ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
agathodaimon
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 5:49 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από agathodaimon »

Γνωρίζει κανείς τίποτα για αυτό το κέντρο; Παρουσιάζομαι στις 18 Μαΐου και θα ήθελα να γνωρίζω κάποιες πληροφορίες για εκεί. Όποιος ξέρει κάτι για εκεί ή έχει καμιά εμπειρία ας γράψει να μας διαφωτίσει λίγο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά... Εικόνα
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια καλησπερα... μπαινω 19 του μαι... εχω πτυχιο μηχανολογου μηχανικου απο τα ΤΕΙ κρητησ... τι λετε να επιδιωξω; Ποια ειναι η καλυτερη συνταγη... να το δυλωσω η οχι;
ikaros
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 24, 2008 9:52 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από ikaros »

TΩρα μολις γυρισα απο το Α. Τ της περιοχης μου.17 Αυγουστου παρουσιαζομαι στο ΚΕΤΧ στην Πατρα. Ηθελα να ρωτησω κατι. Επειδη εχω ενα μικρο θεματακι υγειας και ισως με στειλουν σε νοσοκομειο για εξετασεις, η Πατρα εχει στρατιωτικο νοσοκομειο ή θα με στειλουν σιγουρα στο 401;
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

9 Νοεμβριου μπαινω Τεχνικο Πατρας... Ρε παιδια για πειτε μου εσεις που μπηκατε Αυγουστο, η εκπαιδευση, τωρα που εγινε η θητεια 9μηνο, ειναι ακομα 6 βδομαδες; Γενικα απο εξοδους πως ειστε εκει μεσα;
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Ελα ρε φιλε και γω 9 νοεμβριου μπαινω...
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

9 Νοεμβριου μπαινω Τεχνικο Πατρας... Ρε παιδια για πειτε μου εσεις που μπηκατε Αυγουστο, η εκπαιδευση, τωρα που εγινε η θητεια 9μηνο, ειναι ακομα 6 βδομαδες; Γενικα απο εξοδους πως ειστε εκει μεσα;
ΑΠΌΤΙ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΠΗΚΑΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ, Η ΒΑΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ, ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4,5 ΒΔΟΜΑΔΕΣΕικόνα
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα παιδια, δεν ξερω αν κανω καλα που στελνω σε αυτο το θεμα αλλα ειμαι λιγο μπερδεμενος και θαλω την βοηθεια σας. Εψαξα στο φορουμ και το μονο τεχνικο τμημα που βρηκα ειναι αυτο στην Πατρα. Με εχουν καταταξει τεχνικο αλλα επειδη ειμαι απο Δωδεκανησα παρουσιαζομαι Ροδο (οπως ολα τα σωματα και οπλα). Μετα την ορκωμοσια μου τι γινεται; Ερχομαι Πατρα; Και αν ναι για ποσο; Ευχαριστω πολυ
Cuervo
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 30, 2009 9:57 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Cuervo »

Ρε παιδια να ρωτησω κατι; Μετα απο Πατρα καποιοι πανε Πυργο ΣΕΤΤΗΛ; Πως παει αυτο το θεμα;
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Τεχνικο Πατρας κι εδω! Στις 9 Νοεμβρη!
Αλλα καμμια σχεση με ηλεκτρονικη, μηχανολογια ή κατι τετοιο. Πτυχιο οικονομικων εχω ο ανθρωπος! Παιζει να με διωξουν;
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε γιωργο και εγω την ιδια ακριβως απορια εχω και εγω του οικονομικου ειμαι δεν μπορω να καταλαβω τι θα κανουμε εκει, κατι κυκλωματα και κατι τετοια πολυ απλα δεν τα καταλαβαινω !

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Nassos »

Σκοπέτο, αγγαρεία, σκοπέτο, αγγαρεία.

Μπορεί κάποιοι να μεταταχθούν σε άλλα Όπλα-Σώματα. Στη σειρά μου είχα ένα άτομο που παρουσιάστηκε ΚΕΤΧ (μηχανικός κινητήρων) αλλά μετατάχθηκε στα Τεθωρακισμένα.
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημέρα! Κι εγώ ΚΕΤΧ Πάτρα. Σήμερα μου ήρθε το χαρτί. Έχουμε κάνα πρόσφατο νέο για το πως είναι εκεί τα πράγματα αυτή την περίοδο;
Και βασικά ξέρει κανείς που πάμε συνήθως μετά; Εννοώ σε τι ειδικότητες.
mpalantezas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2009 10:26 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από mpalantezas »

giannis έγραψε:Καλημέρα! Κι εγώ ΚΕΤΧ Πάτρα. Σήμερα μου ήρθε το χαρτί. Έχουμε κάνα πρόσφατο νέο για το πως είναι εκεί τα πράγματα αυτή την περίοδο;
Και βασικά ξέρει κανείς που πάμε συνήθως μετά; Εννοώ σε τι ειδικότητες.

ελα ρε φιλε. Και εγω εκει πας. Στις 10 του μηνα. Και μαλιστα μου γραφει ΥΕΑ. Ξερει κανεις αν αξιζει ν γινεις ΥΕΑ ή θα κανεις παραπανω θητεια και θα φας και αγγαρεια;
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαγκες και γω στις 10 του μηνα παρουσιαζομε και γραφει και μενα ΥΕΑ. Εχω την εντυπωση οτι ισχυει το 2ο απο αυτο που ρωτας οποτε ισως δεν αξιζει. Αν φευγει κανεις απο Θεσσαλονικη Κατεβαινουμε και μαζι Εικόνα

Αν ξερει κανεις τι κανουμε μετα την ορκομωσια, που πηγαινουμε τι παιζει με μοναδες και ειδικοτητες ας βοηθησει.
mpalantezas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2009 10:26 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από mpalantezas »

Φιλε αποτι διαβασα απο εναν προηγουμενο λεει οτι μπορει ν σε στειλουν σε αρκετες περιοχες αλλα μπορει ν μεινεις και εκει. Εγω απο καλαμπακα ειμαι. Ειναι κανεις αλλος απο τρικαλα ρε παιδες; Αντε καλη μας θυτεια
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες