Μισθός για ΟΠΠΙ

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Pk9
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 3:06 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Pk9 »

Καλημερα αλάνια μου. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν γνωρίζετε. Η μισθοδοσία θα είναι ίδια με των ειδικών φρουρών στα τμήματα ή όσοι είναι στην οππι θα έχουν ειδικό και χαμηλότερο μισθολόγιο;
Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Gpap95 »

Pk9 έγραψε:Καλημερα αλάνια μου. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν γνωρίζετε. Η μισθοδοσία θα είναι ίδια με των ειδικών φρουρών στα τμήματα ή όσοι είναι στην οππι θα έχουν ειδικό και χαμηλότερο μισθολόγιο;
Προφανώς δε θα παιρνεις τα λεφτά που παίρνει ένας στην ομάδα ΔΕΛΤΑ, Δίας, ματ για τον απλό λόγο ότι αυτοί είναι σε μεγαλύτερη επικινδυνότητα.
Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Player7 »

Οτι να ναι λες grap95. Δε παιρνουν επιδομα επινδυνοτητας στη διας, δραση κλπ!

Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Player7 »

Μονο τα ματ παιρνουν επιδομα!
Kwnstantinos k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Δευ Οκτ 05, 2020 2:57 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Kwnstantinos k »

Player7 έγραψε:Μονο τα ματ παιρνουν επιδομα!
Όχι αδερφέ... Και η Δράση παίρνει... Η Δίας όχι.

Pezonautis194
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2021 4:03 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Pezonautis194 »

Gpap95 έγραψε:
Pk9 έγραψε:Καλημερα αλάνια μου. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω αν γνωρίζετε. Η μισθοδοσία θα είναι ίδια με των ειδικών φρουρών στα τμήματα ή όσοι είναι στην οππι θα έχουν ειδικό και χαμηλότερο μισθολόγιο;
Προφανώς δε θα παιρνεις τα λεφτά που παίρνει ένας στην ομάδα ΔΕΛΤΑ, Δίας, ματ για τον απλό λόγο ότι αυτοί είναι σε μεγαλύτερη επικινδυνότητα.
ότι θες λες αμπαλε αφού είναι στην ίδια κλίμακα στο μισθολόγιο σταματά την παραπληροφόρηση εδώ μέσα!
Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Gpap95 »

Pezonautis194 έγραψε:ότι θες λες αμπαλε αφού είναι στην ίδια κλίμακα στο μισθολόγιο σταματά την παραπληροφόρηση εδώ μέσα!
Δεν έχω δει πιο άσχετο από εσένα αλήθεια. Εφ στη ΔΕΛΤΑ φίλος παίρνει 900 και άλλος στη Δίας παίρνει 750 λόγω ωρών. Ματ παίρνουν παραπάνω. Μη μιλάς άλλο αλήθεια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Παρ Φεβ 12, 2021 3:48 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Pezonautis194
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2021 4:03 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Pezonautis194 »

Gpap95 έγραψε:Δεν έχω δει πιο άσχετο από εσένα αλήθεια. Εφ στη ΔΕΛΤΑ φίλος παίρνει 900 και άλλος στη Δίας παίρνει 750 λόγω ωρών. Ματ παίρνουν παραπάνω. Μη μιλάς άλλο αλήθεια.
ρε έξυπνες αυτές οι διαφορές έχουννα κάνουν με νυχτερινά και ρεπό και Κυριακές! Μισθολόγιο είναι το ίδια άντε μπετοβλακα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Παρ Φεβ 12, 2021 3:47 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Gpap95
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 03, 2021 8:49 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Gpap95 »

Pezonautis194 έγραψε:ρε έξυπνες αυτές οι διαφορές έχουννα κάνουν με νυχτερινά και ρεπό και Κυριακές! Μισθολόγιο είναι το ίδια άντε μπετοβλακα
χαχαχα μιλάμε πιο άσχετος δε πάει. Δε μίλησα για νυχτερινά αγορίνα μου. Τα ΜΑΤ παίρνουν δηλαδή τα ίδια λεφτά με Δίας ε; Εντάξει δεν ασχολούμαι άλλο μσζι σου. Δε μπορώ να ρίξω τόσο πολύ τη νοημοσύνη μου για να φτάσω στο επίπεδο σου ώστε να μπορώ να κάνω συζήτηση μαζί σου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Παρ Φεβ 12, 2021 3:47 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Player7 »

Δεν αναγραφει καπου θεσεις, απλα λεει οτι θα τοποθετηθουν ΟΠΠΙ και στο πανεπιστημιο Πατρων και στο ΑΠΘεσαλλονικης!
Άβαταρ μέλους
BilD
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1332
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 19, 2020 3:08 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από BilD »

Απλά όταν φύγουν από την οππι γυρίζουν όλοι στην Αθήνα!
Άβαταρ μέλους
35MK.A
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 24, 2020 1:10 pm
Τοποθεσία: Patra
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από 35MK.A »

Fotis L έγραψε:Αυτά που λέτε περί μισθοδοσίας ν ξέρετε ότι έχει ν κάνει κ με τη ασφάλεια έχουν αν είναι Πόλεων ή χωροφυλακής! Οπότε μην έρχεστε σε αντιπαράθεση! Εάν μπορεί κάποιος ας αφήσει το link που αναγράφει για τις θέσεις σε Αθήνα Θεσσαλονίκη κ Πάτρα! Ευχαριστώ πολύ !
200 άτομα σε κάθε πανεπιστήμιο 5 σύνολο ψάξε και διάβασε.
GUNS ROSES
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 06, 2020 8:20 am
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από GUNS ROSES »

Φώτη σε πλάνο 5 εστίας θα προσπαθήσουν να τους βγάλουν όταν στρώσουν τα πράγματα και να μπουν σε άλλες μονάδες, στα πανεπιστήμια μετά θα υπάρχουν security
Efedros2015
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 5:32 pm
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από Efedros2015 »

Επειδή είστε και οι 2 εντελώς άσχετοι πεζοναύτης και gpap, επίδομα έξτρα παίρνουν μόνο τα ματ ! Δίας. Δςλτα παίρνουν όλοι τα ίδια λεφτά, η διαφορά είναι σε πιο ασφαλιστικό θα ανοίκεις εντως της ΕΛΑΣ !
Άβαταρ μέλους
35MK.A
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 24, 2020 1:10 pm
Τοποθεσία: Patra
Επικοινωνία:

Μισθός για ΟΠΠΙ

Δημοσίευση από 35MK.A »

Grap95 μόνο τα ΜΑΤ παίρνουν επίδομα επικινδυνότητας. Φίλος του 19 φτάνει στο 900 με βραδινά αλλά όχι πάντα σαν βασικός μισθός πάει 800 με 850 αλλά μου λέει έχουμε συνέχεια κρατήσεις πολλές έχει πέσει και πιο κάτω κάποιες φορές πληρωνουμαι σφαίρες που χαλάσαμε στην εκπαίδευση στολές ασύρματους εμείς μου λέει να πληρώνουμε αυτά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες