ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Konstantinos
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Απρ 28, 2006 4:20 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Konstantinos »

Geia xara se olous...

exw mia erwthsh sxetika me to Kentro pou tha parousiastw stis 9 Maiou.

To shmeiwma katatakshs anaferei pws 'exei epilegei gia Diavivaseis YEA' kai 'ypoxreoutai na katatagei sto Κ. Ε. ΤΧ/ΕΟΔ ΠΑΤΡΕΩΝ'.

Eida edw:
http://www.mod.mil.gr/Pages/MainAnalysisPage3.asp?HyperLinkI D=3&MainLinkID=49&SubLinkID=75

oti

Αν πρόκειται να καταταγείς:Τεχνικό Θα παρουσιαστείς: Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού (Κ. Ε. ΤΧ) Πάτρα

kai

Αν πρόκειται να καταταγείς:Διαβιβάσεις Θα παρουσιαστείς: Κέντρο Εκπαίδευσης Διαβιβάσεων (Κ. Ε. Δ. Β) Χαϊδάρι Αττικής

Egw parousiazomai sto prwto (Patra) eimai omws Diavivaseis...h mhpws Texniko;
Τι ενοουν οταν μου γραφουν οτι ειμαι μεν Διαβιβάσεις αλλα παρουσιάζομαι στο Τεχνικό;

Ti akrivws einai to Texniko;
Poia h diafora apo Diavivaseis;
Einai kapoio kalytero apo to allo;
Gnwrizei kapoios kati sygekrimena gia to KETX ths Patras;
To EOD dipla sto KETX ti einai;

Sorry gia to plithos erwthsewn alla fantazomai einai dikaiologhmeno Εικόνα

Κωνσταντίνος

Y.G.An parousiazetai kaneis sas ekei stis 9 Maiou epikoinwnhste mazi mou na ta poume Εικόνα konstantinos@hotmail.com
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

File mou,oi diabibaseis exoun metaferthei apo to Xaidari stin Kalamata edo kai 2 xronia peripou.Ekei(Kalamata) parousiazomai ki ego stis 9 Maiou.

Ap'oso ksero to texniko kai oi diabibaseis den exoun kamia sxesi giati einai diaforetika "opla".Ean to xarti katataksis grafei diabibaseis kai sigoura den exei ginei kapio lathos,tote sigoura ginesai diabibastis,pou apo oso ksero einai elafros kalitera apo to texniko...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από yandr »

Τις ίδιες πληροφορίες έχω και εγώ.

Καλύτερα ρίξε ένα τηλέφωνο στο στρατολογικό γραφείο.
kostas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 24, 2007 4:48 am
Τοποθεσία: Afghanistan
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από kostas »

Παιδια παρουσιαζομαι ΚΕΤΧ ΠΑΤΡΑ. Οποιος γνωριζει κατι σχετικο ας γραψει. Ειναι καλες οι εγκαταστασεις , τι παιζει με τουσ λοχους , και τους αξιωματικους και υπαξιωματικους, πως πανε τωρα οι υπηρεσιες. Οποιος υπηρετει τωρα εκει ας μας δωσει τα φωτα του. Ευχαριστω
Elena
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Elena »

kaneis den gnvrizei tpt gia KETX;
tsilimitsos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 09, 2007 6:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΗΣ
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από tsilimitsos »

ΜΠΑΙΝΩ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΣΤΡΑΤΟ ΞΗΡΑΣ.. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ, ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ... ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ; Εικόνα

anestis

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από anestis »

Παίδες μου ρθε και μένα για Τεχνικό Πάτρα. Προσπαθώ να βρω κάποια έστω πληροφορία αλλά τίποτα. Έχω ψάξει όλο το internet αλλά τίποτα. Το μόνο που βρήκα είναι πως λένε να το κλείσουν και να το μεταφέρουν. Υπάρχει ρε παιδιά ή είναι ΚΕΝ φάντασμα; Τι ξέρουμε γι'αυτό;
rethimno01
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 01, 2007 1:22 am
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από rethimno01 »

Το τεχνικό δεν είναι όπλο είναι σώμα. ήξερα (είμαι της 98Β) ότι στο ΚΕΤΧ δεν έπαιρναν νεοσύλλεκτους. Οι νεοσύλλεκτοι ΤΧ παρουσιάζονταν Κόρινθο και μετά πήγαιναν ΚΕΤΧ ή ΣΕΤΤΗΛ. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα.
alwaysbb
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 11, 2008 2:40 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από alwaysbb »

Καλημέρα μου ήρθε σήμερα το χαρτί για το στρατό και παρουσιάζομαι στο Κ. Ε. ΤΧ. στην Πάτρα! Έχει κάποιος περισσότερες πληροφορίες για το τεχνικό τμήμα;
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγω τεχνικο πατρας.. Εχω μαθει οτι ειναι καλα... Ειναι λιγο χυμα η κατασταση αλλα ολα οκ... Κανενας αλλος πατρα..
kostas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 24, 2007 4:48 am
Τοποθεσία: Afghanistan
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από kostas »

Φίλε επειδη και εγω μπαινω ΚΕΤΧ νοεμβριο δωσε μας και αλλες πληροφοριες η στείλε μου μήνυμα η pm για να σε ρωτησω καποια πραγματα που θελω.
Σε ευχαριστώ
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Nassos »

Πατρινοί μου ανέφεραν ότι περνάνε καλά όσοι είναι βυσματίες, γιατί έχουν πολλές εξόδους.

Οι "άτυχοι", όταν δεν υπάρχει καλή επάνδρωση, περνάνε χάλια...
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Ενα θα σας πω... Απο τα καλυτερα στρατοπεδα μακραν στην ελλαδα.. Και δεν το λεω εγω αλλα οποιοσδηποτε βρισκετε εκει απο στρατιωτη μεχρι δοιηκητη.. Ολα καλα.. Μεταχειρηση, εκπαιδευση, ηρεμια, χαβαλες, φαγητο καλο και γενικα οι σχεσεις φανταρων με ανωτερους ειναι παρεϊστικες εκτος απο καποιες στιγμες που απαιτειτε να δειχνεις σεβασμο και προσοχη.. Δηλαδη αν απλα εισαι τυπικος και δεν κανεις τρελες "βλακειες" θα περασεις ζαχαρη...

Αν καποιος ειναι ηδη μεσα ας μου στειλει ονομα να τα πουμε...
Anonymous

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγω για ΚΕΤΧ για 11 Νοεμβρη 2008, αντε και καλη θητεια, αν μπαινει και κανεις αλλος γραφτε να τα πουμε απο ιντερνετ.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΚΕΤΧ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεχνικού

Δημοσίευση από yandr »

agnwstos έγραψε:Και εγω για ΚΕΤΧ για 11 Νοεμβρη 2008, αντε και καλη θητεια, αν μπαινει και κανεις αλλος γραφτε να τα πουμε απο ιντερνετ.


Ειδικά για αυτόν τον λόγο έχει φτιαχτεί το forum "Συναντήσεις πριν την κατάταξη"
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες