Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
KEOAX
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 26, 2021 6:46 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από KEOAX »

KEOAX έγραψε:Εφόδους κάνουν κανονικά στους θαλάμους αν κάποιος πιαστεί με κινητό στο χέρι *ανάλογα την απόφαση του Λοχαγού ή ανάλογα σε ποιον ανώτερο θα πέσει, θα βγει στην αναφορά Τάγματος ως αδικαιολογήτος με κινητό! Υπάρχουν και αξιωματικοί που μπορεί να μη πουν τίποτα!*****Δικαιολογία τύπου ξέχασα να το δώσω δε πιάνει!****

Τα πράγματα εκεί ξαναλέω είναι πολύ αυστηρά! Και μη περιμένετε να φάτε φαγητό στα μαγειρεία! Και αν θέλετε να με ακούσετε ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ!

Αν κάποιος μπορεί να ανταπεξέλθει στα οικονομικά καλώς αν όχι φυσικά δύσκολα τα πράγματα!



Maximos96
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Σεπ 27, 2022 10:25 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Maximos96 »

Ρε παιδιά κατανοηστε λίγο ότι ο σκοπός είναι σπάσιμο του τσαμπουκά και του αέρα και τίποτα περισσότερο. ΗΡΕΜΊΑ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΊΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΜΕ.

Όχι και αναφορά γιατι θα σε βρει ο άλλος με το κινητό στο θάλαμο. Αυτό θα συμβεί μόνο εάν η συσκευή δεν είναι η προβλεπόμενη. Δηλαδή χωρίς κάμερα. Αν είναι χωρίς κάμερα δεν έχεις υπηρεσία ή οτιδήποτε σχετικό (είσαι ελεύθερος δηλαδή) και σκασει μύτη ο λοχαγός ξέρω γω θα αου πει τι; ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΆ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΣΠΆΣΙΜΟ ΝΕΎΡΩΝ. Είμαστε νέο αίμα έχει καυλωμενους η αυλωνα μπόλικους μην μασάτε. Υπομονή και γερό στομάχι!

Maximos96
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Σεπ 27, 2022 10:25 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Maximos96 »

KEOAX έγραψε:
KEOAX έγραψε:Εφόδους κάνουν κανονικά στους θαλάμους αν κάποιος πιαστεί με κινητό στο χέρι *ανάλογα την απόφαση του Λοχαγού ή ανάλογα σε ποιον ανώτερο θα πέσει, θα βγει στην αναφορά Τάγματος ως αδικαιολογήτος με κινητό! Υπάρχουν και αξιωματικοί που μπορεί να μη πουν τίποτα!*****Δικαιολογία τύπου ξέχασα να το δώσω δε πιάνει!****

Τα πράγματα εκεί ξαναλέω είναι πολύ αυστηρά! Και μη περιμένετε να φάτε φαγητό στα μαγειρεία! Και αν θέλετε να με ακούσετε ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ!

Αν κάποιος μπορεί να ανταπεξέλθει στα οικονομικά καλώς αν όχι φυσικά δύσκολα τα πράγματα!



Θες να μας πεις δηλαδή ότι όποιος δεν έχει φράγκα θα μείνει νηστικός; Έλα να σοβαρευτούμε λίγο!800+200 (ειδικων δυνάμεων) θα είμαστε μέσα και θα μας έχουν με φαι που δεν τρώγεται και είναι για πέταμα; Ναι εντάξει δεν θα είναι το τέλειο φαΐ αλλά θα τρώγεται ΕΣΤΩ.

Anakin
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Οκτ 17, 2022 6:42 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Anakin »

Ρε αδερφε μου σε παρακολουθω καιρό... Σταματα να τα γραφεις ολα μαυρα. Θα ειναι δυσκολα σίγουρα στρατό παμε να μπουμε οχι στα Μπολσόι η στην καλων τεχνών... Αν θες την γνωμη μου και χαλαρα πολυ ειναι. Εχεις δει αλλες χωρες τύπου αμερικη αγγλια Γερμανία να δεις με τι κριτήρια περνανε και πως περνανε κιολας στην εκπαίδευση; Εδω στην Ελλάδα ειναι πολυ ποιο χαλαρα τα πράγματα και κακως αν θες την γνωμη μου διότι έχουμε και άσχημους γειτονες... Ας μην τα κάνουμε ολα τραγικα στο κατω κατω ξέρουμε που δηλωσαμε δεν καναμε τα χαρτια μας για το δημο και μας εστειλαν εποπ. Εποπ θέλαμε να μπούμε. Συνηδητα... Θα φας ζορι αλλα κανεις δεν πεθανε απο αυτό μην τα κανεις ολα τραγικα
Epop022
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2022 11:50 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Epop022 »

KEOAX έγραψε:
KEOAX έγραψε:Εφόδους κάνουν κανονικά στους θαλάμους αν κάποιος πιαστεί με κινητό στο χέρι *ανάλογα την απόφαση του Λοχαγού ή ανάλογα σε ποιον ανώτερο θα πέσει, θα βγει στην αναφορά Τάγματος ως αδικαιολογήτος με κινητό! Υπάρχουν και αξιωματικοί που μπορεί να μη πουν τίποτα!*****Δικαιολογία τύπου ξέχασα να το δώσω δε πιάνει!****

Τα πράγματα εκεί ξαναλέω είναι πολύ αυστηρά! Και μη περιμένετε να φάτε φαγητό στα μαγειρεία! Και αν θέλετε να με ακούσετε ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ!

Αν κάποιος μπορεί να ανταπεξέλθει στα οικονομικά καλώς αν όχι φυσικά δύσκολα τα πράγματα!



ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΣΟΥ
Άβαταρ μέλους
Giwtobol22
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 26, 2022 8:10 pm
Τοποθεσία: ΕΦ ανθυπολοχαγς
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Giwtobol22 »

Οποιος δεν έχει λεφτά μην έρθει μάγκες, γενικά μόνο οι πλούσιοι μπορείτε να γίνεται εποπ λόγο του φαγητού που θα μένετε νηστικοί, σταματα να λες βλακίες στον κόσμο ρε γιωτα.
Boxing star
MrJohn
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2020 2:35 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από MrJohn »

Μερικοί εδώ μέσα απο οτι φαίνεται δεν ξέρετε ακόμα που πάτε. Λυπάμαι απλα τους επιλαχόντες που θα ειναι με την αγωνία μέχρι να φύγουν μερικοί "αβέβαιοι".
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Χαχαχα. Έχει κανείς εικόνα του τι έγινε σήμερα στην κατάταξη?
Eqwert
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 30, 2022 11:09 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Eqwert »

Με τα κινητά ισχυε το εξής πέρυσι. Ειτε το δίνεις στη πύλη και στο δίνουν 3 φορές την εβδομάδα από ένα μισάωρο το απόγευμα για να μιλήσεις με τους δικούς σου. Η το περνάς έτσι μέσα. Αρκετοι πέρσι τα είχαν. Παιζανε είτε στη τουαλετα, μπάνια κψμ είτε κάτω από τον υπνοσακο. Οσους πιάσανε τους βγάζανε αναφορά και τους περνάνε το κινητό (βέβαια το δίναν μετά όπως στους υπόλοιπους) τους έλεγαν για εγκαλητηρια κτλ αλλά εν τέλη κανέναν δεν κυνήγησαν απλά ξεχάστηκε το θεμα. Μετά την ορκωμοσία τα επέτρεψαν κανονικά. Οποιος θέλει να ρισκάρει η δεν τον νοιάζει που θα βγει αναφερόμενος για αυτό ας το πάρει. Παντως καμία επίπτωση δεν έχει και δεν γράφεται καν στον φάκελο σου. Οποτε μην αγχώνεστε άδικα.
Άβαταρ μέλους
KEOAX
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 26, 2021 6:46 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από KEOAX »

Ωραία η επίθεση που μου κάνετε ρε μάγκες, δείχνετε πνεύμα συζήτησης μπράβο έτσι να μπείτε με τέτοιον αέρα, καλά ρε πάμε καλά; Είπα εγώ μόνο οι πλούσιοι θα έχουν φαγητό; Και γιωτά πριν με πεις σκέψου τη θητεία σου αλάνι μου! Τη δικιά μου τουλάχιστον τη ξέρω ! Δεύτερον όταν λέω να έχει λεφτά ο άλλος δε σημαίνει να είναι πλούσιος ή να είναι αντίστοιχα φτωχός! Απλά όταν στα μαγειρεία παίζουν μπάλα με τα κοτόπουλα και τα βάζουν στη κατσαρόλα και στα ταψιά βάζουν μέσα αρβύλα και ότι μαλάκια του φανεί του καθενός δε ξέρω ο καθένας πόσο έχει γερό στομάχι να φάει... Όπως επίσης ποτέ μα ποτέ δεν είπα ότι θα μείνει κάποιος νηστικός, ντροπή να λες τέτοια πράγματα! Και όσο αφορά φυσικά να σε πιάσουν με κινητό, αν το κινητό έχει κάμερα την έχει μπουλέψει! Και πιστέψτε με εσύ που είπες ότι με ξέρεις και τις προθέσεις μου ίσως κάνει το μεγαλύτερο λάθος της ζωής σου ! Δεν είμαι εδώ για να κόψω φτερά σε κανέναν απλά λέω την αλήθεια και ξέρω ότι η αλήθεια πονάει μερικούς!Ξύδι λοιπόν!

Όσο αντιλαμβάνονται τη κατάσταση και ότι εκεί δε πάτε για χαβαλε τότε έχει καλός, αν όχι ελάτε με τον αέρα του μάγκα και θα φάτε καλά !

Peter2002
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 7:35 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Peter2002 »

Μάγκες δεν λέει ψέματα ο ΚΕΟΑΧ για το φαγητό, ψάξτε στο διαδίκτυο και θα δείτε καταγγελίες απο περσινους υποψηφίους ΕΠΟΠ που ήταν στην Αυλώνα. Το φαγητό ήταν τραγικό και οι ποσότητες μικρές με αποτέλεσμα οι περισσότεροι να τρώνε απο το ΚΨΜ. Δεν λέει κάτι λανθασμένο, πρέπει να έχεις λεφτά μαζι σου αν θες να τρως καλα.
thanosb
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Αύγ 29, 2022 12:01 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από thanosb »

Οποτε αν ειναι κινητο χωρις καμερα δεν υπαρχει θεμα σωστα ; Μπορουμε να το εχουμε κανονικα πανω μας;
Άβαταρ μέλους
KEOAX
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 26, 2021 6:46 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από KEOAX »

Και κάτι τελευταίο που θα πω, πρώτον συγγνώμη αν είπα κάτι κακό για κάποιον, συγγνώμη αν έθιξα κάποιον ή κάποια, συγγνώμη αν κάποιος κατάλαβε ότι πάω να κόψω τα φτερά σε οποιονδήποτε/οποιαδήποτε! Ότι είχα να πω το είπα με το προηγούμενο μήνυμα που άφησα! Λάθη μπορεί να κάνω αλλά είμαι άνθρωπος και σαν άνθρωπος με ένα πράγμα δε θα παίξω ποτέ με τις ανθρώπινες συνειδήσεις! Να είστε όλοι και όλες καλά!
Epop022
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2022 11:50 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Epop022 »

ΚΕΟΑΧ ξεκινα τα αφρικανικα βουντου αν θες να κοπει καποιος ατ για να μπει ο φανταστικος σου φιλος γιατι αλλιως δεν...
Epop022
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2022 11:50 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2022)

Δημοσίευση από Epop022 »

Οποιος θελει καλο φαι να κατσει με τη μαμακα να του φτιαχνει παστιτσακι και χαλβα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης