Πότε γίνεται η κατάταξη;

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Panagiotis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2008 7:32 pm
Επάγγελμα: ιδ.υπαλληλος
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από Panagiotis »

Kαλησπερα και απο μενα παιδια,
και εγω με την Γ ΕΣΣΟ παρουσιαζομαι...
Μιλησα εχθες με το αρμοφιο γραφειο στρατολογιας της περιοχης μου και μου ειπε οτι 11 Αυγουστου θα παρουσιαστουμε... και το σημειωματα σε κανενα 10 ημερο με 15θημερο το πολυ...

Αρα η Γ ΕΣΣΟ θα μπει 11-12-13 αυγουστου..

salonika7

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από salonika7 »

Παιδια μηπως ξερετε ποτε μπαινει η σειρα του αυγουστου αν ειναι πριν η μετα τις 15! Απο στρατολογια εδεσσας μου ειπαν πριν αλλα κατι αλλοι μου ειπαν 18
MixalisRockMetal
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Μαρ 01, 2010 11:06 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από MixalisRockMetal »

salonika7 έγραψε:Παιδια μηπως ξερετε ποτε μπαινει η σειρα του αυγουστου αν ειναι πριν η μετα τις 15! Απο στρατολογια εδεσσας μου ειπαν πριν αλλα κατι αλλοι μου ειπαν 18


αν σου ειπαν απο την στρατολογια οτι μπαινεις 18 λογικα τοτε θα μπεις!

βεβαια απο την 309 σειρα (σειρα νοεμβριου 2009) μεχρι και την 310 (σειρα φεβρουαριου 2010) μπηκαν 8 - 9 του μηνος. Αν αυτο που σου ειπαν στην στρατολογια στο ειπανε πριν αρκετο καιρο ξαναπαρε καλου κακου να εισαι σιγουρος γιατι εγω πιστευω (συμφωνα με τις σειρες που μπηκαν ως τωρα) οτι θα μπεις 8 - 9 του μηνος περιπου...

Lock
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 1:23 am
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από Lock »

MixalisRockMetal έγραψε:
salonika7 έγραψε:Παιδια μηπως ξερετε ποτε μπαινει η σειρα του αυγουστου αν ειναι πριν η μετα τις 15! Απο στρατολογια εδεσσας μου ειπαν πριν αλλα κατι αλλοι μου ειπαν 18
αν σου ειπαν απο την στρατολογια οτι μπαινεις 18 λογικα τοτε θα μπεις!

βεβαια απο την 309 σειρα (σειρα νοεμβριου 2009) μεχρι και την 310 (σειρα φεβρουαριου 2010) μπηκαν 8 - 9 του μηνος. Αν αυτο που σου ειπαν στην στρατολογια στο ειπανε πριν αρκετο καιρο ξαναπαρε καλου κακου να εισαι σιγουρος γιατι εγω πιστευω (συμφωνα με τις σειρες που μπηκαν ως τωρα) οτι θα μπεις 8 - 9 του μηνος περιπου...



Και εγω με Αυγουστου θα μπω. Κοβωντας την αναβολη αυτη την Δευτερα, ειναι σιγουρο οτι θα μπω Αυγουστο ετσι; Παντως,9 Αυγουστου ειναι δευτερα, πιθανον τοτε να μπαινουμε
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Η περσινή σειρά του αυγούστου είχε μπει 17-18-19 αυγούστου
patriot
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 5:57 am
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από patriot »

Ξέρει κανείς πότε θα καταχθεί η ΕΣΣΟ του Αυγούστου;
blue army

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από blue army »

Καλησπερα παιδια. Δεν ξερω αν σας εχουν ξανα κανει αυτην την ερωτηση; Παρουσιαζομαι τον αυγουστο. Μηπως ξερετε ποτε περιπου μπαινει η σειρα και αν απο τον αυγουστο θα γινει 14μηνο γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει και αν ξερετε κατι για αυτο
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11237
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από yandr »

Για την αύξηση της θητείας υπάρχει ξεχωριστή συζήτηση που μπορείς να διαβάσεις
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από Greek_Army »

blue army έγραψε:Καλησπερα παιδια. Δεν ξερω αν σας εχουν ξανα κανει αυτην την ερωτηση; Παρουσιαζομαι τον αυγουστο. Μηπως ξερετε ποτε περιπου μπαινει η σειρα και αν απο τον αυγουστο θα γινει 14μηνο γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει και αν ξερετε κατι για αυτο


πέρσυ είχε μπεί 17-18-19-20 αυγούστου
alex

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από alex »

Οι μηνες που μπαινουν σειρες ειναι φεβρουαριος μαιος και νοεμβριος; Η παιρνουν και αλλο μηνα εκτος αυτους;

FF

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από FF »

Φεβρουάριο, Μάιο, Αύγουστο και Νοέμβριο
patriot
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 5:57 am
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από patriot »

Έχουμε κανένα νεότερο για τις ημερομηνίες που θα καταταχθεί η ΕΣΣΟ του Αυγούστου;

Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από OMEGA »

Greek_Army έγραψε:
blue army έγραψε:Καλησπερα παιδια. Δεν ξερω αν σας εχουν ξανα κανει αυτην την ερωτηση; Παρουσιαζομαι τον αυγουστο. Μηπως ξερετε ποτε περιπου μπαινει η σειρα και αν απο τον αυγουστο θα γινει 14μηνο γιατι κατι τετοιο εχω ακουσει και αν ξερετε κατι για αυτο


πέρσυ είχε μπεί 17-18-19-20 αυγούστου
φετος πως τα βλεπεις τα πραγματα;

"Η Κρήτη έχει διαφορά απο τους άλλους τόπους γιατι έχει αντάρτικη καρδιά και κουζουλούς ανθρώπους"
alex-4-
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 22, 2009 3:44 pm
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από alex-4- »

14μηνο; Κ εγω τον αυγουστο μπαινω. Να ρωτησω κατι κ εγω. Στο λυκειο, ειχα δηλωσει στο δελτιο απογραφης, να μπω στα λοκ. Πηρα αναβολη λογω σπουδων κ εκοψα τον απριλιο την αναβολη για να μπω τελη αυγουστου. Για προσωπικους λογους πλεον, δεν επιθυμω την καταταξη μου στα λοκ. Τι παιζει πλεον απο δω κ περα με αυτο που ειχα δηλωσει στο δελτιο απογραφης; Μετραει;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πότε γίνεται η κατάταξη;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Τον απρίλιο που έκοψες την αναβολή δήλωσες πάλι ειδικές δυνάμεις; Αν σου έρθει το χαρτί για ειδικές δυνάμεις μην ανησυχείς και μέσα στο κέντρο μπορείς να δηλώσεις ότι θέλεις να φύγεις. Και για το 14μηνο δεν ισχύει τίποτα από την στιγμή που ό ίδιος ο υπουργός έχει πει ότι δεν θα αυξηθεί η θητεία
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες