Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Jagermeister
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Οκτ 12, 2022 3:11 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Jagermeister »

SteveDYK καμία εικόνα από μέσα φιλαράκι η οποιος άλλος είναι και μπορεί να μας πει τι παίζει;
commando1503
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 01, 2022 3:54 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από commando1503 »

Χωρις να θελω να αποθαρρυνω κανεναν. Ειμαι ενα απτα ατομα που παρουσιαστηκα ως επιτυχων 12 οκτωβρη.Ενα θα σας πω.Εγω και αλλα 6 ατομα 14 οκτωβρη παραιτηθηκαμε.17 οκτωβρη αλλοι 25.Θα πειτε γιατι φυγαμε. Ε λοιπον εγω θα μιλησω ανοιχτα.Ειχα βυσμα πρωην ναυαρχο ο οποιος με το που εβγαιναν οι πρωτες μεταθεσεις θα με πηγαινε η σε αρματαγωγο η σε πετρελαιοφωρο (επειδη δεν ταξιδευουν πολυ) σκαει τηλ μετα απο δυο ημερες και με ενημερωνουν απο εγκαιρες πηγες οτι η προκυρηξη ειναι αποκλειστικα μονο για καραβι και συγκεκριμενα για τις καινουργιες φρεγατες.Συνεπως ο ανθρωπος που ειχα μου ειπε πως δεν μπορει να κανει τιποτα.Επισης μελος του ΓΕΝ μου ειπε πως υπαρχει περιπτωση να μας βαλουν να υπογραψουμε 18 χρονια πλευσιμα.Και κατι αλλο.13 νοεμβρη θα μας πηγαιναν σε πλοια μεχρι 12 δεκεμβρη αν θυμαμαι για να βγουμε και μετα να ορκιστουμε.αυτο απο μονο του λεει πολλα.Δε θελω να επηρεασω κανεναν. Απλα σκεφτειτε το παρα πολυ καλα.Εγω ειμαι 20 χρονων και εφυγα γιατι δε θελω να καταστρεψω τη ζωη μου.Δεν ειναι τυχαιο πως δεν ακους ουτε ενα θετικο για το ναυτικο. Ακομα και στο στρατοπεδο ολοι τα χειροτερα ελεγαν.Καλη επιτυχια
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Εσυ πως μπηκες 12 ενω ολοι παρουσιαστηκαν 24-25 αποριας αξιο... Ωστοσο οι πληροφοριες σου επιβεβαιωνονται και καλα εκανες που τα λες μπας και ταρακουνηθουν οσοι πραγματικα δεν θα το αντεξουν και να μην πηγαινουν για 1-2 μερες να καλαμπουριζουν ειναι σκληρα σε καθε σωμα με το δικο του τροπο... Ωστοσο ειμαστε και καποια ατομα αποφααισμενα παρολο που εχουμε ηδη ενημερωθει. Ευχομαι να μπουν απο εδω και περα ατομα που θα την παλεψουν γιατι και για εμας που αναμενουμε κατανταει κουραστικο.
JimΣΤ89
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τρί Ιουν 28, 2022 9:11 pm
Τοποθεσία: Μπατζης
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από JimΣΤ89 »

Καλησπέρα παιδιά όλα είναι ράδιο αρβύλα μην ακούτε τίποτα όλα είναι τέλεια μέσα και πολύ καλή ατμόσφαιρα... Και είναι επακόλουθο ότι θα πάμε καράβι όσο πρέπει άμα ήταν και δεν θέλαμε καράβι θα πηγαίναμε αεροπορία να γίνουμε πιλότοι...

Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Προσωπικα δεν ειμαι ατομο που τα παραταει ειτε ειναι ραδιο αρβυλα αυτα που λεγονται ειτε ισχυουν. Ωστοσο με τοσες αποχωρησεις ας παραδεχτουμε οτι δεν ειναι για ολους και πολλοι δεν αντεχουν αυτα που καποιοι ξερουμε οτι ειναι αυτονοητα μιας και στρατος ειναι ανεξαρτητα απο το σωμα. Στα ιδια καταληγουμε ομως. Οτι οποιος θεωρει οτι δεν θα αντεξει η οτι δεν ειναι αποφασισμενος ας αφησει θεση για καποιον που μπορει δεν ειναι κακο. Οποιος δεν μπορει υπαρχουν κι αλλες θεσεις δημοσιου πιο light και μπορει να παρει μια στολη να την φοραει σπιτι του. Αυτα απο μενα οσο σκληρα κι αν ακουγονται
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Κι οσο για τα "ηταν ονειρο μου" και τα ροζ συννεφακια δεν τα συμμεριζομαι ας τα αφησουμε για τις κοπελες του gntm. Καποια ατομα ειχαμε γνωση και των θετικων και των αρνητικων του στρατου πριν κανουμε την αιτηση και ειμαστε αποφασισμενα το τονιζω. Θα πω για τελευταια φορα κατι. Ας μπουν πλεον ατομα που θα την παλεψουν ειναι απογοητευτικο να εχουμε τοσες αποχωρησεις στην 1η βδομαδα ως επιλαχουσα με θλιβει. Οσοι κι οσες δεν εχετε ψαχτει σκεφτειτε το κι οσοι το κανετε και μπειτε να ειστε δυνατοι. Στρατος ειναι και καποια πραγματα ειναι αυτονοητα οχι ακραια.
JimΣΤ89
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τρί Ιουν 28, 2022 9:11 pm
Τοποθεσία: Μπατζης
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από JimΣΤ89 »

Σωστά και επαυξάνω Kelly αυτό με τις αποχωρήσεις γίνεται πιστεύω γιατί κανένας από αυτά τα παιδιά δεν είχε ιδέα πού έχει κάνει αίτηση απλά ή οικογένειά τους την έκανε γιατί είχαν ένα δόντι και τα σήκωσαν από το κρεβάτι ένα πρωί και τα πήγαν να παρουσιαστούν λογικό είναι τα παιδιά να κόψουν πέρα... Και φυσικά καλά κάνουν και φεύγουν να περάσουν παιδιά πού το πιστεύουν το θέλουν αγαπάνε το ΠΝ ή θα μάθουν να το αγαπήσουν.

Μακάρι όσα παιδιά ακόμα περιμένουν να χτυπήσει το τηλέφωνο για να τούς καλέσουν...

Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Ειμαι ενα απο αυτα τα παιδια και δεν το κανω για να βγαλω κακια λεγοντας ολα αυτα το λεω γιατι δεν ειναι καθολου κακο να μην ειναι για ολους ο στρατος ειναι απολυτα φυσιολογικο γιατι ειναι κατι σκληρο για καποια ατομα οπως αποδειχτηκε... Δεν παει να πει οτι καποιος ειναι αχρηστος αν δεν τα καταφερει στο στρατο αλλα δεν ειναι για ολους καλο θα ειναι ομως ολοι οσοι εχουμε μεινει επιλαχοντες να μην σκεφτομαστε εγωιστικα να τα ζυγισουμε κι αν δεν ειμαστε σιγουροι να κανουμε πισω. Αλλιως τσαμπουκα γερα και αντεχουμε. Ειναι πολυ αδικο να παμε για 1-2 μερες μην εχοντας ψαχτει ενω καποιο αλλο παιδι που εχει ψαχτει σε ολα να περιμενει να χτυπησει το τηλεφωνο...
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

Τι να διαλέξω άραγε;18 χρόνια πλεύσιμα ή τυλιχτής στο σουβλατζίδικο; Έχω κι άλλη μια επιλογή όπως είπε μια κοπέλα που ήταν όνειρο ζωής της πιο πάνω και δικό μου... Μοντέλο στο gntm
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Παιδια κακα τα ψεματα τα "ονειρα ζωης" ειναι για πριγκιπισσες η ζωη ειναι σκληρη αυτα ακουγονται οντως στο gntm. Κι οποιος θελει αποκατασταση τρεχουν πολλες προκυρηξεις δημοσιου πιο ξεκουραστες ομως θα χτυπιεμαι μην μπαινετε στρατο για να βαλετε τη στολη για 1-2 μερες για χαβαλε δεν ειναι για ολους σεβαστο και λογικο. Ειμαστε κι επιλαχοντες που δεν ηταν ονειρο ζωης αλλα μπορουμε να σφιξουμε τα δοντια στα δυσκολα...
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Κι αυτο θερμη παρακληση γιατι καθυστερει κι ολη διαδικασια... Ας μπουμε ατομα που την παλευουμε γιατι οντως υπαρχουμε κι υπαρχουν κι ηδη μεσα ατομα που το θελαν... Ας τελειωνουμε πια με την φυρα... Κουρασε
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

Kelly ελπίζω όταν μπεις να συνεχίσεις να γράφεις εδώ για να μας ενημερώνεις για του χρόνου κι εμάς
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Ας μπω εγω να με βοηθησει η Παναγια κι οταν μπορεσω θα ξαναγραψω... Και πιστεψε με ειμαι πολυ δικαιος ανθρωπος και δεν τα λεω ολα αυτα με κακια... Κακο ειναι να χεις κανει φουλ προετοιμασια+να δουλευεις εξω και να εισαι απολυτα προετοιμασμενος για ολα και να μπαινουν ατομα που ετυχε να χουν 100 μορια παραπανω και να καυχιουνται τα ταχα μου προσοντα τους και να την κανουν επειδη δεν ειχε ζεστο νερο και κοτολετες για φαι. Εγω θα τους εβγαζα το καπελο εκτος απο προσοντα να χουν και ΨΥΧΗ μεσα τους και να την παλευαν γιατι ο στρατος αυτο θελει οποιος δεν την εχει ας το ξανασκευτει για του χρονου η ας κανει κατι αλλο. Η στολη θελει ψυχη...
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Εχω ενα καμαρι στο πεζικο, τον ανθρωπο μου κι ειμαι περιφανη γι αυτον γιατι εχει ΨΥΧΗ μεσα του και το αξιζε να μπει. Αυτον θαυμαζω κι οχι γιατι ειμαι κοπελα του αλλα γιατι τετοια ατομα θελει ο στρατος κι ειμαι τοσο περιφανη που τους βαζει τα γυαλια εκει μεσα που ειναι.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες