Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
PALIOURASOBA.PN
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2021 1:33 am
Τοποθεσία: OBA
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από PALIOURASOBA.PN »

Καλησπέρα σε όλους αίτηση που κάνουμε ;

ακόμα δεν έχει ανοίξει η εφαρμογή απ ότι βλέπω

ρίξτε λινκ να μπαίνουμε πιο εύκολα

Kemi1000
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Ιαν 10, 2022 11:48 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kemi1000 »

Γίνεται να πας έφεδρος άξιοματικος στρατού ξηράς και μετά να πας ΕΠΟΠ Πολεμικόυ Ναυτικού;

Nickolas24
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 20, 2021 6:46 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Nickolas24 »

Εννοείται Θα μοριοδοτηθεις με τους υπηρετησιμους μήνες που εκπληρώσες επί 10.
Άβαταρ μέλους
andreas2021
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τετ Απρ 07, 2021 1:11 pm
Τοποθεσία: ΕΠΟΠ ΠΝ
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από andreas2021 »

Λογικά θα ανοίξει από μέρα σε μέρα, άλλωστε εκ των πραγμάτων κάνεις δεν μπορεί να κάνει ακόμα αίτηση μέχρι να περάσει από τους ιδιωτικους/νοσοκομειακος γιατρούς
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

andreas2021 έγραψε:Λογικά θα ανοίξει από μέρα σε μέρα, άλλωστε εκ των πραγμάτων κάνεις δεν μπορεί να κάνει ακόμα αίτηση μέχρι να περάσει από τους ιδιωτικους/νοσοκομειακος γιατρούς
αρχισαμε παλι τα περσινα... Λοιπον γιατρους εχεις το δικαιωμα να περασεις απο την ημερα εκδοσης της προκηρυξης αυτο που γραφεις ειναι λαθος πρωτα στελνεις την αιτηση και μετα σου εμφανιζει το φυλλο για τα ιατρικα το οποιο εκτυπωνεις και μετα περνας γιατρους. Το χαρτι αυτο με τις υπογραφες πρεπει να το εχεις μαζι στις πκε που θα γινουν περιπου τον ιουνιο, περυσι πηγαν ολοι απο μαρτιο απριλιο και περασαν ιατρικα και πολλοι πληρωσαν κιολας γιατι πηγαν σε ιδιωτικα και στο τελος ουτε τους καλεσαν στις πκε οποτε εχασαν και χρονο και χρημα

Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από re pate kala re »

anonymous19970 έγραψε:αρχισαμε παλι τα περσινα... Λοιπον γιατρους εχεις το δικαιωμα να περασεις απο την ημερα εκδοσης της προκηρυξης αυτο που γραφεις ειναι λαθος πρωτα στελνεις την αιτηση και μετα σου εμφανιζει το φυλλο για τα ιατρικα το οποιο εκτυπωνεις και μετα περνας γιατρους. Το χαρτι αυτο με τις υπογραφες πρεπει να το εχεις μαζι στις πκε που θα γινουν περιπου τον ιουνιο, περυσι πηγαν ολοι απο μαρτιο απριλιο και περασαν ιατρικα και πολλοι πληρωσαν κιολας γιατι πηγαν σε ιδιωτικα και στο τελος ουτε τους καλεσαν στις πκε οποτε εχασαν και χρονο και χρημα
Εσύ φταις που κάθεσαι και απαντάς σε παιδάκια που δεν είναι ικανά ουτε μια απλή αίτηση να διαβάσουν και να την καταλάβουν

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Μαρ 30, 2022 12:40 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
George 98
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 26, 2022 11:29 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από George 98 »

Dyk τα μόρια προϋπηρεσίας από το εμπορικό ναυτικό (μηχανικών) μετράνε στην ειδικότητα τ/συνεργείων ή μόνο στην ειδικότητα τ/μηχ Που αναγράφεται το πτυχίο ; Να υποθέσω ότι τ/συνεργείων είναι Στεργιάδη ειδικότητα;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Η ειδικότητα είναι στεριανή, ναι. Το εάν θα λάβεις τα σχετικά μόρια της προϋπηρεσίας δε μπορώ να το γνωρίζω. Το εάν δηλαδή θα κρίνουν το αντικείμενο της προϋπηρεσίας σου ως συναφές.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος D.Y.K την Δευ Μαρ 28, 2022 8:30 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από re pate kala re »

George 98 έγραψε:Dyk τα μόρια προϋπηρεσίας από το εμπορικό ναυτικό (μηχανικών) μετράνε στην ειδικότητα τ/συνεργείων ή μόνο στην ειδικότητα τ/μηχ Που αναγράφεται το πτυχίο ; Να υποθέσω ότι τ/συνεργείων είναι Στεργιάδη ειδικότητα;


Νομίζω ναι εφόσον το πτυχίο σας είναι ισοδύναμο με του μηχανολόγου μηχανικού

Άβαταρ μέλους
andreas2021
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τετ Απρ 07, 2021 1:11 pm
Τοποθεσία: ΕΠΟΠ ΠΝ
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από andreas2021 »

re pate kala re έγραψε:Εσύ φταις που κάθεσαι και απαντάς σε παιδάκια που δεν είναι ικανά ουτε μια απλή αίτηση να διαβάσουν και να την καταλάβουν


Έχετε δίκιο και χίλια συγγνώμη στους νέους υποψηφίους καθώς και σε εσάς, τους γιατρούς τους περνάς όποτε θες αρκεί να είναι μετά την ημερομηνία του ΦΕΚ και πριν τις ΠΚΕ και το πιο ντροπιαστικό είναι ότι προσωπικά είμαι επιτυχόν ΕΠΟΠ στο ΠΝ (όπως φαντάζομαι και ο re pate kala re στον ΣΞ γιατί θυμάμαι ότι μιλούσαμε και πέρσι στο αντίστοιχο νήμα για τους επιτυχόντες) της περασμένης προκύρηξης και υπηρετώ εκεί αυτή τη στιγμή και εγώ ο ίδιος επειδή δεν πίστευα ότι θα ήμουν επιτυχόν δεν είχα ασχοληθεί να περάσω γιατρούς και έτρεχα τις 3-4 μέρες μεταξύ της ανακοίνωσης των πινάκων μοριών και της έναρξης των ΠΚΕ. Δεν ξέρω τι κάψιμο έφαγα και το είπα αυτό παραπάνω. Στις επόμενες απαντήσεις μου θα είμαι πιο ακριβής. Και πάλι χίλια συγγνώμη!

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Μαρ 30, 2022 12:39 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
re pate kala re
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1568
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 23, 2020 1:43 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από re pate kala re »

re pate kala re έγραψε:Έχετε δίκιο και χίλια συγγνώμη στους νέους υποψηφίους καθώς και σε εσάς, τους γιατρούς τους περνάς όποτε θες αρκεί να είναι μετά την ημερομηνία του ΦΕΚ και πριν τις ΠΚΕ και το πιο ντροπιαστικό είναι ότι προσωπικά είμαι επιτυχόν ΕΠΟΠ στο ΠΝ (όπως φαντάζομαι και ο re pate kala re στον ΣΞ γιατί θυμάμαι ότι μιλούσαμε και πέρσι στο αντίστοιχο νήμα για τους επιτυχόντες) της περασμένης προκύρηξης και υπηρετώ εκεί αυτή τη στιγμή και εγώ ο ίδιος επειδή δεν πίστευα ότι θα ήμουν επιτυχόν δεν είχα ασχοληθεί να περάσω γιατρούς και έτρεχα τις 3-4 μέρες μεταξύ της ανακοίνωσης των πινάκων μοριών και της έναρξης των ΠΚΕ. Δεν ξέρω τι κάψιμο έφαγα και το είπα αυτό παραπάνω. Στις επόμενες απαντήσεις μου θα είμαι πιο ακριβής. Και πάλι χίλια συγγνώμη!

Είσαι ωραίος και μόνο που μπήκες στην διαδικασία να παραδεχτείς το λάθος σου

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Μαρ 31, 2022 5:40 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ydneas
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Τετ Σεπ 11, 2019 7:16 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από ydneas »

re pate kala re έγραψε:Είσαι ωραίος και μόνο που μπήκες στην διαδικασία να παραδεχτείς το λάθος σου
πρέπει να κάνουμε την αίτηση και μετά να περάσουμε γιατρούς; Ή μπορούμε και πριν την αίτηση κατεβάζοντας τη καρτέλα απ' την προκήρυξη;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Μαρ 31, 2022 5:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

ydneas έγραψε: πρέπει να κάνουμε την αίτηση και μετά να περάσουμε γιατρούς; Ή μπορούμε και πριν την αίτηση κατεβάζοντας τη καρτέλα απ' την προκήρυξη;
δεν μπορεις να το κανεις αυτο γιατι μολις στειλεις την αιτηση θα σου δωσει εναν αριθμο πρωτοκολλου ο οποιος θα βρισκεται πανω στο δελτιο με τους γιατρους

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Μαρ 31, 2022 5:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες