Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rose
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2022 6:36 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Rose »

Παιδιά καλησπέρα. Σήμερα το πρωί μου ήρθε το χαρτί Κατάταξης . Παρουσιαζομαι Στις 15 Νοεμβρίου...
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Eleonora »

Rose έγραψε:Παιδιά καλησπέρα. Σήμερα το πρωί μου ήρθε το χαρτί Κατάταξης. Παρουσιαζομαι Στις 15 Νοεμβρίου...
Μπράβο Rose, συγχαρητήρια, καλή σταδιοδρομία,

μακάρι και οι λοιποί να έχουν ευχάριστα. Να μπαίνεις και μετά να μας λες νέα, και για την τοποθέτησή σου.Εικόνα

Styga
JANKULOVSKI
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Οκτ 18, 2022 10:09 pm
Τοποθεσία: ΠΟΛΙΤΗΣ
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από JANKULOVSKI »

Παιδια καλησπερα και εμενα μου ηρθε χαρτι καταταξης για 15 νοεμβρη. Μπορει να με βοηθησει καποιος που μπηκε ηδη τι ρουχα πηρε και τα σχετικα και εαν γνωριζει τι παιζει με την ειδικοτητα μου βοηθος μικροβιολογου. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Anna14
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 6:41 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Anna14 »

Καλημέρα ! Είχαμε κάτι νεότερο σχετικά με τους επιλαχόντες ;
tpk2022
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 09, 2022 12:29 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από tpk2022 »

JANKULOVSKI έγραψε:Παιδια καλησπερα και εμενα μου ηρθε χαρτι καταταξης για 15 νοεμβρη. Μπορει να με βοηθησει καποιος που μπηκε ηδη τι ρουχα πηρε και τα σχετικα και εαν γνωριζει τι παιζει με την ειδικοτητα μου βοηθος μικροβιολογου. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Τα ρούχα που δίνουν είναι 3 αλλαξιες αγγαρείας, φανελάκια, κάλτσες, εσώρουχα, πιτζάμες και μαγιό. Εννοείται χρειάζεται να έχετε πολιτικά ρούχα δηλαδή με αυτά που θα μπείτε και μια αλλαξια αθλητικης περιβολής διότι κάνουμε και γυμναστική κάποιες φορές.

Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Γεια σαςΕίμαι εξόδου οπότε μπορώ και να σας γράψω.

Κλήθηκε το δεύτερο γκρούπ επιλαχόντων. Αποχωρήσεις είχαμε λίγες τις τελευταίες δυο εβδομάδες.

Οι γυναίκες μέσα κατά κάποιο περίεργο λόγο, νομίζουν ότι θα είναι όλες σε γραφείο και χωρίς ταξίδι και δεν παραιτήθηκε καμία. Οι παραιτήσεις είναι μόνο από άντρες. Από κει και πέρα, οκ.

Τα πράγματα στον στόλο είναι δύσκολα. Στόχος μου είναι το σχολείο των ΟΥΚ-ΣΑΠ.

Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Καλο ηταν να ξεκαβαλισουν καποια ατομα το ροζ συννεφακι αν εχουν αυτην την ψευδαισθηση οτι δεν θα χουν ταξιδια κι ολοι θα πιασουν γραφειο γιατι μετα θα φευγουν και θα πρεπει να πληρωσουν κιολας... Με εκτιμηση...
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Πέρυσι έφυγαν 250 άτομα με Ι3 ψυχολογικό. Δεν πλήρωσαν τίποτα.
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Αν το θεωρουν δικαιο καποιοι να στερουν θεσεις σε ατομα που μπορουν και θελουν και αφου εχουν κανει την πλακα τους παραιτουνται τοτε σε ωραια κοινωνια ζουμε θα παμε πολυ μπροστα.
Ρambo No8
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 7:39 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Ρambo No8 »

Kelly έγραψε:Αν το θεωρουν δικαιο καποιοι να στερουν θεσεις σε ατομα που μπορουν και θελουν και αφου εχουν κανει την πλακα τους παραιτουνται τοτε σε ωραια κοινωνια ζουμε θα παμε πολυ μπροστα.
αν και σε εκτιμώ σαν άνθρωπο εδώ θα διαφωνήσω... Δεν νομίζω αυτοί που ξεκίνησαν εξ αρχής να θέλησαν να φύγουν... Δεν υπήρχε πλάκα στους γιατρούς... Τα αθλήματα... Και γενικά σε όλο αυτό το άγχος... Είμαι άνθρωπος που δεν έχει μόρια δεν διάβαζα παραπάνω δεν έδωσα για υπολογιστές... Σε αυτό φταίω εγώ που είμαι επιλαχών... Τέλος πάντων τα παιδιά που μπήκαν και έφυγαν δεν νομίζω να ήθελε κανείς να φύγει την πρώτη μέρα που μπήκαν... Έχω μιλήσει κι εγώ γι αυτούς άσχημα... Αλλά αργότερα κατάλαβα ότι ο ανθρώπινος εγκέφαλος κρέμεται από μια κλωστή... Ποιός ξέρει τι θα είδαν η τι κατάλαβαν
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Δεν θα πρεπε να ειναι ολα μορια λοιπον θα πρεπε να επιμεινουν λιγο κι οι ψυχιατροι και να μελετησουν σαν χαρακτηρα καποιον ενδεχομενως διαφορετικη διαδικασια... Καποιοι επρεπε να γνωριζουν που πανε λυπαμε στην προκειμενη λυπαμε λιγο παραπανω καποια ατομα που για 50 η 100 μορια μειναμε εξω και ισως ειχαμε περισσοτερη θεληση και πιγμη γιατι ενδεχομενως εχουμε περασει καποιες δυσκολιες σε δουλειες κι αυτο μας φαινεται παιχνιδακι... Δεν θα χαιδεψω τα αυτια κανενος εκτος απο ακραιες περιπτωσεις λυπαμαι η ζωη ειναι σκληρη και δεν τα παραταμαι με την πρωτη δυσκολια...
Strt34
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Οκτ 28, 2022 1:50 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Strt34 »

Δεν τελειώνει ο κόσμος με μια προκήρυξη, με το ν κάθεσαι Κ να γραφεια τέτοια δν κερδίζεις τίποτα
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Οποιος θιγεται κακως ας κανει την δουλιτσα του και φορουμ ειναι ας λεω εγω την αποψη μου κι ο καθενας τη δικη του.
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Σαφως τιποτα δεν τελειωνει κι αδικιες θα υπαρχουν οπως και δικαια πολλες φορες. Το οτι υπαρχουν ατομα που το καλαμπουρισαν ισχυει ομως λυπαμαι οπως υπαρχουν και παιδια που εχουν πιγμη κι ειναι αξια και την παλευουν και μπραβο τους. Δεν καταλαβαινω το οτι καποιοι θιγεστε
Stellaki
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 04, 2022 11:40 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Stellaki »

Steve DYK μάθατε μήπως πότε θα γίνει η Ορκωμοσία; Επίσης ισχύει ότι θα βγείτε καράβι; Κι αν ναι, πότε περίπου;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες