ΠΚΕ - (9Κ/21)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Kouvadex

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από Kouvadex »

Διασώστη τι προβλέπεις; Με ενδιαφέρουν πολύ οι απόψεις σου. Όλο μέσα πέφτεις τελευταία.
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Δε ξέρω, τα περιπλέκει τα πράγματα που είναι οριστικός ο πίνακας.
Στην 6κ έκαναν 3 μηνες μετά τα οριστικά να βγουν τα πρώτα φεκ διορισμού, αν γίνει αυτό εδώ πέφτουν πάνω στις εκλογές άρα άκυρο. Θα γίνει η πρόσληψη μετά την ορκωμοσία της νέας κυβέρνησης καλό Ιούνιο Ιούλιο.
Αν τους καλέσει με σοχ πανε για δουλειά όσοι θέλουν άμεσα.
Kouvadex

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από Kouvadex »

Όλα σταματάνε την στιγμή που θα προκηρυχθούν οι εκλογές. Από την στιγμή που δεν έχουν προκηρυχθεί επίσημα όλα μπορούν να τρέχουν κανονικά νομίζω.
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από apiliotis »

Συγχαρητήρια σε όλους, καλές μας υπηρεσίες και συντομα ευχομαι!
C134834

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από C134834 »

Διασώστη το ερώτημα είναι αν θα γίνει σχολή πριν να βγει το ΦΕΚ; Δεν ξέρω αν προβλέπεται Σοχ γιατί νομίζω γράφει μόνο στα προσωρινά αποτελέσματα και σε εξαιρετικές περιπτώσεις θα πάρουν Σοχ. Τώρα έχουμε οριστικά
Episkeptis

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Μια ερώτηση, εάν κάποιος βρίσκεται με σοχ ήδη σε κάποια θέση δημοσίου και είναι και εδώ στα οριστικά μπορεί μέσω της υπηρεσίας να ζητήσει αλλαγή χωρίς να κάνει παραίτηση από την σοχ που ήδη εργάζεται;
Και μια δεύτερη ερώτηση, εάν δεν έχεις δηλώσει εντοπιότητα και περάσεις εκπαίδευση πας στη θέση όπου έχεις περάσει επιτυχών εργάζεσαι στο μέρος για πόσο καιρό εκεί; Υπάρχει δυνατότητα μετάθεσης σε άλλες φυλακές;(μετά από 2-5-10 χρόνια) ή όχι; Μένεις εκεί που πέρασες για το υπόλοιπο της θητείας σου?
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Ναι θα στείλεις μια υπεύθυνη δήλωση μαζί με τα δικαιολογητικά όταν τα ζητήσουν που θα λέει ότι είσαι ήδη δημόσιος υπάλληλος σοχ. Θα κάνει αυτόματα την παραίτηση απ την προηγούμενη σου θέση το υπουργείο, την μέρα που θα υπογράψεις στην νέα θέση.
Βάση νόμου μετά τα 2 χρόνια μπορείς να αιτηθείς μετάθεση, πριν μόνο αμοιβαία.
Βέβαια με βύσμα φεύγεις και στους 2 μηνες, έρχεται ερώτηση στην βουλή σύντομα απ την αντιπολίτευση για τα ρουσφέτια της νδουλας στις μεταθέσεις των φυλακών.
GGPSAuth

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από GGPSAuth »

DYK επόμενη σελίδα με τους διορισθέντες κάνε
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: ΠΚΕ - (9Κ/21)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Το παρόν κλειδώνεται.

viewtopic.php?t=15157
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες