ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ziaba
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 22, 2014 4:30 pm
Τοποθεσία: Παντού
Επάγγελμα: Βοηθός χειριστή πριονοκορδέλας
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από ziaba »

Παρουσιάζομαι στις 21/12 στο κρεμ. Μήπως γνωρίζει κανένας τι σειρά ήμαστε; Απ ότι είδα όσοι μπήκαν με την προηγούμενη εσσο είναι 335 άρα εμείς είμαστε 336?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από D.Y.K »

ziaba έγραψε:Παρουσιάζομαι στις 21/12 στο κρεμ. Μήπως γνωρίζει κανένας τι σειρά ήμαστε; Απ ότι είδα όσοι μπήκαν με την προηγούμενη εσσο είναι 335 άρα εμείς είμαστε 336;


336 είστε ναι Εικόνα

ziaba
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 22, 2014 4:30 pm
Τοποθεσία: Παντού
Επάγγελμα: Βοηθός χειριστή πριονοκορδέλας
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από ziaba »

D.Y.K έγραψε:
ziaba έγραψε:Παρουσιάζομαι στις 21/01 στο κεεμ. Μήπως γνωρίζει κανένας τι σειρά ήμαστε; Απ ότι είδα όσοι μπήκαν με την προηγούμενη εσσο είναι 335 άρα εμείς είμαστε 336;


336 είστε ναι Εικόνα



ok thx Εικόνα

p.s. Στο πρωτο ποστ εκανα λαθος 21/01 επρεπε να γραψω ανυπομονώ πολυ να μπω γιαυτο κ κανω τετοια λαθη χεχεΕικόνα

Πολίτης !!!336 !!!
Sakizz

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Sakizz »

Μακραν το καλύτερο κέντρο! Πολυ καλα στελέχη, νορμαλ και ακομπλεξάριστοι. Μέτριες εγκαταστάσεις. Ζωάρα απλά!!! *ΣΕΙΡΑ 336
kentas

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από kentas »

Εξαρταται απ τον λοχο που εισαι,1ος και 3ος λοχος ζωαρα, ειδικα ο 3ος... Εμεις στον 2ο ειχαμε πολυ τρεξιμο και τεντα. Οχι κινητα με καμερες ουτε δικα μας σεντονια και υπνοσακους. Ουτε πολυμπριζα και τετοια κατασχονταν ολα... Παρ ολα αυτα ο λοχαγος πολυ αξιολογος ανθρωπος και ντομπρος και τα περισσοτερα στελεχη καλα παιδια αν και αυστηροι σε θεματα προβλεψιμοτητας.
Σάκης

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Σάκης »

Για Σπάρτη λέει το χαρτί και μάλιστα αρτοποιός.. ΣΕΜ με λίγα λόγια.αν και 700 χιλιομετρα μακριά από το σπίτι όμως καλύτερα..
strabadi

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από strabadi »

Ο πρωτος λοχος 5η δοιμιρια τη λεει
Nikolakis

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Nikolakis »

Γεια χαρα.Απο το ΚΕΕΜ περνανε για να παρουν στρατονομους;

Μανος

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Μανος »

Γεια χαρά μάγκες τι λέει η Σπάρτη; Γιατι παρουσιάζομαι 6 Ιουλίου
ziaba
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 22, 2014 4:30 pm
Τοποθεσία: Παντού
Επάγγελμα: Βοηθός χειριστή πριονοκορδέλας
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από ziaba »

Μανος έγραψε:Γεια χαρά μάγκες τι λέει η Σπάρτη; Γιατι παρουσιάζομαι 6 Ιουλίου


Ημουν εκει πριν το δυστυχημα και ηταν γαμησε τα ακομα λιγο και θα τα τιναζα και γω κει μεσα και δεν ειμαι κανενας βουτυρομπεμπες... Ελπιζω να αλλαξαν τα πραγματα μετα το συμβανΕικόνα

Πολίτης !!!336 !!!
Καποιος

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Καποιος »

Πριν 2,5 χρονια με καλεσανε να παρουσιαστω ως ΣΕΜ στην Σπαρτη, τοτε σπουδαζα και πηρα αναβολη η οποια ισχυει μεχρι σημερα. Ηθελα να ρωτησω, αν σε αυτο το διαστημα της αναβολης εχω τελειωσει τις σπουδες και εργαστω και δεν κοψω την αναβολη πρεπει να πληρωσω την θητεια; Δευτερον η ειδικοτητα ΣΕΜ ειναι μονο στο πεζικο η σε ολα τα σωματα; Οταν κοψω την αναβολη θα με ξανακαλεσουν στην ιδια ειδικοτητα η αλλαζει;
Α.Κ

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Α.Κ »

Παιδιά εγώ έχω κάνει 3 εβδομάδες Αυλώνα διαβιβάσεις και μου ήρθε μετάθεση για Σπάρτη Υ. Κ. Ο. Δ και έχω δίπλωμα ι. Χ πολλά χρόνια. Επόμενη έχω Ξάνθη διαβιβάσεις. Ξέρετε πόσες εβδομάδες θα κάτσω Σπάρτη. Το σίγουρο είναι μέχρι 22/1/16 αλλά κάποιοι λένε και για επιπλέον 3 εβδομάδες. Όποιος ξέρει ας μου πει γιατί έχω να δω την αρραβωνιαστικιά μου ενάμιση μήνα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Dim

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Dim »

Γεια σε όλους.

Διαβάζοντας το ποστ, καταλαβαίνω ότι ειδικότητα που αναφέρει στο χαρτί κατάταξης (εγώ το βλέπω στο stratologia.gr) είναι τελείως ενδεικτική. Αν είναι όντως έτσι, γιατί το γράφουν; Απλώς βάζουν τυχαία μία από τις ειδικότητες του κέντρου όπου πας ως νεοσύλλεκτος (καλή ώρα Εφοδιασμού Μεταφορών) ;

Από εκεί και πέρα, βάζεις μία μόνο επιθυμητή ειδικότητα; Τι πιθανότητες υπάρχουν να σε επιλέξουν εκεί που θα βάλεις; Τα σίγουρα είναι μόνο ΥΕΑ και Στρατονομία;

Ευχαριστώ

Νίκος

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Νίκος »

Καλημέρα, Σπάρτη έρχεται κλιμάκιο για πεζοναύτες; Μήπως πρέπει να το δηλώσω όταν παρουσιαστω εκεί για να με έχουν στα υπόψιν τους;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες