Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Andreas2000 έγραψε:Χαχαχα έτσι φαινετε Χρήστο

Flawless εγώ δεν γνωρίζω, παρά μόνο για τις τοξικολογικές που θα κάνουν σε όσους καλέσουν για κατάταξη. Όποτε αν "πίνεις" κάτι, καλύτερα αστο για λίγο καιρό αν με νιώθεις

Οχι μονο τοτε θα σας παιρνουν δειγματα για ψιλου πηδημα και οποτε θελουν και ετσι ειναι και το σωστο βασικα.
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

XristosMP έγραψε:Στην τελευταια προκηρυξη του 2009 δεν εγινε τιποτα.Λογικα ουτε τωρα θα γινει με εξαιρεση τις τοξικολογικες.

εγινε φιλε χρηστο διωξανε και 2 παιδια.
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Flawless έγραψε:Ευχαριστώ παίδες. Δεν κάνω χρήση ουσιών, απλά τραυμάτισα τα γόνατα και ανησυχώ μήπως και δεν προλάβω να γίνω καλά
φορα παντελονι και αν σε ρωτησουν πες δεν εχω τιποτα. Ακομα και ουλη αν φανει πες οτι σε ειχε σκισει το πεταλι οταν ησουν 10 και εκανες ποδηλατο. Πουθενα και για κανεναν λογο μεχρι να μονιμοποιηθεις μην πεις οτι εκανες κατι στα γονατα.

XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από XristosMP »

Παραξενο μου φαινεται γιατι περασαμε ηδη απο κοσκινο.Μας μετρησαν ακομα και υψος-βαρος.

Μαλιστα, αρα αρχιζουμε ξανα διαιτα απο σημερα, ευτυχως προλαβα κι εφαγα κατι πατατακια πριν λιγο χαχαχ Εικόνα

HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

XristosMP έγραψε:Παραξενο μου φαινεται γιατι περασαμε ηδη απο κοσκινο.Μας μετρησαν ακομα και υψος-βαρος.

Μαλιστα, αρα αρχιζουμε ξανα διαιτα απο σημερα, ευτυχως προλαβα κι εφαγα κατι πατατακια πριν λιγο χαχαχ Εικόνα

αχαχαχχαχααχαχαχ ναι γιατι θα σας ξαναμετρησουνε.
Yiannis12345
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ Ιουν 23, 2021 4:34 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Yiannis12345 »

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω και εγω με την σειρά μου αν γνωρίζουμε τιποτα σχετικά με την ειδικότητα ΔΙΑΧ-ΛΟΓΕπίσης πηγα για αθληματα και όλα τα σχετικά αλλα ειμαι στην σειρά 50/410 και ξέρω πως παίρνουν μόνο δεκα άτομα. Βέβαια δεν εχω καταλάβει πως γίνεται να ειμαι το Νο 50 και να με κάλεσαν λογικά θα επρεπε να εχουν καλέσει 30 άτομα !

XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από XristosMP »

Η μονη λογικη εξηγηση ειναι οτι πολλοι δηλωσαν απλα για να δηλωσουν στο Π. Ν, αρα δεν θα πηγαν στις ΠΚΕ αλλα και στο κεντρο αργοτερα δεν θα πατησουν το ποδι τους.Για να μην καλει συνεχεια επιλαχοντες λοιπον, καλεσαν απο την αρχη παραπανω για να ειναι σιγουροι.

Γνωμη μου.

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Politis1994 »

Yiannis12345 έγραψε:Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω και εγω με την σειρά μου αν γνωρίζουμε τιποτα σχετικά με την ειδικότητα ΔΙΑΧ-ΛΟΓΕπίσης πηγα για αθληματα και όλα τα σχετικά αλλα ειμαι στην σειρά 50/410 και ξέρω πως παίρνουν μόνο δεκα άτομα. Βέβαια δεν εχω καταλάβει πως γίνεται να ειμαι το Νο 50 και να με κάλεσαν λογικά θα επρεπε να εχουν καλέσει 30 άτομα !

λοιπόν επειδή έχω μάθει και από την εμπειρία μου το ναυτικό κάλεσε όχι 3πλασιο αριθμό αλλά χ20 και βάλε! Αυτό έγινε διότι η ιδιαίτεροτητα του σώματος που πολλοί θα παραιτηθούν αμέσως η που δεν θα πάνε θέλει το ναυτικό όπως και να εχει να υπάρχουν άτομα έτοιμα να μην μείνει πάλι με τρομακτικά κενά! Κάλεσε λοιπόν κοσμάκη. Γι αυτό αν ρωτήσετε και φίλους σας θα σας πουν ότι πχ οι θέσεις είναι 15 αλλά εγώ με σειρά 125 με κάλεσαν κλπ. Ο σξ και η πα κάλεσαν αυστηρώς 3πλασιο.
Flawless
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Πέμ Απρ 29, 2021 1:44 am
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Flawless »

Yiannis12345 έγραψε:Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω και εγω με την σειρά μου αν γνωρίζουμε τιποτα σχετικά με την ειδικότητα ΔΙΑΧ-ΛΟΓΕπίσης πηγα για αθληματα και όλα τα σχετικά αλλα ειμαι στην σειρά 50/410 και ξέρω πως παίρνουν μόνο δεκα άτομα. Βέβαια δεν εχω καταλάβει πως γίνεται να ειμαι το Νο 50 και να με κάλεσαν λογικά θα επρεπε να εχουν καλέσει 30 άτομα !

Μήπως έχεις καλύτερη θέση σε κάποια από τις άλλες 3 ειδικότητες που δήλωσες;

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Politis1994 »

Δεν έχει Να κάνει εγώ σε όλες τις ειδικότητες ήμουν πολύ κάτω και κλειθηκα να πάω! Δεν πήγα.
Yiannis12345
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ Ιουν 23, 2021 4:34 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Yiannis12345 »

Μα μόνο μία ειδικότητα δήλωσα ! Μπορει κάποιος να με βοηθησει ;
XristosMP
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2020 1:44 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από XristosMP »

Να σε βοηθησει πανω σε τι; Ειπαμε καλει περισσοτερα ατομα διοτι πολλοι δεν πατανε τα ποδια τους στις ΠΚΕ οπως και μετα στο κεντρο.

Bodyguard
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Δευ Ιαν 06, 2020 10:23 pm
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Bodyguard »

Παιδιά που θα μας πανε για εκπαίδευση αν όλα έχουν παει καλα σε ποιο μέρος;
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

Ακομα παιζεται που θα σας πανε ή κανελοπουλο σκαραμαγκα ή πορο. Τωρα για τα παιδια παραπανω που τα καλεσανε και ειναι πολυ πισω καλυτερα να πανε διοτι δε μπορει κανενας να ξερει τι κενα υπαρχουν.
Alexandra558
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2021 2:38 am
Επικοινωνία:

Προπαίδευση ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού

Δημοσίευση από Alexandra558 »

Γεια σας! Ξέρει κανένας κάθε πότε μπορούμε να παίρνουμε άδειες αφού γίνει η ορκομωσία και είμαστε στην εκπαίδευση; Ισχύει ότι στο ναυτικό σε τρώει το καράβι ή μπορείς να πας και στεριά (πχ ναύσταθμο) ανάλογα με την ειδικότητά σου;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες