Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Alx

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Alx »

Σίγουρα γύρω στα μέσα με τελος Ιανουαρίου
Persa

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Persa »

Καλησπέρα, όταν με το καλό βγουν τα αποτελέσματα θα τα δούμε από την ιστοσελίδα του υπουργείου ναυτιλίας σωστά;
Επισκέπτης

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά
Έχετε λάβει κάποιο email σχετικά με το τί γίνεται με τις αιτήσεις; Κάποια ενημέρωση; Έχουν πει περίπου ποτέ θα έχουμε κάποια Α αποτελέσματα
Alg

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Alg »

Δεν στέλνουν email ότι είναι να δεις θα το δεις από το hcg.gr όταν βγουν οι αρχικοί πίνακες. Από τι στιγμή που τελειώνει η προθεσμία των αιτήσεων οι πρώτοι πίνακες βγαίνουν μετά από 1-1,5 μήνα να κοιτάς όμος συχνά την ιστοσελίδα.
Επισκέπτης

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αα ευχαριστώ πολύ
Γιατί ρωτάω
διότι κατι ήθελαν ν εξακριβώσουν και μ έστειλαν μειλ ότι πήρε η αίτηση μ αριθμό πρωτοκόλλου τάδε και να τους στείλω ένα χαρτί να δουν ξεκάθαρα σε τι είναι το πτυχίο μ γαιτι λεει δν ήταν ξεκάθαρο (διοίκηση επιχειρήσεων εντωμεταξύ) τέλος πάντων 23/12 μ τ έστειλαν κ εφαγα αγγούρι γιατί στη σχολή είχαν όλοι άδεια κ τελικά τ χαρτί στο λιμενικό πήγε 30/12 μίλησα κ μαζί τους κ έστειλα μειλ για το τι έγινε την ίδια μέρα κ μ ήρθε εχθές ένα κ έλεγε κάτι ότι έστειλα μειλ στις 23/12 και έλεγε « Η αρικμ.:2421.6-5/79064/07-11-2022 απόφαςθ του Τπουργοφ Ναυτιλίας και Νθςιωτικις Πολιτικις «Προκιρυξθ διαγωνιςμοφ απευκείας Κατάταξθς Αξιωματικϊν Λιμενικοφ ?ϊματος - Ελλθνικις Ακτοφυλακις, ειδικότθτας Οικονομικοφ ζτους 2022, με εφαρμογι του συςτιματος μοριοδότθςθς των υποψθφίων» (ΦΕΚ 72/2022 Σεφχος Προκθρφξεων Α?ΕΠ) (ΑΔΑ: Ω8ΟΑ4653ΠΩ-914).
β. Σo από 23-12-2022 μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου κας του τάδε αριθμό πρωτοκόλλου κλπ
σας διαβιβάζεται φωτοαντίγραφο ανωτέρω (β) σχετικού και παρακαλείσθε για την ενημέρωση και τις δικές σας περαιτέρω ενέργειες κατ’ εφαρμογή των διατάξεων της οικείας προκήρυξης διαγωνισμού
Να τρομάξω ή απλα με ενημέρωσαν ότι τα έλαβαν και ότι από εκεί κ περα να ενημερωθώ εγώ για τα περαιτέρω …. Αγχώθηκα γιατί πήγε το χαρτί αυτό μετά από μια εβδομάδα
Sk23

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Sk23 »

Καλησπέρα σας,
εγώ που μίλησα κάποια στιγμή μαζί τους για το αν λάβανε τα δικαιολογητικά μου καθώς τα έστειλα με ταχυδρομικώς, μου είπανε να κοιτάω συχνά πυκνά το site τους και ότι έφοσον χρειαστουνε κάτι θα επικοινωνήσουνε με τα τηλέφωνα που δώσαμε στην αίτηση. Δεν ρώτησα για το ποτέ θα βγουνε τα αποτελέσματα καθώς δεν θα έπαιρνα ξεκάθαρη απάντηση.
Όπως είπανε και οι προηγούμενοι Ιανουάριο θα έχουμε πίνακες, δεν νομίζω να έγιναν και τόσες πολλές αιτήσεις για να καθυστερήσει περισσότερο.
Επισκέπτης

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα σας. Όσοι έχουμε λάβει mail με αριθμό πρωτοκόλλου σημαίνει ότι έχουμε απορριφθεί. Έχει λάβει κάποιος άλλος;
Επισκέπτης

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εννοω ότι όσοι έχουμε ενημερωθεί για τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησης μας σημαίνει πως είμαστε στους απορριφθεντες; Γνωρίζει κάποιος κάτι;
Sk23

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Sk23 »

Καλησπέρα,
γιατί απορρίφθηκες; Αριθμό πρωτοκόλλου θα λάβουνε όλες οι αιτήσεις, έτσι μου είπε ο κύριος που μίλησα στο τηλ!
Επισκέπτης

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φοβάμαι γιατί στην προκήρυξη γράφει πως οι απορριφθεντες ενημερώνονται με mail για τον αριθμό πρωτοκόλλου. Εμένα μου ήρθε mail ενημέρωσης αριθμού πρωτοκόλλου και αγχώθηκα. Δεν λέει τίποτα άλλο το μέιλ μόνο τον αριθμό.
Επισκέπτης

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βγήκαν οι πίνακες απορριφθέντων κλπ για τ υγειονομικό
NFS13
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2020 11:49 pm
Επάγγελμα: Διασώστης
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από NFS13 »

Κάποιο νέο έχετε; Όπως είδα βγηκε ΑΝΥΕ για του υγειονομικού κλάδου... Οικονομικό νομικό και αυτά έχετε κάποια ενημέρωση
Anastasi93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Οκτ 11, 2021 4:10 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Anastasi93 »

Νομίζω ότι όλοι λαμβάνουμε αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησης μας. Γενικά συνηθίζεται να μας στέλνουν e mail για συμπληρωματικά έγγραφα; Δεν ξέρω καθόλου αλλά θετικό μου φανηκε. Επίσης δεν έχει βγει κάποια ανακοίνωση για οικονομολόγους και νομικούς απ όσο έχω δει εγώ τουλάχιστον.
Επισκέπτης

Re: Προκηρύξεις για Αξιωματικούς στο ΛΣ (2022)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Όχι νομίζεις … όλοι λαμβάνουμε αριθμούς πρωτοκόλλου σημαίνει δλδ ότι τα χαρτιά μας έχουν παραληφθεί … μην ακούω χαζομάρες … σε όλες τις υπηρεσίες ότι πάει ΠΑΝΤΑ παίρνει αριθμο πρωτοκόλλου ! Και πάντα τον στέλνουν σε αυτόν π έχει κάνει κάποια αίτηση …. Και για λόγους αρχειοθέτησης κ για λόγους «ασφαλείας»
δούλευα 4 χρόνια σε πρωτόκολλο ;)
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες