Κατάταξη ΕΠΟΠ (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Konstantinos1908
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2022 1:21 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη ΕΠΟΠ (2022)

Δημοσίευση από Konstantinos1908 »

Καλησπερα σαςΔεν έχω καταλάβει κάτι

Γράφει στην προκήρυξη βγήκαν τα αποτελέσματα για 1.639. Δηλαδή εμένα μου ήρθε ειδοποίηση ότι είμαι κατάλληλος. Δηλαδή με πήραν η όχι. Η ας πούμε έστειλαν παράδειγμα σε 2.000 άτομα ότι είναι κατάλληλοι κ θα υπολογίζουν τα μόρια κ θα μας στείλουν ξανά η μόνο στα 1.639 έβγαλαν κατάλληλοι οτι είναι κ αν μας πήραν για να δώσουμε αθλήματα κ τα περασουμε από τους γιατρούς. Οποίος ξέρει να με βοηθησει τον ευχαριστώ πολύ.

33ΜΚ
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2021 3:05 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη ΕΠΟΠ (2022)

Δημοσίευση από 33ΜΚ »

Καλησπέρα κατάλληλοι φίλε ενδέχεται από τις 10.500 αιτήσεις που έγιναν να είναι 8 χιλιάδες αιτήσεις κατάλληλοι!Κάποιος που έστειλε σωστά τα χαρτιά του και έχει τα ανάλογα προσόντα που δήλωσε είναι κατάλληλος, από κει κ πέρα είναι όλα βάση μορίων

Μπορεί να είσαι κατάλληλος αλλά να έχεις 300 μόρια και να μη περάσεις ούτε από έξω. Με πιάνεις τι θέλω να πω;

Toon
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2022 6:31 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη ΕΠΟΠ (2022)

Δημοσίευση από Toon »

Καλησπέρα στο γκρούπ. Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα άτομα που βοήθησαν εμάς τους υποψηφίους με χρήσιμες πληροφορίες από την εμπειρία τους. Τελείωσα ΠΚΕ, πέρασα τα πάντα και τώρα περιμένουμε. Οι πιθανότητες να μην σε φωνάξουν ενώ έχεις περάσει και έχεις και σχετικά ψηλά μόρια πόσες είναι; Και πάλι ευχαριστώ πολύ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες