε και για β χοριακη.

Λέτε να υπάρχει πρόβλημα με τον υπέρηχο;

Odym
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 9:38 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Odym »

Εγώ πήγα σε euromedica, μου την δώσανε στο χέρι. Και cd αλλά έχω και την ακτινογραφία
Odym
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 9:38 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Odym »

Ερώτηση. Στο νήμα γενικά για τα αποτελέσματα του στρατού ξηράς κάποιος ανέφερε ότι έκανε και ούρων. Εγώ κατάλαβα ότι ούρων μας κάνουν αυτοί αν φτάσουμε να μπούμε εντως 7 ημερών. Τι ισχύει τελικά;
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Odym έγραψε:Ερώτηση. Στο νήμα γενικά για τα αποτελέσματα του στρατού ξηράς κάποιος ανέφερε ότι έκανε και ούρων. Εγώ κατάλαβα ότι ούρων μας κάνουν αυτοί αν φτάσουμε να μπούμε εντως 7 ημερών. Τι ισχύει τελικά;
Στις εξετασεις που κανεις μονος σου γραφει : Γενικη εξεταση αιματος, ουρια, σακχαρο, κρεατινη, τρανσαμινασες, γενικη ουρων κτλ. Αρα εσυ τι καταλαβαινεις

Hlias77
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 17, 2020 6:25 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Hlias77 »

Διαβαστε προσεκτικα ολη την προκηρυξη.
Άβαταρ μέλους
eldykarios361
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 20, 2020 11:17 am
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από eldykarios361 »

Καλησπέρα και καλά αποτελέσματα σε όλους. Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση για όποιον γνωρίζει να μου απαντήσει. Όταν είσαι κοινός υποψήφιος σε δύο σώματα πρέπει οι γνωματεύσεις να είναι συμπληρωμένες και στις δύο αιτήσεις ή αρκεί σε μία για την επιτροπή; Όταν πέρασα γιατρούς για ΣΞ δεν είχα κάνει ακόμα την αίτηση για ΠΑ, οπότε τώρα πρέπει να ξαναπεράσω γιατρούς;
Megaklis
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 10:44 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Megaklis »

Καλησπέρα σε όλους δεν ξέρω εάν είναι το κατάλληλο μέρος για να ρωτήσω αλλά λόγω ότι είμαι νέο μέλος στο forum δεν γνωρίζω.

Είχα κάνει αίτηση για Τεχνικός Γραφέας ΥΠ (I1) στο πεζικό και μου λέει κατάλληλος. Από εδώ και πέρα τώρα πρέπει να πάω στους γιατρούς που αναφέρουν μέσα στην αίτηση. Η ερώτηση μου είναι η εξής... Εάν πχ εγώ πάω και περάσω από τους γιατρούς αυτές τις ημέρες μετά από πόσο καιρό θα με καλέσουν για αθλήματα και επίσης θα με καλέσουν σίγουρα ή τζάπα θα πρέπει να τρέχω στους γιατρούς ;

geopap97
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Τετ Μαρ 03, 2021 3:38 pm
Τοποθεσία: Υποδεκανέας
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από geopap97 »

Ανάλογα με τα μόρια του καθενός θα καλέσουν τον τριπλάσιο αριθμό της ειδικότητας που έχεις δηλώσει. Αν έχεις αρκετά μόρια καλό θα είναι να πας σε γιατρούς να τελειώνεις
Eldykarios
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2020 2:33 am
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Eldykarios »

Καλησπέρα σας! Μια ερώτηση εχω! Οποίος είναι χειρουργημενος και δεν μπορει να δώσει αθληματα κόβεται αυτόματα από την προκήρυξη;
Stefell
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 20, 2020 11:37 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Stefell »

Καλημέρα παιδιά! Μια ερώτηση... Όταν κάνατε τις εξετάσεις στο νοσοκομείο ο ΟΡΛ σας έκανε το ακοόγραμμα και σας έδωσε το χαρτί της εξέτασης; Γιατί εμένα στ ο νοσοκομείο μου λέει ακούς; Τι λέω ναι και όλα κομπλε... Αν είναι να πάω σε κάποιον εξωτερικό
Fenia12
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2021 1:51 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Fenia12 »

Εγώ σε εξωτερικό γιατρό που πήγα μου έδωσε χαρτί. Οπότε θα σ πρότεινα να πας έξω για να είσαι σίγουρος.
Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Var »

Steffel αν σου είπαν έτσι στο στρατιωτικό νοσοκομείο θα σου πουν την πόρτα την βλέπεις Ε αφού την βλέπεις φύγε,
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες