Υποψήφιοι ΕΠΟΠ Ειδικών Αποστολών (ΕΔ) 2022

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
E.D.
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Απρ 25, 2021 12:43 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι ΕΠΟΠ Ειδικών Αποστολών (ΕΔ) 2022

Δημοσίευση από E.D. »

Όχι εγώ προσωπικά δεν ξέρω κανέναν
Meow
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Σεπ 14, 2022 8:07 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι ΕΠΟΠ Ειδικών Αποστολών (ΕΔ) 2022

Δημοσίευση από Meow »

Καλησπερα, θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας εάν γνωρίζει κάποιος. Έλαβα μέρος στην προκυρηξη για εποπ φέτος. Έγινε αποδεκτή και πέρασα και τις αθλητικές δοκιμασίες. Συγκέντρωσα 570 μορια. Ωστόσο έχω δηλώσει ειδικότητα ειδικών αποστολών που παίρνουν μόνο 16 άτομα για την συγκεκριμένη. Νομιζα αφού Ολοκλήρωσα επιτυχώς τα αθλήματα θα είχα περάσει όμως ενημερώθηκα ότι πρέπει να γίνει καταμέτρηση μορίων ξανά για να επιλέξουν ποιος θα καταταγεί εντελει. Εχω πιθανότητες με 570 μορια;
Efthimisss99
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2022 2:43 pm
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι ΕΠΟΠ Ειδικών Αποστολών (ΕΔ) 2022

Δημοσίευση από Efthimisss99 »

Meow έγραψε:Καλησπερα, θα ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας εάν γνωρίζει κάποιος. Έλαβα μέρος στην προκυρηξη για εποπ φέτος. Έγινε αποδεκτή και πέρασα και τις αθλητικές δοκιμασίες. Συγκέντρωσα 570 μορια. Ωστόσο έχω δηλώσει ειδικότητα ειδικών αποστολών που παίρνουν μόνο 16 άτομα για την συγκεκριμένη. Νομιζα αφού Ολοκλήρωσα επιτυχώς τα αθλήματα θα είχα περάσει όμως ενημερώθηκα ότι πρέπει να γίνει καταμέτρηση μορίων ξανά για να επιλέξουν ποιος θα καταταγεί εντελει. Εχω πιθανότητες με 570 μορια;
Περσι ο τελευταίος μπηκε με 795 μορια και επαιρνε 20 ατομα η ειδικοτητα. Φετος θα δείξει ειχαμε πολυ λιγότερες αιτήσεις εύχομαι να εισαι μεσα καλη επιτυχία
Green-Dragon99
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2022 3:22 am
Επικοινωνία:

Υποψήφιοι ΕΠΟΠ Ειδικών Αποστολών (ΕΔ) 2022

Δημοσίευση από Green-Dragon99 »

Καλημέρα, φέτος ποια ήταν η βάση για την συγκεκριμένη ειδικότητα γνωρίζει κάποιος?
EIDIKES
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Απρ 01, 2023 8:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποψήφιοι ΕΠΟΠ Ειδικών Αποστολών (ΕΔ) 2022

Δημοσίευση από EIDIKES »

Καλησπέρα με ειδικότητα οπλίτης μαχητής στη. Θητεία μου στις ειδικές δυνάμεις παίρνω μορια προϋπηρεσίας στην ειδικότητα ειδικών αποστολών και αν όχι τότε σε ποιες ευχαριστώ πολύ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες