Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Stellaki
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 04, 2022 11:40 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Stellaki »

Παιδιά κόψτε λίγο την κριτική και εστιάστε λίγο στο θέμα. Το φόρουμ υποτίθεται είναι για ενημέρωση και όχι για να βγάζουμε χολή ή να παρουσιάζουμε τα προσόντα μας. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του, έχει δικό του κίνητρο και υποχρεώσεις. Θεωρώ ότι η έπαρση δεν ωφελεί κάπου, Μασκαρευει μονο ανασφάλειες. Καταλαβαίνω πως υπάρχει και φόρτιση λόγω της αναμονής αλλά δεν χρειάζεται να ξεφεύγουμε. Δεν θα επεκταθώ άλλο. Όποιος έχει νεότερα ας μας πει.
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

Stellaki έγραψε:Παιδιά κόψτε λίγο την κριτική και εστιάστε λίγο στο θέμα. Το φόρουμ υποτίθεται είναι για ενημέρωση και όχι για να βγάζουμε χολή ή να παρουσιάζουμε τα προσόντα μας. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του, έχει δικό του κίνητρο και υποχρεώσεις. Θεωρώ ότι η έπαρση δεν ωφελεί κάπου, Μασκαρευει μονο ανασφάλειες. Καταλαβαίνω πως υπάρχει και φόρτιση λόγω της αναμονής αλλά δεν χρειάζεται να ξεφεύγουμε. Δεν θα επεκταθώ άλλο. Όποιος έχει νεότερα ας μας πει.
έλα ρε... Μπήκες σήμερα 8 ώρες μέλος για να μας πεις ότι δεν πρέπει να συζητάμε; Εδώ θα συζητήσουμε και με σεβασμό πάντα... Φόρουμ είναι εδώ φιλέ φίλη φίλο ότι και να είσαι... Το μάλιστα και διατάξτε εκεί που θα μπεις η αν θέλεις ενημέρωση μπες στις σελίδες του ΓΕΕΘΑ... Και για την Kelly εύχομαι να μπεις και πάντα να στηρίζεις το παλικάρι σου
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Την γνωμη μας λεμε ελευθερα μιας και οπως ανεφερες φορουμ τωρα οποιον τον ποναει η αληθεια λυπαμαι. Αν περιμενεις να ενημερωθεις απο ενα φορουμ λαθος μεσο επελεξες το φορουμ ειναι γενικα για ανταλλαγη αποψεων κι η αποψεις δεν ειναι αντικειμενικες. Χολη δεν εβγαλε κανενας αλλα οτι υπαρχουν παιδια που περιμενουν οσο αλλοι κανουν την πλακα τους ειναι η πικρη αληθεια. Αν θες να ενημερωθεις πραγματικα και σε ενδιαφερει βρες πιο εγκυρες πηγες καλη επιτυχια αν εισαι επιλαχουσα και καλα μυαλα.
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Ρambo No8 έγραψε:
Stellaki έγραψε:Παιδιά κόψτε λίγο την κριτική και εστιάστε λίγο στο θέμα. Το φόρουμ υποτίθεται είναι για ενημέρωση και όχι για να βγάζουμε χολή ή να παρουσιάζουμε τα προσόντα μας. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του, έχει δικό του κίνητρο και υποχρεώσεις. Θεωρώ ότι η έπαρση δεν ωφελεί κάπου, Μασκαρευει μονο ανασφάλειες. Καταλαβαίνω πως υπάρχει και φόρτιση λόγω της αναμονής αλλά δεν χρειάζεται να ξεφεύγουμε. Δεν θα επεκταθώ άλλο. Όποιος έχει νεότερα ας μας πει.
έλα ρε... Μπήκες σήμερα 8 ώρες μέλος για να μας πεις ότι δεν πρέπει να συζητάμε; Εδώ θα συζητήσουμε και με σεβασμό πάντα... Φόρουμ είναι εδώ φιλέ φίλη φίλο ότι και να είσαι... Το μάλιστα και διατάξτε εκεί που θα μπεις η αν θέλεις ενημέρωση μπες στις σελίδες του ΓΕΕΘΑ... Και για την Kelly εύχομαι να μπεις και πάντα να στηρίζεις το παλικάρι σου
Ευχαριστω να εισαι καλα υγεια ευχομαι και καλη επιτυχια σε ο, τι κι αν κανεις.
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

Τώρα εγώ άσε... Όλα μοιάζουν ένας κατήφορος... Μάλλον χρειάζομαι νηστεία και περισσότερη προσευχή... Σε ευχαριστώ πάντως
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Μηπως θιχτηκε καποιος αλλος απο τις αληθειες μου; Οποιος ειναι ας μου πει να απαντησω με επιχειρηματα... Παιδακια μεγαλωστε λιγο η ζωη ειναι σκληρη... Αν θιγεστε με μενα καλυτερα μην μπειτε στρατο γιατι θα κλαιτε απο την πρωτη ωρα... Ωριμαστε λιγο και μπαινετε του χρονου... Να γιατι οι αποχωρισεις...
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Ρambo No8 έγραψε: Τώρα εγώ άσε... Όλα μοιάζουν ένας κατήφορος... Μάλλον χρειάζομαι νηστεία και περισσότερη προσευχή... Σε ευχαριστώ πάντως
Υπομονη... 🙏🙏🙏
Rose
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2022 6:36 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Rose »

Καλησπέρα... Μια ερώτηση θέλω να κάνω! Διάβασα στο φεκ ότι αφού τελειώσει Η προπαιδευση... Και Γίνει η ορκωμοσία... Μετά σε στέλνουν πρώτη τοποθέτηση Για να κάνεις Την ειδικότητα Σου... Ήθελα να ρωτήσω για τις ειδικότητες Που είναι υγειονομικό κλάδου... Που θα γίνουν; Εννοώ μπορεί να φύγουμε Και εκτός Αθήνας...
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Νομιζω ννα της ειδικοτητας... Σιγουρα να ξερεις οτι στο τελος η 2 θεσεις ειναι για κρητη και η 1 μονο για Αθηνα
Angel97
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 15, 2022 1:24 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Angel97 »

Εχει καμια ενημερωση κανεις ποτε θα ξανακαλεσουν επιλαχοντες;
Anna14
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 6:41 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Anna14 »

Και εγώ αυτό σκέφτομαι από το πρωί .. Πως θα μάθουμε ποτε θα ξανά καλέσουν ;
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Υπομονη παιδια τι να πω 🙏🙏🙏
Jagermeister
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Οκτ 12, 2022 3:11 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Jagermeister »

Έχει πέσει το epopnavy και το επίσημο hellenicnavy.gr ! Λέτε να δούμε καμία ανακοίνωση στο site και μέσω taxis, η να πάμε για καφέ;
Rose
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2022 6:36 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Rose »

Καλημέρα. Παιδιά! Δεν ξέρω τι γίνεται Εμένα δεν με έχουν καλέσει Ακόμη... Επίσης έχει πέσει Η σελίδα του navy...

Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Εγω καλυτερα ας παω για βρουβες
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες