Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νικος α.

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από Νικος α. »

δεν θα υπάρχει καποιο θέμα. εγω ειμουν γ μακ χιο και 2 στρατιώτες που δεν είχαν ιδέα απο κολύμπι απλα τους έκαναν ασκήσεις εξω εξω να πατάνε. δεν μπορουν να σε διώξουν αν δεν υπογράψεις 😉
Jimaras7
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Σεπ 11, 2018 7:24 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από Jimaras7 »

Καλησπέρα θα ρωτησω κάτι που με απασχολεί αλλά ειναι λιγο ανόητο... Γινεται να έχω κανει την μισή θητεία μου σε άλλο σώμα και με πολύ ισχυρό βισμα να πάω ειδικές δυνάμεις για να συνεχισω την άλλη μισή; Όταν λέω οσχυρο βύσμα εννοω (ταξίαρχο η συνταγματάρχη)...

fsafa

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από fsafa »

Jimaras7 έγραψε:Καλησπέρα θα ρωτησω κάτι που με απασχολεί αλλά ειναι λιγο ανόητο... Γινεται να έχω κανει την μισή θητεία μου σε άλλο σώμα και με πολύ ισχυρό βισμα να πάω ειδικές δυνάμεις για να συνεχισω την άλλη μισή; Όταν λέω οσχυρο βύσμα εννοω (ταξίαρχο η συνταγματάρχη) ...



Όχι.

Λολ

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από Λολ »

Γεια σας παιδιά! θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Επειδή το ακούω πολύ συχνά τους βατραχανθρώπους στην εκπαίδευση τους τους πνίγουν και τους επαναφέρουν ;
Δημητρης

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από Δημητρης »

Γεια σας παιδια, ξερουμε αν ενας νεος οβα μπορει να δηλωσει ζ μακ για τοποθετηση; Εκει εντασσεται πληρως στην εκπαιδευση και γινεται επιχειρησιακο στελεχος; Τελος αν δηλωσει μαλ θα περασει και τα αλεξιπτωτα; Ας μου απαντησει καποιος σχετικος σας ευχαριστω και καλες γιορτες.
john1995
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2020 11:40 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από john1995 »

Καλημέρα γεια σας. Είμαι νέο μέλος κ έχω κάποιες απορίες! Μόλις έκοψα αναβολή και δήλωσα ειδικές δυνάμεις. Θα ήθελα ν υπηρετήσω αν τα καταφέρω σε ορεινή μοίρα, όσο πιο κοντά γίνεται και για οικονομικούς λόγους (καταγωγή απο νησί) αλλά και για άδειες λόγο εξεταστικής. Γίνονται οι προβλεπόμενες ασκήσεις; Όλες οι μοίρες είναι σε ίδιο επίπεδο δυσκολίας; Σας ευχαριστώ πολύ για την χρόνο σας.

Άβαταρ μέλους
GTR-899
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 13, 2020 2:25 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από GTR-899 »

Λογω πτυχιου (νοσηλευτικης) ισως παω υγειονομικο. Αν καταταχθω εκει, να αλλαξω να παω σε αμφιβιος;
GrBill4

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από GrBill4 »

Παιδια μια ερωτηση σε αυτες τις μοναδες ειναι οι περισσοτεροι μονιμαδες; Η οσοι εκτειουν την θητεια τους;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Υπηρετούν και μόνιμα στελέχη και έφεδροι οπλίτες.
GrBill4

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Γενικές πληροφορίες

Δημοσίευση από GrBill4 »

Ρωταω γιατι ειχα γνωστο που υπηρετησε στους αμφιβιους... Αλλα αλλα μιλαμε για 9μηνη θητεια.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες