Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Vaggelis80

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vaggelis80 »

Πρωτου αρχισετε και μετρατε ολοι τα μορια σας προτεινω να ψαξετε λιγο πριν μπειτε στρατο και κυριως να βγαζετε τα αθληματα... Γιατι ειδικα ο σξ εχει πολλα και μετα καποιοι μπαινουν και κλαινε το τελευταιο πραγμα που πρεπε να μετραει ειναι τα μορια καλη επιτυχια
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Jasonxxxx έγραψε: Παρ Ιαν 13, 2023 8:54 am Βοηθος φαρμακειου εδω με 1150 μορια κι εχω επισης 2 γνωστους με πανω απο 1000 μορια, θα ανεβει ο ανταγωνισμος φετος
Σίγουρα αν έχετε τόσα μόρια θα ανέβει ο ανταγωνισμός, ανάλογα κ πόσες θέσεις θα βγούνε!
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Jasonxxxx έγραψε: Παρ Ιαν 13, 2023 8:54 am Βοηθος φαρμακειου εδω με 1150 μορια κι εχω επισης 2 γνωστους με πανω απο 1000 μορια, θα ανεβει ο ανταγωνισμος φετος

Ελπίζω να μην μετράτε κ το απολυτήριο λυκείου σε αυτά τα μόρια... Γιατί κ εγώ το έκανα στην αρχή αυτό το λάθος κ μου βγαίνανε κάπου εκεί τα μόρια στα 1000
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Vaggelis80 έγραψε: Παρ Ιαν 13, 2023 10:51 am Πρωτου αρχισετε και μετρατε ολοι τα μορια σας προτεινω να ψαξετε λιγο πριν μπειτε στρατο και κυριως να βγαζετε τα αθληματα... Γιατι ειδικα ο σξ εχει πολλα και μετα καποιοι μπαινουν και κλαινε το τελευταιο πραγμα που πρεπε να μετραει ειναι τα μορια καλη επιτυχια
Συμφωνώ σε αυτό με τα αθλήματα αλλά για να φτάσεις στο σημείο να δώσεις αθλήματα πρέπει πρώτα να έχεις περάσει από μόρια. Πόσα άτομα από την ειδικότητα να κοπούν στα αθλήματα για να περάσει κάποιος με πολύ λιγότερα μόρια;
Jasonxxx

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Jasonxxx »

Οχι σαφως δεν μετρω το απολυτηριο υπαρχουν κι αλλα κριτηρια επισης και τα αλλα παιδια που αναφερω... Στα αθληματα οντως περσυ ομως κοπηκαν ατομα και με πολλα μορια δεν εχει να κανει
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

TΟτε είσαι από τους πρώτους, συγχαρητήρια! Με σωστή προετοιμασία θα περάσεις σίγουρα... Έχεις ξανά δώσει; Γνωρίζεις αν προσκομίζεις την βαθμολογία του ΕΟΠΠΕΠ;
Jasonxx

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Jasonxx »

Οχι δεν την προσκομιζεις οχι δεν εχω ξαναδωσει αλλα γνωριζω ατομα που οντως κοπηκαν στα αθληματα με υψηλοτερα μορια και με χαμηλοτερα περασαν γιατι στα αθληματα δεν θα πουν αχου μωρε αυτος εχει 1000 μορια αλλα δεν τα βγαζει ας τον περασουμε... Αν δεν πληρεις ολες τις προυποθεσεις δεν εχουν να κανουν τα μορια αυτο ισχυει... Το αν ειμαι απο τους πρωτους δεν το ξερουμε καθως θα υπαρξει ανταγωνισμος ηδη ξερω ατομα με υψηλοτερα μορια απο μενα στην ειδικοτητα και σιγουρα δεν θα παρει πολλους οποτε συμφωνα με ποσους παρει θα δω ποια ειδικοτητα δηλωσω δεν ρισκαρω
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Ας κάνει ο καθένας μας την προσπάθεια του και θα τα καταφέρει ο καλύτερος! Μακάρι να ήταν λίγες περισσότερες οι θέσεις να μπαίναμε πιο πολλά άτομα. Εμένα όσες θέσεις κ να βγάλει με ενδιαφέρει μόνο η ειδικότητα αυτή οπότε θα δηλώσω εκεί κ ότι γίνει.
Jasonxx

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Jasonxx »

Vivian869 έγραψε: Παρ Ιαν 13, 2023 3:58 pm Ας κάνει ο καθένας μας την προσπάθεια του και θα τα καταφέρει ο καλύτερος! Μακάρι να ήταν λίγες περισσότερες οι θέσεις να μπαίναμε πιο πολλά άτομα. Εμένα όσες θέσεις κ να βγάλει με ενδιαφέρει μόνο η ειδικότητα αυτή οπότε θα δηλώσω εκεί κ ότι γίνει.
Στρατος ειναι ολες οι ειδικοτητες εχουν τις δυσκολιες και τις ευκολιες προσωπικα δεν ρισκαρω να μεινω εξω ουτως η αλλως εχω μορια αρκετα και αν δεν βγαλει αρκετες θεσεις δεν το ρισκαρω λογω οτι δυσκολα μπαινουν κι επιλαχοντες. Καλη επιτυχια σε ολους
Kakol

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Kakol »

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους με το καλό όταν βγει η προκήρυξη μια ερώτηση να κάνω είμαι το 1994 θα μπορώ να συμμετέχω;
GreenDragon99

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Όχι δυστυχώς φέτος σκέψου δεν μπορούν ούτε του 95 να κάνουν. Από το 96 και κάτω. Περνάνε τα χρόνια μεγαλώνουμε δυστυχώς...
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Καλημέρα και καλή χρονιά. Θέλω να ρωτήσω ... Βλέπω μόνο το ΦΕΚ για ΣΞ. Για τα άλλα σώματα δεν θα βγουν;. Και εάν κάποιος γνωρίζει περίπου πότε θα βγουν. Ευχαριστώ πολύ
hmarton

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από hmarton »

Euaggelia123mcs έγραψε: Κυρ Ιαν 15, 2023 12:22 pm Καλημέρα και καλή χρονιά. Θέλω να ρωτήσω ... Βλέπω μόνο το ΦΕΚ για ΣΞ. Για τα άλλα σώματα δεν θα βγουν;. Και εάν κάποιος γνωρίζει περίπου πότε θα βγουν. Ευχαριστώ πολύ
Γιατί δεν παίρνεις τηλέφωνο στα αντίστοιχα επιτελεία ναυτικού και αεροπορίας και περιμένεις από κάποιον άλλον να σου απαντήσει; Αφού εσύ ενδιαφέρεσαι.
Άβαταρ μέλους
svetlana
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 21, 2021 1:12 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από svetlana »

hmarton έγραψε: Κυρ Ιαν 15, 2023 3:42 pm
Euaggelia123mcs έγραψε: Κυρ Ιαν 15, 2023 12:22 pm Καλημέρα και καλή χρονιά. Θέλω να ρωτήσω ... Βλέπω μόνο το ΦΕΚ για ΣΞ. Για τα άλλα σώματα δεν θα βγουν;. Και εάν κάποιος γνωρίζει περίπου πότε θα βγουν. Ευχαριστώ πολύ
Γιατί δεν παίρνεις τηλέφωνο στα αντίστοιχα επιτελεία ναυτικού και αεροπορίας και περιμένεις από κάποιον άλλον να σου απαντήσει; Αφού εσύ ενδιαφέρεσαι.

Κάθε φορα το ίδιο γίνεται, παντα υπάρχουν κάποιοι που τα περιμένουν όλα έτοιμα στο χέρι.
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Καλησπέρα. Ναι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση... Θ προσπαθήσω αύριο ξανά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες