Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Πέρνα το στο ντούκου. Δεν είναι ιδιαίτερα σημαντικό.
μιχαλης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από μιχαλης »

Περασα τα αθληματα πρωτος και μετα ζητησα να φυγω. Αλλα το μετανιωσα και θελω να παω πισω. Μπορω; Χθες ορκιστηκαμε. Σκεφτηκα μεχρι και αναβολη να παρω για να ξαναπαω εκει που θελω.
μιχαλης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από μιχαλης »

Αν το ζητησω απο τον λοχαγο ; Το να παρω αναβολη δεν γινετε ; Δεν θελω να μεινω πεζικο ουτε στη σκεψη
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι πλέον όπως σου έγραψα και πριν δυστυχώς. Έπρεπε να σκεφτείς πολύ καλά πριν βιαστείς να πάρεις την απόφασή σου.

μιχαλης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από μιχαλης »

Αν βαλω το βυσμα μου ;
fsafa

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από fsafa »

μιχαλης έγραψε:Αν βαλω το βυσμα μου ;


Βάλε το βύσμα σου να πάρει τον Διοικητή, βέβαια υπολόγισε το γεγονός πως μερικοί Διοικητές δεν παίρνουν χαμπάρια από βύσματα. Άμα πέσεις σε τέτοια περίπτωση τρέξε και πάρε το πρώτο αεροπλάνο μετά γιατί θα σε στάξει στα καψόνια ΕικόναΕικόνα

Ashen
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Παρ Δεκ 28, 2018 8:45 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ashen »

Ρωτα το βυσμα σου να στα πει καλυτερα.

Αν και κατα την γνωμη μου και βυσμα να βαλεις κατι τετοιο ειναι αδυνατο να γινει. Αναβολη δεν εχει νοημα να παρεις γιατι θα συνεχισεις απο το σημειο που πηρες αναβολη. Δεν θα αρχισεις παλι απο την αρχη για να επιλεξεις ξανα ΕΔ

Αλλα απο περιεργια αφου εχεις τοσο καημο να πας ΕΔ, γιατι στο καλο δηλωσες μονος σου να φυγεις;

Άβαταρ μέλους
wolver
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1101
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2016 11:23 am
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από wolver »

Παιδες ενα παλικαρι στον λοχο μου (πεζοναυτης ημουν) περασε ΠΕΝ κανονικα μετα ζητησε να κοπει, κοπηκε πηγε εβρο πεζικο και μετα απο 1.5 μηνα ξαναγυρισε ως πεζοναυτης κανονικα. Αν εχεις μεγαλο βυσμα ολα τα μπορεις
Άβαταρ μέλους
zlatan
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 19, 2015 3:51 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από zlatan »

wolver έγραψε:Παιδες ενα παλικαρι στον λοχο μου (πεζοναυτης ημουν) περασε ΠΕΝ κανονικα μετα ζητησε να κοπει, κοπηκε πηγε εβρο πεζικο και μετα απο 1.5 μηνα ξαναγυρισε ως πεζοναυτης κανονικα. Αν εχεις μεγαλο βυσμα ολα τα μπορεις
πόση ξεφτίλα πια...
μιχαλης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από μιχαλης »

Πραγματικα ουτε και εγω δεν ξερω. Το εχω μετανιωσει οσο δεν παει και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου να γυρισω και να κανω αυτο που ειχα ονειρο απο μικρος.
μιχαλης

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από μιχαλης »

Παιδια μιλησα με τον λοχαγο και στην συνεχεια με τον δοικητη του πεζικου. Μου ειπε να παρω τελευταια αποφαση και πως αν γυρισω εδ θα παω σε ετεθ που δεν θα επιλεξω.
2019 Α

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 2019 Α »

Παιδιά ένας που κοβεται από ειδικές δυναμεις η από ΥΕΑ επιστρέφει στη μονάδα του η πάει σε άλλη μοναδα?Αν η μονάδα του ειναι παραμεθόριος (π. χ ροδος, σαμος ) τι γινεται; θα πάει εκεί ή άλλου?

Αν μπορείτε απαντήστε Μ γρήγορα.

Ευχαριστώ πολύ

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Η υπηρεσία έχει τη δυνατότητα να σε στείλει όπου η ίδια θεωρεί ότι υπάρχουν επιχειρησιακές ανάγκες. Συνεπώς, δεν υπάρχει "στάνταρ". Μπορεί να σε στείλουν οπουδήποτε.
ΜΗΝΑΣ

Κόψιμο από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΜΗΝΑΣ »

Παιδιά παρουσιάζομαι πεύκο και θέλω να πάω πεζοναύτης. Επειδή έχω ένα ιστορικό θλάσεων σε μυς ποδιών, σε περίπτωση που πάθω πριν τελιώσω την εκπαίδευση του πεζοναύτη κάποιο μικροταυματισμό όπως π. Χ. Θλάση στη γάμπα με κόβουν κατευθείαν; Ή μου δίνουν την ευκαιρία να το ξεκουράσω 2-3 ημέρες; Ρωτάω για να ξέρω αν μου τύχει να το πω στον εκπαιδευτή ή να σφίξω τα δόντια κι ότι γίνει γιατί έτσι κιαλλιώς θα με κόψουν; Επίσης, μπορώ να χρησιμοποιώ ταινίες ή άλλου είδους προστατευτικά κάτι σφικτές κάλτσες στη ΄γαμπα που χρησιμοποιούν αθλητές ή απαγορεύονται αυτά;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες