ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11196
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Nassos »

Και σε άλλες σιερές έχει γίνει αυτό.

Απλώς μην πάς πολύ μετά γιατί η πρώτη ημέρα όπου χρεώνεσαι υλικά κλπ είναι πολύ κουραστική.
ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Γεια σας! μια ερωτηση... ειμαι πτυχιουχος νοσηλευτης και παρουσιαζομαι αντι για υγειονομικο που περιμενα στο πυροβολικο... γινεται μετα αφου παρουσιαστω εκει να με στειλουν αρτα υγειονομικο?
sniper6
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Οκτ 02, 2009 6:11 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από sniper6 »

Πηγαινε στη στρατολογια της περιοχης σου κ κυνηγα τοπριν παρουσιαστεις. Το επαθε φιλος μου γιατρος. Τον στειλανε πεζικο γρεβενα εκανε φασαρια κ τελικα θα παρουσιαστει κευγ
Erk

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Erk »

Γεια σε όλους,

Παρουσιάζομαι 10/5 ΚΕΥΓ Άρτα χωρίς να έχω καμία σχέση με Ιατρική και ίχνος βίσματος. Οπότε με βλέπω κανά οδηγό η μάγειρα αν και κρίμα είναι για το 2ο ούτε αυγό δεν ξέρω να φτιάξω :P

Οι απορίες μου είναι αν μετά την βασική εκπαίδευση εκεί, πηγαίνεις σίγουρα σε στρατιωτικό νοσοκομείο και αν ναι Εγώ που είμαι απο Αθήνα σημαίνει πως πάω πιθανότατα 401;

Και επίσης υπάρχει ενδεχόμενο να τελειώσεις την θητεία σου 401 και Να μην σε πάρουν δλδ απο κει;

Ευχαριστώ :)

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Φίλε αν δεν έχεις βύσμα είναι πιθανόν μετά την βασική εκπαίδευση να σε άλλαξουνε σώμα. Να σε στείλουνε σε κανά πεζικό. Αν δεν σε αλλάξουνε και δεν έχεις βύσμα το πιθανότερο είναι να πας σε τάγμα υγειονομικού. Που έχει σχεδόν σε όλη την ελλάδα
athina giorgos

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από athina giorgos »

Μπενο 10\'05 στην αρτα και δεν εχς καμια σχεση αποφιτος γημμασειου τ5ηα με παρουν η οχι
George84
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 08, 2010 4:24 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από George84 »

athina giorgos έγραψε:Μπενο 10\'05 στην αρτα και δεν εχς καμια σχεση αποφιτος γημμασειου τ5ηα με παρουν η οχι
Θα σε πάρουν. Εϊναι πολύ πιθανό όμως να πάρεις μετάταξη σε άλλο σώμα (οδηγός ή μάγειρας). Δεν είναι βέβαια απίθανο να παραμείνεις στο υγειονομικό. Λίγη τύχη θέλει... Ή λίγο βύσμα.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος George84 την Σάβ Μάιος 08, 2010 4:34 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
patriot
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 5:57 am
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από patriot »

Το ΚΕΥΓ άρτας κλείνει από την γ ΕΣΣΟ 2010.
patriot
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 5:57 am
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από patriot »

Ξέρει κπαποιος Σε ποιο στρατόπεδο Θα κατατάσσονται πλέον του Υγειονομικού αφού έκλεισε το ΚΕΥΓ?
Maschinengewehr 42
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 15, 2010 6:14 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Maschinengewehr 42 »

Φιλε εγω αρτα μενω και πηγαινω βολτες εκει εξω απο το στρατοπεδο. Μια χαρα τους βρισκω και βολες κανουνε απο οτι ακουω και ποτε δεν τους εχω δει να τρεχουν.
πανος

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από πανος »

Παιδια γνςριζετε την ακριβη ημερομηνια αυγουστου που παροσιαζονται στην αρτα υγειονομικο?
311

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από 311 »

Τελευταία νέα από ΚΕΥΓ Άρτας: Έφτασε σήμα για αναστολή λειτουργίας του Κέντρου - πιθανότατα θα συνεχίσει να λειτουργεί σαν Μονάδα αλλά δεν θα μπει άλλη ΕΣΣΟ. Ακόμη κανείς δεν ξέρει που θα παρουσιάζονται οι μελλοντικοί Στρ (ΥΓ). Καλή τύχη στους επόμενους... Το κολέγιο έκλεισε.
patriot
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 5:57 am
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από patriot »

Οι φήμες λ΄΄ενε ότι θα παρουσιάζονται στην Κόρινθο Όσοι είναι ΥΓ.
patriot
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 5:57 am
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από patriot »

311 έγραψε:Τελευταία νέα από ΚΕΥΓ Άρτας: Έφτασε σήμα για αναστολή λειτουργίας του Κέντρου - πιθανότατα θα συνεχίσει να λειτουργεί σαν Μονάδα αλλά δεν θα μπει άλλη ΕΣΣΟ. Ακόμη κανείς δεν ξέρει που θα παρουσιάζονται οι μελλοντικοί Στρ (ΥΓ). Καλή τύχη στους επόμενους... Το κολέγιο έκλεισε.
Υπηρετείς αυτή τη στιγμή στο ΚΕΥΓ; Αν ναι το έμαθες από κάποιον αξιωματικό είναι ράδιο-αρβύλα?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες