ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΝΙΚ

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από ΝΙΚ »

Ξερει κανενας τι παιζει τωρα με το τεχνικο;
vagonar
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Σεπ 14, 2010 4:41 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από vagonar »

Παιδια να ρωτησω... Εγω παρουσιαζομαι ως πεζικο στο τεχνικο της πατρας. Ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να με στειλουν αλλου μεσα στις πρωτες μερες; Παιρνουν τυχαια τα ατομα η μονο οσα ειναι πεζικο?
Άβαταρ μέλους
roverr24
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 9:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: λογοτεχνία
Επάγγελμα: Naval engineering officer
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από roverr24 »

Οσοι ειστε μηχανικοι δυστυχως λιγο θα ασχοληθειτε στο στρατο με την ειδικοτητα σας, ο στρατος θελει σκοπετα, καθαριοτητες και τις λοιπες μ...

Μονο ισως ελαχιστως οι ΥΕΑ η και καποιοι αλλοι ασχοληθουν με καμια μελετη πυρασφαλειας η αν καποιος παει ς εργοστασιο του στρατου πχ 301 ΕΒ. Το τεχνικο ειναι σωμα και οι αποφοιτοι της σχολης ευελπιδων με ειδικοτητα τεχνικου στελνονται στο μετσοβειο πολυτεχνειο για σπουδες, οποτε αυτοι αναλαμβανουν το τεχνικο εργο του στρατου στο επιπεδο του μηχανικου παντα.

Απλα οι φανταροι συνηθως διαθετουν μεγαλυτερα προσοντα πχ, μεταπτυχιακα διδακτορικο και αλλους τιτλους που ο στρατος δε τα εκμεταλλευεται καθολου.

panos2011

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από panos2011 »

Καλησπερα! Ειδα στο ιντερνετ οτι κατατασομαι στο ΚΕΤΧ/ΕΟΔ, και σωμα ΤΕΧΝΙΚΟ στις 7-2-2011. Το κεντρο ειναι στην πατρα ετσι; Ρωταω για να μαι 100% σιγουρος, γιατι δεν λεει για πολη...
TEIN
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 3:45 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από TEIN »

Nassos έγραψε:Ναι στη Πάτρα είναι.
Ναι, το επιβεβαιωνω και εγω!Εικόνα

gera

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από gera »

Και εγώ για πάτρα 7/2. εκεί καθόμαστε τους τρεις πρώτους μήνες αν δεν κάνω λάθος για εκπαίδευση έτσι.

Μετά έχουμε κάποιες επιλογές για το που θα μας στείλουν ή πάμε όπου να ναι.

διονυσης

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από διονυσης »

Γεια σας και απο εμενα. Και εγω πατρα 7/2. Νομιζω πατρα καθομαστε 1 μηνα και μετα μας στελνουν αλλου. Τουλαχιστον ετσι μ εχουν πει...
JIM

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από JIM »

Γεια σας και εγώ κετχ πατρας αλλά πεζικό. Από αυτά που διάβασα κατάλαβα ότι καλά είναι αλλά για να μείνεις τεχνικό πρέπει να έχεις βύσμα ή τύχη. Κανείς άλλος που μπαίνει μαϊο;

larisos

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από larisos »

Βάλε βύσμα να μείνεις στη πόλη, όλα τα τσαμπουκαλοτετοια πιτσιρίκια που βγάλαν ΣΜΥ, ΔΟΚΙΜΩΝ θα τα χεις πανω απ το κεφάλι σου όπου αλλού πάς. Σιμβουλή μ: Μάθε να είσαι εξυπνος και μάθε να είσαι βλάκας εκεί που χρειάζεται
nikopaok4
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:40 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από nikopaok4 »

Ρε παιδία τι γίνεται τελικά με το κετχ μαύρισε όπως λένε; Ή είναι ακόμα ένας παράδεισος για νεοσύλλεκτους ;
Xloup

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Xloup »

Οσοι επιλεγονται τεχνικο εξακολουθουν να παρουσιαζονται στην Πατρα; Ακουσα οτι το τεχνικο στην Πατρα εκλεισε τον Δεκεμβρη που μας περασε.
Γιωργης

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Γιωργης »

Γεια χαρα,

Ξερει κανεις τι παιζει με το ΚΕΤΧ σημερα; Σε τη κατασταση ειναι με τις υπηρεσιες, αδειες κλπ;
Άβαταρ μέλους
Vasilis211
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Ιουν 10, 2016 3:55 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Vasilis211 »

ΚΕΤΧ ζωαρα εκανα εκει την ειδικοτητα μου ΤΕΟ. Προχτες τελειωσα και φευγω για ΤΥΠΕΘ ΣΑΜΟ
starlet

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από starlet »

τι ειδικότητες έχουν;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες