Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Elenink

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Elenink »

Όποιος γνωρίζει για αστυφυλάκων ας απαντήσει τα εντός σχολής εάν υπάρχουν σκληρά καψωνια γενικά το πρόγραμμα της σχολής.
georgekir
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Δευ Απρ 18, 2022 11:01 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από georgekir »

Ελενη ψαξε στο φορουμ και υπαρχει ειδικο θεμα για τις συνθηκες και τη ζωη στη σχολη αστυφυλακων. Περιλιπτικα ομως μπορω να σου πω οτι ειναι πολυ πιο "χαλαρα" απο μια αντιστοιχη παραγωγικη σχολη των ΕΔ.
fsafsa

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από fsafsa »

Elenink έγραψε:Όποιος γνωρίζει για αστυφυλάκων ας απαντήσει τα εντός σχολής εάν υπάρχουν σκληρά καψωνια γενικά το πρόγραμμα της σχολής.


Μάθε πρώτα να ξεχωρίζεις τα θέματα σε ένα φόρουμ και άσε τα υπόλοιπα, δεν παλεύεστε λέμε.

yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

Δεν μπήκα για λίγο καιρό και έχασα επεισόδια !

α.Fenia77, συγχαρητήρια για τη μικρή ! Καλή σταδιοδρομία !

β.Kelly, τί έγινε ; Σε ποιο στάδιο βρίσκεται η δική σου περίπτωση ; Σε ποιο επιλαχόντα βρίσκονται ;

KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

Τελευταίος επιλαχών σειρά 17 ΣΜΥΑ Γελ 90%Τεχνολογικής εκπαίδευυσης.Είμαι σειρά Εικόνα24.

Μάλλον δεν θα γίνει τίποτα. Ξεκίνησα στη σχολή που πέρασα, απογοητευμένη, γιατί πλησίασα τόσο πολύ.

Ελευθερία

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Ελευθερία »

KELLY μην απογοητευεσαι καθόλου, μπορείς να κάνεις 10% για του χρόνου! Άμα το θες πολύ καν' το και δεν έχεις να χάσεις κάτι. Και μπορείς να κάνεις και δεύτερο 10% αν πάει κάτι στραβά.
KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

Οι επιλαχόντες ειναι μέχρι τέλος Δεκεμβρίου αλλά εννοειται δυσκολευουν τα πράγματα. Δυστυχώς την έχασα για πολύ λίγα μόρια την βάση της και πολύ λιγότερα τώρα στους επιλαχόντες. Δεν νομίζω να κανω 10%πάλι ΠΚΕ κτλ, γιατί έδωσα δεύτερη φορά και ήδη έχω χάσει 1 χρονιά. Ισως να μου δείχνει ότι δεν πρέπει να πάω.Εύχομαι μεσα από την καρδιά μου καλή σταδιοδρομία στους υπόλοιπους που έχουν μπει ή θα μπουν.

Ελευθερία

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Ελευθερία »

Δεν χρειάζεται να χάσεις πάλι χρονια για να δώσεις πκε μπορείς να πας κανονικά στη σχολή σου και απλά όταν θα είναι οι πκε να πας να δώσεις. Εκτός αν δεν θέλεις. Κι εγώ έδωσα δυο φορές δεν πέρασα και έκανα 4% φέτος αλλά πάλι δεν τα κατάφερα γτ είχα λίγα μόρια. Είμαι ήδη σε μία σχολή αλλά θα δώσω ξανά το 2024 πανελλήνιες χωρίς να παρατήσω τη σχολη που είμαι. Απλά επειδή την έχασες για λίγα μόρια Πιστεύω αν ξαναπροσπαθήσεις θα είσαι ήδη μέσα. Είπαν κι όλας ότι θα αυξηθούν οι εισακτέοι.Από κει και πέρα εξαρτάται από εσένα και πόσο το θες. Καλή σταδιοδρομία σου εύχομαι και καλή επιτυχία σε ότι και να κάνεις.

K.T

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από K.T »

Kelly μην απογοητεύεσαι ακόμη δεν τελείωσε τίποτα. Όπως είπε και η άλλη η κοπέλα μπορείς Να κανείς 10% φέτος. Απλά ξεκινά αθλήματα μην μείνεις πίσω. Και γω φέτος που έδινα 2η φορά έχασα την σχολη για 50μορια αλλά αποφασισα να ξαναδωσω και Τρίτη γιατί θέλω να την πετύχω. Δυσκολεύομαι 1000ρι αλλά ελπίζω να τα καταφέρω.
Kelly

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Ευχαριστώ για την ενθάρρυνση, το εκτιμώ ιδιαίτερα, απλά τώρα είμαι απογοητευμένη και σίγουρα δεν ξαναδίνω απλά ίσως όταν βγουν οι προκηρύξεις ίσως δηλώσω για το 6%. Ημουν μόνο 100 μόρια και ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι θα με καλέσουν.
KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

FENIA 77 καλή σταδιοδρομία στη κόρη σας. Εξαρχής ήμουν σίγουρη. Εύχομαι τα καλύτερα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες