Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Είσαι ΕΠΟΠ πυροβολικού; Γιατί άν είσαι που ακριβώς προβλέπεται να πάς ώς μετάθεση στην Αθήνα; Που έχει μονάδες πυροβολικού;
Άβαταρ μέλους
nikos123nikos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2012 5:04 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από nikos123nikos »

Ρε παιδια ειμαι αντιαεροπορικο Χωκ δεν εχει στην κυμη;

βοηθεια ζηταω... Μην με κραζεις

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Χωκ έχει στην κύμη αλλά είναι Μοίρα Κατευθυνόμενων Βλημάτων δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσεις να πας εκεί, άλλη καθαρή μονάδα πυροβολικού στην Αθήνα είναι η Σχολή Πυροβολικού που βρίσκεται στην Νέα Πέραμος Αττικής ούτε εκεί γνωρίζω αν μπορείς να πας...
ΑΝΩΝΥΜΟΣ

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ΑΝΩΝΥΜΟΣ »

Απο οτι γνωριζω με την πολυετη πειρα μου στο στρατο σαν υπαλληλος απαντες οι εποπ αν οχι στα δυο χρονια στα 3 περνουν μεταθεση εκτος και αν ειναι τοπος συμφεροντων και ζητησουν να παραμεινουν μεχρι 5 χρονια μετα αναγκαστικα περνουν μεταθεση. Αν εχεις πανω απο 5 χρονια στο ιδιο μερος κανε ειδικη αναφορα και στειλε την υπηρεσιακως στο γεσ
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ακούστε των ανώνυμο και θα φάτε πανηγυρικό άκυρο ΕικόναΕικόνα
WOLF

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από WOLF »

Καλησπέρα παιδιά! Μήπως έχετε κανένα νέο για το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα; Γνωρίζετε αν θα πάρουν και άτομα από τα υδροφόρα ή μόνο από φρεγάτες; Έκανα και εγώ τα χαρτιά μου για να πάω στις ειδικές δυνάμεις αλλά είμαι σε υδροφόρο.
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ »

Ψαχνοντας βρηκα το φορουμ και θα ηθελα επιγοντως να μου απαντησει καποιος σε μερικες ερωτησεις! ειμαι 20 και ο αντρας μου ειναι εποπ στην αλεξανδρουπολη! ειναι εκει κοντα στα 2 χρονια και κατι και δημιουργηθηκε ενα προβλημα στην πολη καταγωγης του την θεσσαλονικης και πρεπει να ερθει οσο πιο κοντα γινεται! με ποιους τροπους; η μητερα του εχει καποια προβληματα υγειας και αυτο μπορει να επιβεβαιωθει απο γιατρο! μπορει να ενισχυσει την επιθυμια του να ερθει πιο κοντα ο γαμος με γυναικα που σπουδαζει και δεν ειναι δυνατον να μεταφερθει αυτη γιατι η σχολη της ειναι η μοναδικη σε ολη την Ελλάδα; περιμενω απαντηση επιγοντως! οτι γνωριζεται θα με βοηθησει! σας ευχαριστω!
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από capo »

Ρε παιδια για ειδικες δυναμεις μαθαμε τιποτα; Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα; Αιντε να δουμε αλλιως τον λος πουλος απο το στρατο...
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από dn24 »

capo έγραψε:Ρε παιδια για ειδικες δυναμεις μαθαμε τιποτα; Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα; Αιντε να δουμε αλλιως τον λος πουλος απο το στρατο...


Εδώ δεν έχουμε ενημέρωση αυτή την στιγμή, όμως όταν ήμουν ΕΠ. ΟΠ και ψάχναμε αν βγήκε η τελική λίστα με τα ονόματα για το Κόσοβο που έχω πάει και δήλωνα, καλούσαμε την διεύθυνση του όπλου μας (εγώ ΠΖ) στο ΓΕΣ και ρωτούσαμε. Το ίδιο σου συστήνω να κάνεις κι εσύ για το δικό σου θέμα.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από capo »

dn24 έγραψε:
capo έγραψε:Ρε παιδια για ειδικες δυναμεις μαθαμε τιποτα; Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα; Αιντε να δουμε αλλιως τον λος πουλος απο το στρατο...


Εδώ δεν έχουμε ενημέρωση αυτή την στιγμή, όμως όταν ήμουν ΕΠ. ΟΠ και ψάχναμε αν βγήκε η τελική λίστα με τα ονόματα για το Κόσοβο που έχω πάει και δήλωνα, καλούσαμε την διεύθυνση του όπλου μας (εγώ ΠΖ) στο ΓΕΣ και ρωτούσαμε. Το ίδιο σου συστήνω να κάνεις κι εσύ για το δικό σου θέμα.


να σαι καλα αλλα οπως ξερεις τα ΤΘ εχουν τα δικα τους κολληματα με τις ΕΔ. Εισαι στην ΑΕΝ; Ημουν και εγω το 2008 αλλα εφυγα και μπηκα εποπ μεγαλο λαθος τελικα αποδειχτηκε... Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

capo έγραψε:Ρε παιδια για ειδικες δυναμεις μαθαμε τιποτα; Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα; Αιντε να δουμε αλλιως τον λος πουλος απο το στρατο...


Μην αγχώνεσαι, τις επόμενες μέρες θα ενημερωθείς (Μέσα στον γενάρη) Εικόνα

capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από capo »

D.Y.K έγραψε:
capo έγραψε:Ρε παιδια για ειδικες δυναμεις μαθαμε τιποτα; Ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα; Αιντε να δουμε αλλιως τον λος πουλος απο το στρατο...


Μην αγχώνεσαι, τις επόμενες μέρες θα ενημερωθείς (Μέσα στον γενάρη) Εικόνα



ΔΥΚ εχει φτασει 20 ιανουαριου και ακομη ουτε φωνη ουτε ακροαση πιστευω για ακομη μια φορα μας εριξαν ακυρο... Αν και μαθαμε οτι σχολειο θα εχει 28 ιανουαριου... Δεν ξερω αν ισχυει...

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Το Σχολείο είναι πράγματι στις 28/01 Εικόνα Απο εκεί και πέρα τι να σου πω ρε φίλε. Ακούγονται διάφορα. Θα δείξει αυτές τις μέρες.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις και μετατάξεις ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Συνυπηρέτηση Στρατιωτικών
Συνυπηρέτηση Επαγγελματίων Οπλιτών

Τα δύο παραπάνω θέματα τα δίνω σε ανώνυμο μέλος που το μήνυμα του διαγράφτηκε για δύο λόγους:1. Πριν στείλουμε ένα μήνυμα χρησιμοποιούμε την φόρμα αναζήτησης ώστε να βρούμε το κατάλληλο θέμα, μετά διαβάζουμε τις παλαιότερες αναρτήσεις και αν δεν έχει απαντηθεί το ρωτάμε και 2. Το μήνυμα είχε λέξεις γραμμένες στα κεφαλαία γράμματα κάτι που απαγορεύεται.

Σχετικά με την δομή των δημοσιεύσεων

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες