Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από Steve DYK »

Σήμερα περάσαμε ψυχοτεχνικα.Όλα καλά.80 άτομα ήμασταν στην λίστα οι 50 πήγαμε.

Από κει και έπειτα παιδιά.

Άκουσα κάτι εξοφρενικα πράγματα του στυλ ότι και στα 10 λεπτά να κάνουμε το μίλι περνάμε αρκεί να μην σταματήσουμε.

Όπως είπα και σε όλους τους υποψηφίους ΕΠΟΠ εκεί, εγώ προσωπικά αν δω κάτι τέτοιο θα το κάνω θέμα.

Εδώ είναι στρατός. Όχι μία θέση στα ΚΕΠ.

ΑΣ μπει καλύτερα ένα παιδί με 300 μόρια που να το αγαπάει αυτό το πράγμα, και που θα θέλει να πάει στα ΟΥΚ παρά κάποιος με 800 μόρια, και που δεν έχει την παραμικρή επαφή με τον στοιχειώδη αθλητισμό. Αυτά από εμένα. Καλή επιτυχία σε όλους.

Ioanna97k
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 3:55 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από Ioanna97k »

Άτοπο τελείως το σχόλιο σου για τα ΟΥΚ. Το πολεμικό ναυτικο εξελίσσεσαι θέλει νέες ιδικοτητες που απαιτούν γνώσεις όπως και οι νέες φρεγάτες belharra. Δεν είναι όλα ΟΥΚ στο στρατό η τεχνολογία εξελίσσεται. Δεύτερον σήμερα που μόνο ψυχοτεχνικα δεν κάναμε δεν σε ειδα να παραπονιέσαι. Μόνο ένα τεστ και στην συνέντευξη τα 2 λεπτά που ήσουν μεσα; Αυτό ήταν ψυχοτεχνικα εκεί γιατί δεν έκανες θέμα; Τρίτον οντως ακραίο να σε περνανε το μίλι σε 10 λεπτά αλλά για μένα κράτα χαμηλό προφίλ εποπ θα μπεις εποπ θα είσαι μια ζωή το να το παίζεις έξυπνος δεν θα σε κάνει ανώτερο ούτε το να ρίχνεις άτομα που θέλουν να μπουν γιατί έχουν τις γνώσεις!
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από Steve DYK »

Δεν ανέβασε κάνεις προφίλ. Εσύ θιγεσαι με το λογικό. Αν είσαι έτοιμη την Παρασκευή, καλή σου επιτυχία και σου εύχομαι να περάσεις

Είτε έχεις 1000 μόρια είτε 300. Εμένα δεν με απασχολεί.

ΕΠΟΠ θα μπω ΑΝ τελικά μπω. Και ΕΠΟΠ θα παραμείνω

Αλλά δεν θα είμαστε το ίδιο.

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από re pate kala re »

Ioanna97k έγραψε:Άτοπο τελείως το σχόλιο σου για τα ΟΥΚ. Το πολεμικό ναυτικο εξελίσσεσαι θέλει νέες ιδικοτητες που απαιτούν γνώσεις όπως και οι νέες φρεγάτες belharra. Δεν είναι όλα ΟΥΚ στο στρατό η τεχνολογία εξελίσσεται. Δεύτερον σήμερα που μόνο ψυχοτεχνικα δεν κάναμε δεν σε ειδα να παραπονιέσαι. Μόνο ένα τεστ και στην συνέντευξη τα 2 λεπτά που ήσουν μεσα; Αυτό ήταν ψυχοτεχνικα εκεί γιατί δεν έκανες θέμα; Τρίτον οντως ακραίο να σε περνανε το μίλι σε 10 λεπτά αλλά για μένα κράτα χαμηλό προφίλ εποπ θα μπεις εποπ θα είσαι μια ζωή το να το παίζεις έξυπνος δεν θα σε κάνει ανώτερο ούτε το να ρίχνεις άτομα που θέλουν να μπουν γιατί έχουν τις γνώσεις!


Άτοπο αυτό που λες εσύ οι ανάγκες και η εξέλιξη δεν αναιρούν το γεγονός ότι οι επιτυχόντες πρέπει να έχουν στοιχειώδες φυσική κατάσταση, ακόμα και διδακτορικός να είσαι αν δεν περάσεις την διαδικασία με επιτυχία είσαι ακατάλληλος για το στράτευμα, επίσης Είναι αντίθετο με το εξέλιξη και γνώσεις που λες πιο πάνω, ένα πραγμα θα σου πω και κράτα το στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος

Για τις ΕΔ άχρηστος είναι ο Κομμάτια στόκος, άχρηστος είναι και ο έξυπνος 200 κιλά, πλην εξαιρέσεων παντα

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος re pate kala re την Δευ Αύγ 29, 2022 4:25 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
zoikasa
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 26, 2022 11:47 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από zoikasa »

Γεια σας παιδιά.

Το μίλι στα 10 λεπτά ε;

Που έγινε αυτό;

Σχολή Ναυτικών Δοκίμων;

Άβαταρ μέλους
vasilisdrosop
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 11, 2022 12:17 am
Τοποθεσία: Στράτος ξηράς
Επάγγελμα: Οβα
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από vasilisdrosop »

Υγειονομικές περάσατε;
ΕΔ
Άβαταρ μέλους
Ma_var
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 04, 2022 6:09 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από Ma_var »

Καλό είναι ο καθένας να κοιτάει τον εαυτό του και όχι τι θα κάνει ο ένας και ο άλλος... Κάντε την προσπάθεια σας και αφήστε τους άλλους αν θα το κάνουν σε 10 λεπτά και τους περάσουν 🙂
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από Steve DYK »

Εν τέλη Αυτό είναι το πιο σωστό, και αυτό θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από re pate kala re »

Ma_var έγραψε:Καλό είναι ο καθένας να κοιτάει τον εαυτό του και όχι τι θα κάνει ο ένας και ο άλλος... Κάντε την προσπάθεια σας και αφήστε τους άλλους αν θα το κάνουν σε 10 λεπτά και τους περάσουν 🙂


Θα κοιτάμε τον εαυτό μας και θα αφήνουμε τους άλλους στην ησυχία τους όσο είναι σωστοί απέναντι μας και δεν προσπαθούν να μας παίξουν πουστι@ για να στο δώσω να το καταλάβεις π. Χ Πως θα σου Φαινόταν αν εσύ έχεις μοχθήσει και σου έχει γίνει ο λοκος στο διάβασμα φινιστρίνι να βγάλεις ένα πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ κόστος 20-30000 ή ΙΕΚ 10000 ένα δίπλωμα επαγγελματικό 700-1000 γιατί το επαγγελματικό προϋποθέτει και ερασιτεχνικό, πτυχίο ξένης γλώσσας 2-3000, έχεις βγάλει Χ αριθμό μορίων και είσαι 1η επιλαχών Έρθω εγώ και χωρίς να έχω τα μόρια σου και είμαι 30 άτομα πίσω σου και έρθω και σου φάω την θέση πως θα σου φανεί αυτό; Λογικά δεν θα σου αρέσει καθόλου και κατα πάσα πιθανότητα θα κινηθείς και νομικά, επομένως τα αθληματα γιατί να αποτελούν εξαίρεση

Ξυπνήστε και Καταλάβετε το έξης

ΕΠΙΤΥΧΙΑ = Μόρια + επιτυχία στα ψυχοτεχνικά + επιτυχία στα Υγειονομικά + επιτυχία στα αθλήματα

Οπότε αφήστε Τα πατατάκια κάτω και πάρτε τα πόδια σας και τραβάτε να Προπονηθείτε

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος re pate kala re την Δευ Αύγ 29, 2022 8:35 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από re pate kala re »

Αλλά τι λέω στην χώρα μας από την μία έχουμε τους συμπολίτες μας που προσπαθούν και μοχθούν να πετύχουν κάτι, από την άλλη έχουμε τους συμπολίτες μας κοπριές που είναι φυγόπονοι καλοπερασάκηδες και θέλουν με 10 λεπτά το μίλι ή με μια έλξη να φάνε θέσεις συνυποψήφιων τους, είναι Οι ίδιοι κόπροι που άμα τους φας την σειρά στο atm θα κάνουν ολόκληρη διάλεξη για τα ανθρώπινα δικαιώματα

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος re pate kala re την Δευ Αύγ 29, 2022 8:33 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Ma_var
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 04, 2022 6:09 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από Ma_var »

Και να το πας δικαστικά πιστεύεις ότι θα βρεις το δίκαιο σου; Εσύ πιστεύεις στον εαυτό σου; Τα έχεις τα αθλήματα; Έχεις μόρια; Τότε δεν έχει να φοβηθείς τίποτα και κανέναν... Οποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από re pate kala re »

Ma_var έγραψε:Και να το πας δικαστικά πιστεύεις ότι θα βρεις το δίκαιο σου; Εσύ πιστεύεις στον εαυτό σου; Τα έχεις τα αθλήματα; Έχεις μόρια; Τότε δεν έχει να φοβηθείς τίποτα και κανέναν... Οποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα


Ναι όταν πας δικαστικά και έχεις Λόγο θα κερδίσεις υπάρχει δεδικασμένο, επίσης Δεν Έχει σχέση αν πιστεύω εγώ στον εαυτό μου αλλά ότι δεν έχει το διακαίομαι καμία κοπριά να μου φάει την θέση με πουστιά Την θέσει με μίλι 10 λεπτα, όπως και εσύ θα αντιδράσεις αν έχεις 500 μόρια και σου φάω Την θέση εγώ με 400 είναι ακριβός το ίδιο

Επιτυχία = Μόρια + επιτυχία Στις ΠΚΕ

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις κοπριές λέω τους ανάξιους υποψήφιους που όλον τον χρόνο αράζουν καναπέ με πίτσες μπύρες και ξεκινάνε να πάνε στάδιο 10 μέρες πριν τις ΠΚΕ κόβονται και μιλάνε για Αδικία και δύσκολα αθλήματα ή τους υποψήφιους που που ξεκινάνε και αυτοί 10 μέρες πριν τα τεστ τις προπονήσεις και έχουν την απαίτηση με 10 λεπτα μίλι Να φάνε θέσεις αξίων και σε καμιά περίπτωση δεν αναφέρομαι σε υποψήφιους που εδώ και μήνες στάζουν στα στάδια απλά για τον Χ Ψ λόγο κόπηκαν

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος re pate kala re την Δευ Αύγ 29, 2022 9:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
JimΣΤ89
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τρί Ιουν 28, 2022 9:11 pm
Τοποθεσία: Μπατζης
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από JimΣΤ89 »

Πολλοί το παίζουν άντρες Εικόνα Και όταν μπούνε κλαίνε γιατί τούς ήρθε μετάθεση για καράβι και κλαίγονται για να βγούνε Ι5 ή να τούς πάνε καντηλαναφτες στο Λυκαβηττό ΕικόναΕικόνα. Και κάτι κοριτσαροι Βαράνε 12 ώρες βάρδια στην γέφυρα σε φρεγάτα στο Αιγαίο 4 μήνες μακριά από την σπίτι τούς... Ξυπνάτε ψαρουκλες... Και περιμένουμε από κάτι τυπακια να μας σώσουν από τον εχθρό πού το παίζουν μάχιμοι ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα.

Ούτε για φελοι δεν κάνετε μερική εδώ μέσα Εικόνα.

JimΣΤ89
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τρί Ιουν 28, 2022 9:11 pm
Τοποθεσία: Μπατζης
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από JimΣΤ89 »

ΥΓ: Και άμα σας περίσσεψαν μόρια αφού μπείτε και έχετε τα κότσια και πάτε καράβι να τα βάλετε δίπλα στο καταρτι και διαλέξτε πού θέλετε να κάθεστε άντρες τις δεκάρας... Χαχαχα

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές επιδόσεις ή μόρια;

Δημοσίευση από re pate kala re »

JimΣΤ89 έγραψε:ΥΓ: Και άμα σας περίσσεψαν μόρια αφού μπείτε και έχετε τα κότσια και πάτε καράβι να τα βάλετε δίπλα στο καταρτι και διαλέξτε πού θέλετε να κάθεστε άντρες τις δεκάρας... Χαχαχα



Αν αυτά Που λες πάνε σε μένα μάλλον δεν κατάλαβες τι έγγραψα, βασικά δεν κατάλαβες Το νόημα όσων έγγραψα

ΥΓ. Δεν ξέρω αν Θεωρούμε της δεκάρας στους 14 μήνες θητείας έγραψα από επιλογή μου 30 μέρες βράχο και 27 μέρες σε φυλάκιο και οι 57 σαν αρχιφύλακας έχοντας υπο την ευθύνη μου ψυχές και χωρίς στρατιώτης Μου ή ΕΠΟΠ να πάθει γρατσουνιά, τώρα εσύ που είσαι του ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ του εκατομμυρίου να δούμε που θα κάτσεις

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος re pate kala re την Δευ Αύγ 29, 2022 11:06 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης