Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Vasil

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Vasil »

Με πήραν τηλ από το τμήμα ότι βγήκε το προγραμμα ΠΚΕ αλλά δεν το βρίσκω πουθενά.
Δεν ανέβηκε ακομα; Οποίος ξέρει ας απαντησει
Επισκέπτης

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πως λέτε να κυμανθούν τα μόρια φέτος ;
superdracula

Υγειονομικές Εξετάσεις Αστυνομία

Δημοσίευση από superdracula »

Καλησπέρα στο φόρουμ, σκοπεύω να να μπω στην σχολή αστυφυλάκων του χρόνου αλλά ανησυχώ για τις υγειονομικές εξετάσεις και συγκεκριμένα στο κομμάτι τής "όρασης" έχω πάει σε οφθαλμίατρο και μου είπε ότι βλέπω ΟΡΙΑΚΑ 10/10 με γυαλιά, δηλαδή δεν είναι σίγουρο αν περνάω το όριο αλλά είμαι πολύ κοντά και θα ήθελα αν ξέρετε από προσωπική σάς εμπειρία να μου πείτε αν θα με κόψουν επειδή "χάνω" λίγο ή αν οι εξεταστές είναι ελαστικοί σε τόσο μικρές αποκλίσεις στα όρια. Δεν επιδέχεται διόρθωση με laser
Επισκέπτης

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εκτίμηση για τις βάσεις ;
Άβαταρ μέλους
hazardous
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2022 11:55 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από hazardous »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 12:56 am Εκτίμηση για τις βάσεις ;
Καταλαβαίνω απολύτως το άγχος που έχετε για τις βάσεις, άλλα οτι ειναι να γινει θα γινει. Καλυτερα να περασετε το καλοκαιρι σας χωρις να το εχετε αγχος ολη τη μερα. Άμα με το καλο μπειτε θα ειστε και ξεκουραστει και θα γινει το ονειρο σας πραγματικοτητα. Αν οχι γιατι υπαρχει και αυτη η πιθανοτητα δεν θα μπουν ολοι βλεπετε απο εκει και περα τι θα κανετε. Καλη επιτυχια ευχομαι σε ολους
Των δ' επιλέκτων η αρετή
Petros2227

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Petros2227 »

Γειά σας έχασα την αστυφυλακων για 70 μορια με το σύστημα του 10%2022 με ειδική κατηγορία τριτεκνων υπάρχει περίπτωση να είμαι επιλαγχων έχω πιθανοτητες να εισελθώ στο σώμα; Μπορώ να ρωτήσω στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής μου;
Jessica

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Jessica »

Παιδιά υπάρχει περίπτωση να καθυστερήσουν να μας καλέσουν στη σχολή; Περιμένουν οι διοριστέοι να υπογραφεί η ΚΥΑ για την εισαγωγική σχολή των εξωτερικών φρουρών καταστημάτων κράτησης της προκήρυξης 9κ του ΑΣΕΠ 2021 και θα εκπαιδευτούν στη σχολή στη Κομοτηνή.
Υπάρχει περίπτωση να είμαστε μαζί το ίδιο χρονικό διάστημα η δεν γίνεται?
Molode

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Molode »

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα για μεικτή σχολή. Αυτοί λογικά θα μπούνε αρχές Σεπτεμβρίου. Αν ξέρει κάποιος κάτι να μας πει
Axiomatikos

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Axiomatikos »

Συμφωνα με το προγραμμα της Σχολης Αστυφυλακων οι 2ετεις και οι 3ετεις δοκιμοι αστυφυλακες επανερχονται στις σχολες που φοιτουν την κυριακη 22/10/2023. Για τους 1ετεις δεν εχει καθορισθει ακομα ημερομηνια εισαγωγης. Ο βασικος λογος ειναι η επαναλειτουργια απο φετος των Τμηματων Δοκιμων Αστυφυλακων σε Γρεβενα και Ναουσα οπου συνολικα θα φοιτησουν 450 1ετεις δοκιμοι. Επειδη οι εν λογω σχολες ηταν κλειστες πολλα χρονια απαιτειται χρονος μεχρι να ειναι ετοιμες απο υλικοτεχνικη αποψη και στελεχωση τους με το απαραιτητο εκπαιδευτικο αστυνομικο προσωπικο. Πιθανοτατα η εισαγωγη σας θα λαβει χωρα εντος Νοεμβριου
909

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από 909 »

Είμαι 9 επιλαχόν στην σειρά των πολυτέκνων γνωρίζει κάποιος αν υπάρχουν πιθανότητες να με πάρουν και γενικότερα να ελπίζω ή να ξανά δώσω πανελελε
giannhs20

Re: Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από giannhs20 »

Καλησπέρα. Εγώ για 100 μόρια δεν έπιασα την αστυφυλάκων και πριν κάνα μήνα ήμουν 32 θέση επιλαχοντων και άκουσα ότι έφυγαν καμία 20 άτομα... Ξέρει κάποιος αν έχω πιθανότητες να μπω;
Giannhs00

Re: Σχολή Αστυφυλάκων - Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Giannhs00 »

Καλησπέρα σας... Είμαι 12ος επιλαχών λογικά (λέω λογικά καθώς μπορεί να έχω πέσει και άλλες θέσεις) γνωρίζει κάποιος αν έχω πιθανότητες να με πάρουν;
Άβαταρ μέλους
hazardous
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2022 11:55 pm
Επικοινωνία:

Re: Σχολή Αστυφυλάκων - Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από hazardous »

Giannhs00 έγραψε: Τετ Οκτ 25, 2023 10:56 am Καλησπέρα σας... Είμαι 12ος επιλαχών λογικά (λέω λογικά καθώς μπορεί να έχω πέσει και άλλες θέσεις) γνωρίζει κάποιος αν έχω πιθανότητες να με πάρουν;
και ο τελευταίος επιλαχών έχει πιθανότητες να μπει, αλλά εμείς πως να ξέρουμε πόσοι θα φύγουν ;
Kαλή τύχη από εμένα.
Των δ' επιλέκτων η αρετή
Giannhs0

Υποψήφιοι Σχολής Αστυφυλάκων (2023)

Δημοσίευση από Giannhs0 »

Ε στο περίπου πόσα άτομα φεύγουν από την σχολή για να υπολογίζω
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες