Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Agnostos199999

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Agnostos199999 »

Πότε περίπου θα βγει η προκυρηξη γνωρίζει κάποιος;
GreenDragon99

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Λογικά θα βγει μετά την 25 Μαρτίου όπως βγήκε και πέρσι. Δηλαδή 26-30 Μαρτίου όπως έγινε και πέρσι και προπερσι άλλωστε.
Επισκέπτης

Re: Τι ειδικότητα θα δηλώσετε για ΕΠΟΠ; (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα σας είμαι καινούργιος σορρυ αν πω κάτι λάθος, θέλω να δηλώσω στην προκήρυξη του 23 σε ειδικότητες μόνο με απολυτήριο λυκείου. Ο βαθμός του απολυτηρίου 18,8. Και θητεία 7 μήνες Έβρο και έχω 2 ειδικότητες οπλίτης μαχητής και ελεύθερος σκοπευτής (δεν ξέρω αν έχει κάποια σημασία αυτό) και μετά από τους 7 μήνες έκανα στν πόλη μου την θητεία. Ξέρεις κάποιος πόσα μόρια έχω σχεδόν. Ευχαριστώ πολύ
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Καλησπέρα. Δεν νομίζω να βγουν μετά τις 25 Μαρτίου. Δεν θα έβγαζαν από τώρα το ΦΕΚ όταν η προκήρυξη είναι να βγει τόσο αργά. Άλλωστε πιστεύω ότι λόγο εκλογών (πριν το Πάσχα) θα κάνουν τα πάντα για να τρέξουν οι διαδικασίες για να μπουν οι νέοι ΕΠΟΠ 2023 για να κερδίσουν ψήφους...
Ταπεινή μου γνώμη... Σόρρυ εάν κάνω λάθος
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Θα δείξει για το ποτε θα γίνει γιατι ακόμα περιμένουμε να βγει για αεροπορία και ναυτικό
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Καλησπερα παιδιά! Τελειωνω φέτος την 3η Λυκειο, θα προλάβω λέτε να δηλώσω;
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

MrMiragelover έγραψε: Πέμ Ιαν 19, 2023 1:32 pm Καλησπερα παιδιά! Τελειωνω φέτος την 3η Λυκειο, θα προλάβω λέτε να δηλώσω;
Δεν νομιζω αλλαεξαρτάτε απο το πότε θα βγει η προκήρυξη
Μην σε πάρω στον λαιμο μου
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω. Έχω 900 μόρια και θέλω να δηλώσω για αεροπορία Αρμενιστής... Θα έχω φέτος πιστεύετε πιθανότητες; ... :mrgreen::geek::ugeek:
Trolll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Trolll »

Αυτο που ολες αποκτησατε πιο πολλα μορια απο ατομα που ειναι οβα κι οκ ααααν λεω ανν γιατι ολες 900 μορια εχετε φετος 1ον γιατι δε δηλωνατε και περσυ;2ον εχετε ψαχτει γενικα με στρατο η θα κλαιγεστε την 1η μερα;3ον και βασικο δωστε βαση και στα υπολοιπα εκτος μοριων και 4ον αν εχετε τοσα μορια λεω αααν μην τρολαρετε υποτιθεται περνατε εδω δεν λεμε τα ταρω ουτε μελλοντολογοι ειμαστε να σας πουμε αν περνατε ελεος
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Πιστεύετε πως με ένα πτυχίο αγγλικών επιπέδου C2 και το απολυτήριο λυκείου, έχει κάποιος ελπίδες;
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Ρε παιδια αρχικα ψαχτειτε με τι ειδικοτητα θα δηλωσετε αν σας αρεσει γενικα αν σας αρεσει ο στρατος ζυγιστε τα θετικα και τα αρνητικα. Δυστυχως με τις βλακειες που ρωτατε δεν ξεκινατε καλα δεν ειμαστε μελλοντολογοι εδω ουτε ταρω λεμε να σου πουμε αν θα περασεις περσυ περασαν ατομα με 150 μορια και μειναν ατομα με 700 εξω λογω επιλογης ειδικοτητας αλλα οι βασεις αλλαζουν. Τυχη ειναι ολα δεν μπορεις να ξερεις αν θα ανεβουν η θα κατεβουν οι βασεις η τα ατομα τελικα θα παρουσιαστουν η αν αυτοι με τα πολλα μορια θα κοπουν στα αθληματα πολλα παιζουν. Κοιταξτε να δειτε αρχικα αν την παλευετε με το στρατο γιατι γενικα φετος φυγαν πολλοι σκεφτειτε ωριμα αρχικα
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

e=Trolll post_id=509991 time=1674241899]
Αυτο που ολες αποκτησατε πιο πολλα μορια απο ατομα που ειναι οβα κι οκ ααααν λεω ανν γιατι ολες 900 μορια εχετε φετος 1ον γιατι δε δηλωνατε και περσυ;2ον εχετε ψαχτει γενικα με στρατο η θα κλαιγεστε την 1η μερα;3ον και βασικο δωστε βαση και στα υπολοιπα εκτος μοριων και 4ον αν εχετε τοσα μορια λεω αααν μην τρολαρετε υποτιθεται περνατε εδω δεν λεμε τα ταρω ουτε μελλοντολογοι ειμαστε να σας πουμε αν περνατε ελεος
[/quote]
Αν και δεν πρέπει να κάτσω να ασχοληθώ με την εξυπνάδα που πέταξες... Και επειδή εγω δεν είμαι σαν τις " άλλες" που λες εσύ... Άκου προσεκτικά και μέτρα μόνος σου τα μόρια να μου πεις εάν έχω η όχι τα μόρια αυτά... Για πολεμική αεροπορία ειδικότητα Αρμενιστή...
1) πτυχίο ΤΕΦΑΑ με ειδικότητα κολύμβηση
2) προϋπηρεσία 12 και άνω πάνω στον τομέα το συγκεκριμένο
3) αγγλικά C2
4) δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Β
Θεωρώ ότι έχω πιθανότητες απλά ρώτησα γιατι6 δεν μπορώ να βρω την παλιά κατάσταση επιτυχόντων για τη συγκεκριμένη ειδικότητα
Ως προς τα υπόλοιπα που λες εγώ προσωπικά έχω ψαχτει και θέλω να μπω
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Καλα μην κλαψεις κιολας αν θες να μπεις στρατο πολλα θα ακουσεις οποτε τα μορια απο μονα τους δεν λενε κατι, μακαρι να μπεις αλλα με το να ρωτατε ολες και ολοι σε ενα φορουμ το αν θα περασεις ενω παινευεστε για τα 900 μορια που εαν εχεις οντως ειναι καλα αυτο ειναι κουτο... Οι καταστασεις υπαρχουν στο ιντερνετ αν ψαξεις μιας που τοσο πολυ το θες μην τα θες ολα ετοιμα ψαξου... Σε ενα φορουμ πολλα θα ακουσεις δεν ειναι το καταλληλο μεσο για εγκυρες πληροφοριες. Τελος οι περσινες καταστασεις δεν λεει κατι να τις συμβουλευεσε περσυ περασαν ατομα με 400 μορια φετος μπορει να εχουμε ατομα με 1500 οποτε... Μην ζητατε προσοχη και αν το θελετε τοσο πολυ και καιγεστε ψαχτειτε σε εγκυρες πηγες η συμβουλευτειτε μεντιουμ/αστρολογους... Καλα μυαλα.
Vera888888

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vera888888 »

Troll έγραψε: Σάβ Ιαν 21, 2023 6:17 pm Καλα μην κλαψεις κιολας αν θες να μπεις στρατο πολλα θα ακουσεις οποτε τα μορια απο μονα τους δεν λενε κατι, μακαρι να μπεις αλλα με το να ρωτατε ολες και ολοι σε ενα φορουμ το αν θα περασεις ενω παινευεστε για τα 900 μορια που εαν εχεις οντως ειναι καλα αυτο ειναι κουτο... Οι καταστασεις υπαρχουν στο ιντερνετ αν ψαξεις μιας που τοσο πολυ το θες μην τα θες ολα ετοιμα ψαξου... Σε ενα φορουμ πολλα θα ακουσεις δεν ειναι το καταλληλο μεσο για εγκυρες πληροφοριες. Τελος οι περσινες καταστασεις δεν λεει κατι να τις συμβουλευεσε περσυ περασαν ατομα με 400 μορια φετος μπορει να εχουμε ατομα με 1500 οποτε... Μην ζητατε προσοχη και αν το θελετε τοσο πολυ και καιγεστε ψαχτειτε σε εγκυρες πηγες η συμβουλευτειτε μεντιουμ/αστρολογους... Καλα μυαλα.
Εσύ τότε για ποιο λόγο είσαι στο φόρουμ; Το να δεις που έπαιζαν τα μόρια την προηγούμενη χρονιά δεν το βρίσκω κακό θέλεις να δεις περίπου που βρίσκεσαι. Δεν διαφωνώ στο ότι πέρυσι μπορεί να μπήκαν άτομα με 400 και φέτος να μπουν με 1000 αλλά ρωτοντας πας στην πόλη που λένε κάτι μαθαίνεις από αυτούς που δώσανε άλλες χρονιές. Κακό θεωρώ το να λες ψέματα για τα μόρια σου όπως κάνουν κάποιοι για να αποτρέψεις άλλα άτομα να μπουν.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες