Λάθη στο περιεχόμενο του site

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από yandr »

Έχεις απόλυτο δίκιο, προστέθηκε και το Β' ΣΓ Θεσσαλονίκης
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Signaller »

Ο αριθμός των ποστ μου είναι διαφορετικός στο φόρουμ και διαφορετικός όταν βλέπω το προφίλ μου Εικόνα Τώρα το πρόσεξα ...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Rafale »

Ελληνικός στρατός Κλικαρω στα στρατιωτικα νοσοκομεια και δεν μου βγαζει σελιδα. ...
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Signaller »

Επίσης, στο τέλος κάθε ποστ μου, μου βγάζει 3 τελείες Εικόνα (μερικές φορές) ...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Rafale »

Οταν το κανεις επεξεργασια βγαζει. Σε αλλη περιπτωση δεν μου ετυχε.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Signaller »

Rafale έγραψε:Οταν το κανεις επεξεργασια βγαζει. Σε αλλη περιπτωση δεν μου ετυχε.
θα το τσεκάρω αυτό που λες ...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από yandr »

Rafale έγραψε: Ελληνικός στρατός Κλικαρω στα στρατιωτικα νοσοκομεια και δεν μου βγαζει σελιδα...

Έχουν αλλάξει τα URL. Θα τα διαγράψω.

Πάντως υπάρχει το θέμα Σύνδεσμοι με αμυντικά νέα για όποιον θέλει να συνεισφέρει.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Signaller »

Rafale έγραψε:Οταν το κανεις επεξεργασια βγαζει. Σε αλλη περιπτωση δεν μου ετυχε.
Όντως. Έκανα ένα μίνι τεστάκι και ισχύει αυτό που λες Εικόνα
Αρβύλος
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 23, 2010 2:48 am
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Αρβύλος »

Πολύ καλό το φόρουμ, συχαρητήρια. Δύο παρατηρήσεις έχω. Στην κατηγορία όπου φαίνονται νέα Κύπρου και Ελλάδος, πρέπει το ελληνικά να γίνει ελλαδικα. Ελλαδικά Νέα και Κυπριακά Νέα. Για να φαίνεται ότι και οι κύπριοι είναι έλληνες. Δεύτερον, η Εθνοφυλακή καλό θα είναι να πάει με τις Μονάδες και τα ΣΑ και όχι στα λοιπά θέματα.Εικόνα
τρόικα

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από τρόικα »

Ελλαδικα νεα δεν νομιζω να ειναι το σωστο. Ειναι ελληνικα νεα. Ασχετα με το αν εμεις θελουμε να φαινονται οι κυπριοι ελληνες.
Αρβύλος
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 23, 2010 2:48 am
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Αρβύλος »

Όχι, δεν είναι έτσι. Η λέξη "ελλαδίτης" είναι λιγο... Ειδικού χειρισμού. Χρησιμοποιείται μόνο στην περίπτωση που έχουμε την λέξη "κύπριοι". Είναι ελλαδίτες και κύπριοι, χαρακτηρισμοί τοπικοί και όχι εθνικοί. Το έλληνας είναι εθνικός χαρακτηρισμός, τι είσαι; Έλληνας, μπορεί να είσαι έλληνας της Κωνσταντινούπολης, της Κύπρου, της Αστόρια, της Β. Ηπείρου. Το κύπριος είναι τοπικό, τι είσαι; Κύπριος, κρητικός, αθηναίος, κωνσταντινουπολίτης. Ο Στρατός χρησιμοποιεί το ελλαδίτες και κύπριοι. Σε όλα τα έγγραφά του, όπως και σε κάθε είδους επισκέψεις κυπρίων, Τελετες ορκομωσίας όπου ορκίζονται εκτος από ελλαδίτες και κύπριοι κλπ. Δες εδω μια ατελείωτη Λίστα. Νομίζω ότι πρέπει να υιοθετηθεί και από το φόρουμ. ...
τρόικα

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από τρόικα »

Αρβύλος έγραψε:Όχι, δεν είναι έτσι. Η λέξη "ελλαδίτης" είναι λιγο... Ειδικού χειρισμού. Χρησιμοποιείται μόνο στην περίπτωση που έχουμε την λέξη "κύπριοι". Είναι ελλαδίτες και κύπριοι, χαρακτηρισμοί τοπικοί και όχι εθνικοί. Το έλληνας είναι εθνικός χαρακτηρισμός, τι είσαι; Έλληνας, μπορεί να είσαι έλληνας της Κωνσταντινούπολης, της Κύπρου, της Αστόρια, της Β. Ηπείρου. Το κύπριος είναι τοπικό, τι είσαι; Κύπριος, κρητικός, αθηναίος, κωνσταντινουπολίτης. Ο Στρατός χρησιμοποιεί το ελλαδίτες και κύπριοι. Σε όλα τα έγγραφά του, όπως και σε κάθε είδους επισκέψεις κυπρίων, Τελετες ορκομωσίας όπου ορκίζονται εκτος από ελλαδίτες και κύπριοι κλπ. Δες εδω μια ατελείωτη Λίστα. Νομίζω ότι πρέπει να υιοθετηθεί και από το φόρουμ...
για να ειμαι ειλικρινης σε στρατιωτικο εγγραφο πδ και γενικες διαταγες δεν συναντησα τη λεξη ελλαδιτης. Ισως το αντικειμενο μου δεν ειχε να κανει με κυπριους. Στα γραφεια μοναδων αλλα και σε εγ δεν το συναντησα. Τωρα Σε επισκεψεις κυπριων και τελετες ορκομωσιας δεν επεσε σχετικο εγγραφο στα χερια μου. Και γι αυτο μου ειναι αγνωστο.

Αρβύλος
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 23, 2010 2:48 am
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Αρβύλος »

Το αίμα των ελλαδιτών που θυσιάστηκαν στο νησί δεν στέγνωσε ακόμα. Ντροπή η χρήση "ελληνικών" που υπονοεί ότι οι κύπριοι δεν είναι έλληνες (δηλαδή είναι βάρβαροι;). Δες Εδω
Δεκάδες οι τύμβοι με ονόματα νεκρών των ελλαδικών ΕΔ.
... ...
Black_Knight
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 01, 2010 5:27 pm
Επάγγελμα: Στρατιωτικός
Επικοινωνία:

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Δημοσίευση από Black_Knight »

Για το G3A3:

Λειτουργεί με τη μέθοδο της εκτόνωσης αερίων και συγκροτείται από τα εξής κύρια μέρη: Ο κορμός μετά της κάννης, το κοντάκιο, ο μηχανισμός του κλείστρου, η πιστολοειδής λαβή μετά του μηχανισμού της σκανδάλης, ο χειροφυλακτήρας, ο φλογοκρύπτης και η γεμιστήρα


ο φλογοκρύπτης δεν είναι κύριο μέρος του όπλου.
Το ξέρω ότι ειναι λεπτομέρεια αλλα αφού το πρόσεξα είπα να το πω Εικόνα
"And so I become a knight of the Kingdom of Dreams and Shadows!"
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες