Ιατρικές εξέτασεις κατάταξης μετά από αναβολή

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greg1973
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2022 4:13 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξέτασεις κατάταξης μετά από αναβολή

Δημοσίευση από Greg1973 »

Καλησπέρα παρουσιάστηκαν στην ασσυρο 1-1-21 μετά από 5,5 μηνες σε απόσπαση που πήρα, σε άδεια που είχα συληφθηκα με μικρή ποσότητα κάνναβης από ΟΠΚΕ.(δεν είμαι συστηματικός χρήστης τονίζω με πιθανή η μαλακια και κάνω ένα τσιγάρο,) με πάνε 424 βγαινω θετικός,6 μήνες αναβολη μου δινουν. Παω πάλι 1-1-22, παρουσιάζονται ασσυρο πάω επιτροπή χωρίς να έχω πάρει τίποτα μου λένε θετικός σε ούτε θυμάμαι κάποια ουσία από χάπια, τους λέω δεν πήρα τίποτα. Μου λέι 6 η 12. Λέω τη 6 η 12 να υπηρετήσω θέλω να τελειωνο, μου δίνει χαρτί με κωδικο 343 και 6μηνες αναβολη. Ξαναπαω ασσυρο 1-11-22 καθαρός αφού δεν κάνω τίποτα μια από τα ίδια κωδικός τώρα 353. Καποιος που ξέρει παρακαλώ να απάντηση. Τι γίνετε μήπως επειδή με πιάσανε την πρώτη φορά δεν με δέχονται τώρα; Τι γίνετε δεν μπορώ να καταλάβω. Ευχαριστω
Fsasa

Ιατρικές εξέτασεις κατάταξης μετά από αναβολή

Δημοσίευση από Fsasa »

Ρε φίλε σου έκαναν εξετάσεις ούρων για ναρκωτικές ουσίες όλες τις φορές που έχεις παρουσιαστεί; Δεν βγάζει νόημα να σε διώχνουν χωρίς αποδεικτικό στοιχείο.


Τελευταία φορά σημειώθηκε ως νέο από το μέλος Anonymous την Κυρ Ιουν 04, 2023 2:00 am.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης